Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 21. júl 2018. Meniny má Daniel, zajtra Magdaléna.

Online rozhovory

Speváčka Zuzana Smatanová bola online!

Zuzana Smatanová

Zuzana Smatanová

08.06.2018 10:30

BRATISLAVA – Zuzana Smatanová si v posledných rokoch dala od tvorenia pauzu. Čerpala novú energiu a inšpiráciu na ďalšie piesne. A v týchto dňoch tmavovláska už vydala nový dvojalbum s názvom Echo, ktorý vznikol pri príležitosti 15. výročia jej pôsobenia na slovenskej hudobnej scéne. Ak o ňom chcete vedieť viac, alebo ste zvedaví, čo má speváčka nové ... viac »

Nová chlapčenská skupina New Element bola online!

Nová chlapčenská skupina New

28.01.2015 19:59

BRATISLAVA - Zatiaľ čo vo svete dievčatá šalejú kvôli One Direction, v susedných Čechách sa čoraz viac dostáva do povedomia chlapčenská skupina s názvom New Element. Partička štyroch mladých fešákov sa predstavila slovenským fanúšikom aj prostredníctvom online rozhovoru na Topkách. viac »


PÝTAJTE SA: Ak predávate, alebo kupujete auto, je lepšie súkromne, či cez autobazár?

AAA Auto sa vracia

21.01.2015 09:11

BRATISLAVA - Na prvý pohľad sa môže zdať, že predať jazdené auto je jednoduchšie priamo. Ale je to naozaj tak? viac »


Režisér Zdeněk Troška bol online

Režisér Zdeněk Troška bol

14.01.2015 00:58

BRATISLAVA - Zdeněk Troška má na svojom konte hneď niekoľko úspešných filmov. Veď na celkom Česku a Slovensku sa azda nenájde nikto, kto by nepoznal kultovú trilógiu Slunce, seno... či nezabudnuteľné Kameňáky. Málokto však vie, že režisér je aj veľmi dobrým kuchárom. A v týchto dňoch mu vychádza nová kniha o varení s názvom Nebe v hubě 2. Ak ste chceli ... viac »


Podnikateľka M. Jakubeczová: Pri podnikaní je jedno, koľko máte rokov

Monika Jakubeczová

16.12.2014 11:00

BRATISLAVA - Online podnikanie má svoje výhody, že prvotné náklady sú niekoľkonásobne nižšie, ako pri klasickom “off-line” podnikaní. Samozrejme je výhodou, ak máte IT zručnosti, ale ak nie, stačia vám aj základné informácie na rozbehnutie podnikania na internete. Všetko závisí od množstva času a počiatočnej investície, ktorú chcete vložiť do svojho biznisu. viac »


Osobná trénerka Martina Tarková je ONLINE: Pýtajte sa na všetko o stravovaní počas Vianoc!

Martina Tarková je osobnou

11.12.2014 12:00

BRATISLAVA - Vianočný čas je pre mnohých ťažkou skúškou sebaovládania. Môžeme si užiť sviatky a pritom si udržať kondičku a pevné zdravie? Pýtajte sa osobnej trénerky a výživovej poradkyni Martiny Tarkovej na všetko, čo sa týka stravovania cez Vianoce. Práve teraz od 11:00-12:00 je online v magazíne Vysetrenie.sk! viac »


Takýto experiment u nás ešte nikto nespravil. Až Nocadeň! Sú online dnes od 10:00!

Nocadeň

10.12.2014 15:00

Pred tým, než skupina Nocadeň predstaví oficiálny videoklip k pesničke V nás, pripravili hudobníci menší experiment. Natočili štyri videá, v každom z nich účinkuje jeden člen. Fanúšikovia tak môžu sledovať ako jednotliví členovia kapely prežívajú túto skladbu. viac »


Peter Tóth bol online: Remiáš zahynul v dôsledku spolupráce SIS s podsvetím!

Peter Tóth bol online:

09.12.2014 18:59

BRATISLAVA - Peter Tóth je bývalý novinár, člen slovenskej tajnej služby, ktorý dokonca šéfoval kontrarozviedke. Napísal už dve knihy o praktikách tajných služieb. Tá najnovšia vychádza s názvom Komando 52 a prináša šokujúce informácie o praktikách tajných. Pýtať sa môžete už teraz! viac »


Speváčka Lucia Šoralová bola online!

Lucia Šoralová

02.12.2014 00:59

BRATISLAVA - Lucia Šoralová (37) žije v Prahe a má plnú hlavu mamičkovských povinnností. K dcérke Rebeke pribudol braček Ondrejko, ktorý sa narodil len nedávno. No aj napriek zaneprázdnenosti chce kučeravá speváčka svojim fanúšikom dopriať Šansónové Vianoce, ktoré Bratislava zažije už 6. decembra. Ak vás zaujíma, čo zaspieva, ako sa má a či bude počas ... viac »


Kandidát na rektora STU v Bratislave bol ONLINE!

Kandidát na rektora Slovenskej

26.11.2014 09:58

BRATISLAVA - Slovenská technická univerzita (STU) v Bratislave si bude po štvorročnom období spomedzi štyroch kandidátov voliť nového rektora. Jedným z uchádzačov na tento post je aj profesor Alojz Kopáčik, súčasný dekan Stavebnej fakulty STU, ktorý odpovedal na vaše otázky týkajúce sa školstva a jeho osemročných skúseností vo funkcii dekana. viac »


Miro Jaroš na roztrhanie: Vďaka tomuto získal stovky fanúšikov!

Miro Jaroš na roztrhanie:

25.11.2014 08:59

BRATISLAVA - Od čias prvej série speváckej šou Slovensko hľadá SuperStar sa z Mira Jaroša (36) stal obľúbený skladateľ a spevák. Po viacerých úspešných knižkách pre deti, ktoré boli zakaždým doplnené aj o chytľavú pieseň, interpret najnovšie vydal celý album „Pesničiek pre (ne)poslušné detičky“. A ako prezradil v našom online rozhovore, o novinku je ... viac »


Kapela Mňága a Žďorp bude online v utorok o 10:00!

Mňága a Žďorp

21.11.2014 15:04

Česká kapela Mňága a Žďorp vydáva album Made in China. Formácia nahrala novinku v Číne, konkrétne v pekinskom štúdiu A-string Entertainment. viac »


Vendula Svobodová bola online!

Vendula Svobodová bola online!

21.11.2014 10:00

BRATISLAVA - Manželka zosnulého skladateľa Karla Svobodu (†68) a zakladateľka nadácie Kapka naděje v ČR, Vendula Svobodová (42), pricestovala v týchto dňoch na Slovensko. Priviedol ju sem benefičný koncert Noc nádejí 2014. Ten totiž organizuje slovenská Nadácia Kvapka nádeje, ktorej je známa Češka patrónkou. Pri tejto príležitosti blondínka zavíta aj ... viac »


Módna návrhárka Lýdia Eckhardt bola online

Módna návrhárka Lýdia Eckhardt

18.11.2014 11:00

BRATISLAVA - Už dlhých 23 rokov patrí Lýdia Eckhardt (52) medzi najznámejšie tváre módneho priemyslu na Slovensku. Každoročne predstavuje nové kolekcie na módnych prehliadkach doma i v zahraničí a jej šaty nosia mnohé známe osobnosti politického, kultúrneho a spoločenského života. Tentokrát však podnikateľka predstavila novinku z úplne iného súdka - ... viac »


Ján Berky - Mrenica bude online v piatok o 10:00!

Ján Berky - Mrenica

12.11.2014 12:30

Orchester „Diabolské husle“ bol založený v roku 1991. Hlavnú zásluhu na jeho vzniku má popredný slovenský huslista a skladateľ - Ján Berky-Mrenica st., ktorý je aj zároveň hlavným tvorcom folklórnej časti repertoáru tohto telesa. viac »


Cestovateľ Dan Přibáň je ONLINE: Zistite, prečo jazdí na trabante!

Dan Přibáň

11.11.2014 10:15

Dan Přibáň je český novinár, filmár, cestovateľ a šéf partie bláznov, ktorí sa na trabantoch rozhodli precestovať Áziu, Afriku, Južnú Ameriku a na budúci rok zaútočia na Austráliu. Stojí aj za úspešným filmovým projektom Trabantem až na konec světa, ktorý bol dva týždne po premiére druhým najlepšie hodnoteným českým filmom na portáli csfd.cz. viac »


Dorota Nvotová bude online v stredu o 10:00!

Dorota Nvotová bude online

03.11.2014 11:00

Dorota Nvotová bude online a máte možnosť baviť sa s ňou aj o jej nastávajúcom koncerte, ktorý sa uskutoční dňa 6.11. v bratislavskom klube Randal. viac »


Koučka Silvia Langermann: Stres je pozitívny, ak trvá krátko

Silvia Langermann

27.10.2014 16:00

BRATISLAVA - Máme pre vás dobrú správu. Pociťovanie stresu ešte neznamená úplné zrútenie sa. Keďže stres nie je poruchou ani chorobou, nedá sa z neho liečiť, ale dá sa ho učiť ovládať tak, že ho môžete dokonca využiť vo svoj prospech. Mnohých ľudí stres dokonca motivuje, prípadne im pomáha podať lepší výkon. Stres je pozitívny hlavne, ak trvá krátko. ... viac »


Kapely Le Payaco a Para budú online!

Kapely Le Payaco a

17.10.2014 15:39

Hudobná jeseň na Slovensku sa nesie v znamení veľkého prekvapenia, ktoré robí radosť fanúšikom dnes už legendárnych kapiel Le Payaco a Para. Obe skupiny totiž cestujú po Slovensku bok po boku v rámci spoločného klubového turné „Le Payaco | Para Galaxy Alpha Tour 2014“! V pondelok od 10tej budú na Topkách ONLINE frontmani oboch zoskupení, Lasky a Tomáš Sloboda! viac »


Otec One day jazz festivalu - Martin Valihora bol online!

Otec One day jazz

10.10.2014 17:00

V pondelok 13. októbra od 11.hodiny bude ONLINE uznávaný slovenský bubeník Martin Valihora, ktorý je zároveň už niekoľko rokov organizátorom známeho ONE DAY JAZZ FESTIVALU. Ďalší z cyklu svojich jazzových festivalov uvedie už o pár dní, 7. novembra v bratislavskom Istropolise. Po legendách Hiromi, Tower of Power či Chaka Khan prijal tentokrát Martinovo ... viac »


Šéfka 'Kobry' bola online: Ako na priestupky zamestnávateľov!

Miroslava Skičková, šéfka ,,Kobry“

08.10.2014 08:30

BRATISLAVA - V minulom roku Národný inšpektorát práce zistil viac ako 8 tisíc porušení zákona, pričom ich počet medziročne stúpol takmer o štvrtinu. Najčastejšie dochádza k porušovaniu pri stanovení náležitostí pracovnej zmluvy, pri nesprávnom uvedení výkonu práce, neuvedení výplatného termínu, pracovného času alebo výpovednej doby. Chýba vám jedna ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Legends of Honor

Legends of Honor

V Legends of Honor ti pôjde len o jedno - uspieť ako mág, bojovník alebo lúpežník.World of Warships

World of Warships

Vylepšuj svoju loď a priprav sa na vojnu s nepriateľmi v širokom oceáne!