Ficov valentínsky status: Fanúšičky na Facebooku doslova rozpálil! | Topky.sk

Streda, 16. október 2019. Meniny má Vladimíra, zajtra Hedviga.

Ficov valentínsky status: Fanúšičky na Facebooku doslova rozpálil!

Predseda Smeru surfuje na Facebooku
Predseda Smeru surfuje na Facebooku
Zdroj: Facebook
14.02.2012 17:41

BRATISLAVA - Deň zamilovaných nenechal chladným ani expremiéra a šéfa Smeru Roberta Fica. Tesne predpoludním sa na jeho profile na sociálnej sieti objavilo valentínske prianie, ktoré "rozkokošilo" množstvo jeho fanúšičiek.


Srdiečka romantickému expremiérovi

Ficov valentínsky status: Fanúšičky
Zdroj: Facebook

"Všetkým zamilovaným prajem krásneho Valentína. Skúste dnes namiesto hádok niekoho z lásky obdarovať peknou kyticou alebo jednoducho niečim malým. Určite ho potešíte a uvidíte, že budete mať z toho veľmi dobrý pocit aj Vy. Pekný deň," zaželal Fico. Neprezradil však, aké romantické prekvapenie prichystal pre svoju manželku Svetlanu.

Reakcie na seba nenechali dlho čakať. Ženy a dievčatá mu na nástenke nechávali polichotené odkazy a romantické srdiečka. "Krásneho Valentínka prajem aj vám ste naša láska," popriala mu napríklad Anna.

Mnohí návštevníci jeho stránky sa však pozastavili nad skutočnosťou, že v čase, keď mal napísať romantický status, naživo diskutoval na TA3 so svojimi politickými oponentmi. 

Fico v súkromí: Aktívny oddych s Larrym

Ficov valentínsky status: Fanúšičky
Zdroj: Facebook

Fico nie je na sociálnych sieťach natoľko aktívny ako napríklad liberáli či mladšia generácia z ďalších pravicových strán. Nedá sa však povedať, že by ich ignoroval.

Pred časom zavesil do svojej galérie fotografiu, ktorá ho zachytáva, ako vo svojom byte "surfuje" na Facebooku. Keď mu s úsmevom vyčítali, že by mohol mať ako potenciálny budúci premiér na práci aj dôležitejšie veci, reagoval, že sa vrátil z prechádzky so psom. Venčenie labradora Larryho vraj výrazne preferuje pred internetom.

Čo podľa vás prichystal Fico svojej milovanej?


Galéria

Predseda Smeru surfuje na

Nástroje k článkuZDROJ: TAB
FOTO: Facebook, Archív R. F.

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články