Pondelok15. apríl 2024, meniny má Fedor, zajtra Dana, Danica

Chodíte v práci veľa? Vieme, koľko krokov urobí čašník či kaderníčka

PR článok Zobraziť galériu (6)
(Zdroj: PMI)

Práca nás nielen živí, ale aj udržuje v pohybe – niekoho menej, iného viac. Viete, ktoré profesie sa „nachodia“ najviac? A viete o tom, že počet krokov vekom klesá a muži majú tendenciu chodiť viac?

Zaujímavé čísla vychádzajú z prieskumu, ktorý spracovala akreditovaná diétologička Jenny Craig. Prezrádza počet krokov niektorých profesií a zároveň porovnáva, ako sú na tom muži a ženy.

Chodíte v práci veľa?
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: PMI)

Kroky sa s vekom znižujú

Čím ste starší, tým sa váš počet prejdených krokov znižuje. Vek hrá v tom, koľko denne nachodíme, jednoznačnú úlohu. Dospelí od 18 rokov nachodia priemerne 4 000 až 18 000 krokov denne a zdraví seniori zas prejdú od 2 000 do 9 000 krokov za deň.

Muži sú v chodení „lepší“

Významný rozdiel existuje aj v priemernom počte krokov, ktoré prejdú ženy a muži. Zdroje uvádzajú, že muži celkovo nachodia priemerne okolo 5 340 krokov, kým ženy len 4 912 krokov.

Chodíte v práci veľa?
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: PMI)

Vedeli ste, že čašník prejde denne zhruba 22 778 krokov, kuriéri okolo 23 000 krokov, predavač okolo 14 660 krokov, učiteľ 12 564 krokov, poštár okolo 15 248 krokov, SBS-kár 12 650, kaderník prejde za deň okolo 10 000 krokov?

lil SOLID Ez

Profesie, ktoré vyžadujú neustály pohyb a aktivitu, predstavujú jedinečnú výzvu pre dospelých fajčiarov. Cigarety nielen zhoršujú dýchanie, ale aj obťažujú nepríjemným cigaretovým dymom. Pre tých, ktorí hľadajú alternatívy a inak by pokračovali vo fajčení, je k dispozícii vylepšené zariadenie na nahrievaný tabak lil SOLID Ez.

Chodíte v práci veľa?
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: PMI)

Ide o kompaktné zariadenie v štýle „všetko v jednom“, ľahko sa ovláda, prináša tri po sebe idúce použitia a vydrží dlho nabité. Lil SOLID Ez tabak nespaľuje, ale nahrieva a tým nevzniká žiadny dym. Zariadenie zároveň produkuje výrazne menej škodlivých látok v porovnaní s cigaretami, vďaka tomu predstavuje lepšiu alternatívu oproti klasickým cigaretám. Lil SOLID Ez nie je bez rizika, obsahuje totiž nikotín, ktorý je návykový. Je určený výhradne pre dospelých fajčiarov. V ponuke je päť farebných prevedení.

Chodíte v práci veľa?
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: PMI)

Vplyv profesií na každodenný život?

Tieto štatistiky nám ukazujú, že niektoré profesie majú nielen výrazný vplyv na naše každodenné životy, ale taktiež vyžadujú fyzickú odolnosť a vytrvalosť. Pre dospelých fajčiarov, ktorí by naďalej fajčili, tak prináša prechod na bezdymové zariadenia možnosť zlepšenia kvality svojho života.

lil SOLID Ez nie je bez rizika, obsahuje totiž nikotín, ktorý je návykový. Je určený výhradne pre dospelých fajčiarov.

Chodíte v práci veľa?
Zobraziť galériu (6)
 (Zdroj: PMI)

- reklamná správa -

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu