Online rozhovory | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 29. marec 2020. Meniny má Miroslav, zajtra Vieroslava.

Online rozhovory

Boris Kollár bol ONLINE: Spovedali ste lídra hnutia Sme rodina

Boris Kollár je online!

Boris Kollár je online!

14.02.2020 10:02

BRATISLAVA - Líder hnutia Sme rodina Boris Kollár si stabilne drží svoje preferencie a do parlamentu sa s najväčšou pravdepodobnosťou dostane. Jeho hnutie patrí k tým, ktoré môžu zamiešať karty pri zostavovaní vlády. Kollár bol dnes na Topkách online. Toto ste sa lídra Sme rodina pýtali. viac »

Ekonóm Róbert Auxt zo Siete o rizikách z pádu Číny: Hrozí, že budú drahšie hypotéky

Ekonóm Róbert Auxt zo

27.08.2015 11:35

BRATISLAVA – Tohto týždňový vývoj na finančných trhoch zaskočil celý svet. Nákazy, ktorá sa šíri z Číny môže mať dopad aj na Slovensko. Čo čaká slovenských podnikateľov, ako im pomôcť a dotkne sa situácia aj obyčajných ľudí? Pýtajte sa vedúceho pracovnej skupiny národné hospodárstvo strany Sieť Róberta Auxta. Na vaše otázky odpovie vo štvrtok 27. Augusta od 10:00. viac »


Frontman skupiny HEX a organizátor Žákovic Open Tomáš Yxo Dohňanský bol online!

Frontman skupiny HEX a

22.07.2015 05:59

BRATISLAVA - Tomáš Yxo Dohňanský je basgitaristom a frontmanom bratislavskej kapely HEX, ktorá je na scéne vyše 20 rokov. Na vaše otázky odpovedal v online rozhovore. viac »


Spevák Jožo Ráž bol online: Vyjadril sa k utečencom aj gejom!

Spevák Jožo Ráž bol

17.06.2015 11:00

BRATISLAVA - Chystajú megakoncert! Legendárny Elán opäť poteší fanúšikov. Skupina si totiž na 20. júna pripravila 100-minútový hudobný program plný starých dobrých hitov aj noviniek. Ak vás zaujíma viac, nenechajte si ujsť online rozhovor s lídrom Jožom Rážom. Na vaše zvedavé otázky odpovedal v stredu doobeda. viac »


Šéf Siete Radoslav Procházka bol ONLINE: Ľudia si zaslúžia úplnú zmenu daní a odvodov!

Radoslav Procházka

03.06.2015 11:40

BRATISLAVA - Vystrelil ako kométa, no následne pomerne rýchlo vyhasol. To je príbeh Radoslava Procházku, ktorý očaril Slovensko v prezidentských voľbách, aby sa školáckymi chybami pripravil o percentá v prieskumoch. Odišiel z parlamentu, rozhodol sa založiť novú stranu Sieť a za cieľ si dal zvrhnúť Fica a obsadiť premiérske kreslo. Čo práve teraz robí? ... viac »


ONLINE Úspešná žena v biznise manažuje rodinu aj firmu: Prezradila dve vzácne rady od svokry!

ONLINE Úspešná žena v

19.05.2015 10:30

BRATISLAVA - Elena Kohútiková patrí medzi najvýznamnejšie osobnosti finančného sektora na Slovensku. Narodila sa v Nitre a vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Bratislave. Pôsobila v Ekonomickom ústave SAV v Bratislave, kde získala aj titul PhD. Podieľala sa na založení NBS a v rokoch 1994-2006 bola členkou jej najvyššieho orgánu – bankovej rady. Ako ... viac »


Meteorológ Peter Jurčovič bol ONLINE: Prezradil, aké bude leto, padne teplotný rekord?

Peter Jurčovič bol online.

28.04.2015 11:00

BRATISLAVA - Počasie si tento rok zatiaľ robí, čo sa mu zapáči. Pozvali sme si preto na ONLINE ROZHOVOR z televíznych obrazoviek známeho meteorológa Petra Jurčoviča, ktorý bude v čase od 10:00 odpovedať na všetky vaše otázky. Chcete vedieť, kedy sa oplatí ísť na dovolenku k moru? Opýtajte sa! viac »


MUDr. Zuzana Andrýsková-Marcibálová je online: Pýtajte sa na všetko o detskej výžive!

MUDr. Zuzana Andrýsková-Marcibálová pracuje

27.04.2015 10:05

BRATISLAVA - Ako správne zvoliť dojčenské mlieko? Prečo je dôležité podávať mliečnu výživu čo najdlhšie? Aj s týmito otázkami sa môžete obrátiť na detskú lekárku MUDr. Zuzanu Andrýskovú-Marcibálovú, ktorá je práve online a na Vaše otázky bude odpovedať od 10:00-11:00 v magazíne Vysetrenie.sk. Pýtajte sa na všetko o detskej výžive! viac »


Temné Kecy boli online. Prečítajte si o ich temných plánoch.

Ivo Ladižinský a Jerry

24.03.2015 14:00

Ivo Ladižinský a Jerry Veľmajster Szabo, rodičia Temných Kecov, budú online vo štvrtok o 10:00 a vy sa ich môžete spýtať na čokoľvek! viac »


Chirurg MUDr. Milan Hric bude online: Pýtajte sa na všetko o liečbe kĺbov!

MUDr. Milan Hric je

05.03.2015 12:42

BRATISLAVA - Trápia vás boľavé kĺby? Chcete sa zbaviť nepríjemných bolestí? Obráťte sa na chirurga MUDr. Milana Hrica, ktorý bude online 9. marca 2015 od 11:00-12:00 v magazíne Vysetrenie.sk. Bude odpovedať na otázky, ktoré súvisia s liečbou kĺbov. viac »


Minister obrany Glváč bol ONLINE: Pravá ruka šéfa NATO, špekuluje sa o Slovákovi!

Minister obrany Glváč bol

20.02.2015 11:40

BRATISLAVA - Je Slovensko pripravené brániť sa pred novými hrozbami? V čom sú nedostatky našej armády a čo plánuje ministerstvo obrany, aby našu bezpečnosť v týchto časoch zvýšilo? Na portáli topky.sk máte exkluzívnu možnosť opýtať sa aj na tieto otázky ministra obrany Martina Glváča. Čitateľom bude na ne odpovedať v piatok o 10:00. viac »


MUDr. Libor Michna bol online: U mladých ľudí môže byť nástup parodontózy veľmi agresívny!

MUDr. Libor Michna pracoval

18.02.2015 11:30

Existuje zázračný prípravok na parodontózu bez pomoci špecialistu? Prečo sa do zubných pást pridáva fluorid? Aj s týmito otázkami ste sa obrátili na zubára MUDr. Libora Michnu, ktorý bol online 18. februára 2015 od 11:30-12:30 v magazíne Vysetrenie.sk. Pozrite sa, čo prezradil v online rozhovore! viac »


Erika Feketová: Úspech je možné dosiahnuť vždy, keď sa preňho rozhodnete

Koučka, konzultantka, trénerka osobnostného

17.02.2015 12:00

BRATISLAVA - Dôležité je si uvedomovať, že na ceste za úspechom kráčate sami, je to vaša cesta. Ostatní môžu kráčať s vami, ale nikdy nie za Vás. Rozhodnutiu ísť do podnikania, či akéhokoľvek nového projektu si vyžaduje zodpovednú a systematickú prípravu. Kontakty či veľký vstupný kapitál, nie sú tým smerodajným pre dosiahnutie úspechu. To je iba jedna ... viac »


Nová chlapčenská skupina New Element bola online!

Nová chlapčenská skupina New

28.01.2015 19:59

BRATISLAVA - Zatiaľ čo vo svete dievčatá šalejú kvôli One Direction, v susedných Čechách sa čoraz viac dostáva do povedomia chlapčenská skupina s názvom New Element. Partička štyroch mladých fešákov sa predstavila slovenským fanúšikom aj prostredníctvom online rozhovoru na Topkách. viac »


PÝTAJTE SA: Ak predávate, alebo kupujete auto, je lepšie súkromne, či cez autobazár?

AAA Auto sa vracia

21.01.2015 09:11

BRATISLAVA - Na prvý pohľad sa môže zdať, že predať jazdené auto je jednoduchšie priamo. Ale je to naozaj tak? viac »


Režisér Zdeněk Troška bol online

Režisér Zdeněk Troška bol

14.01.2015 00:58

BRATISLAVA - Zdeněk Troška má na svojom konte hneď niekoľko úspešných filmov. Veď na celkom Česku a Slovensku sa azda nenájde nikto, kto by nepoznal kultovú trilógiu Slunce, seno... či nezabudnuteľné Kameňáky. Málokto však vie, že režisér je aj veľmi dobrým kuchárom. A v týchto dňoch mu vychádza nová kniha o varení s názvom Nebe v hubě 2. Ak ste chceli ... viac »


Podnikateľka M. Jakubeczová: Pri podnikaní je jedno, koľko máte rokov

Monika Jakubeczová

16.12.2014 11:00

BRATISLAVA - Online podnikanie má svoje výhody, že prvotné náklady sú niekoľkonásobne nižšie, ako pri klasickom “off-line” podnikaní. Samozrejme je výhodou, ak máte IT zručnosti, ale ak nie, stačia vám aj základné informácie na rozbehnutie podnikania na internete. Všetko závisí od množstva času a počiatočnej investície, ktorú chcete vložiť do svojho biznisu. viac »


Osobná trénerka Martina Tarková je ONLINE: Pýtajte sa na všetko o stravovaní počas Vianoc!

Martina Tarková je osobnou

11.12.2014 12:00

BRATISLAVA - Vianočný čas je pre mnohých ťažkou skúškou sebaovládania. Môžeme si užiť sviatky a pritom si udržať kondičku a pevné zdravie? Pýtajte sa osobnej trénerky a výživovej poradkyni Martiny Tarkovej na všetko, čo sa týka stravovania cez Vianoce. Práve teraz od 11:00-12:00 je online v magazíne Vysetrenie.sk! viac »


Takýto experiment u nás ešte nikto nespravil. Až Nocadeň! Sú online dnes od 10:00!

Nocadeň

10.12.2014 15:00

Pred tým, než skupina Nocadeň predstaví oficiálny videoklip k pesničke V nás, pripravili hudobníci menší experiment. Natočili štyri videá, v každom z nich účinkuje jeden člen. Fanúšikovia tak môžu sledovať ako jednotliví členovia kapely prežívajú túto skladbu. viac »


Peter Tóth bol online: Remiáš zahynul v dôsledku spolupráce SIS s podsvetím!

Peter Tóth bol online:

09.12.2014 18:59

BRATISLAVA - Peter Tóth je bývalý novinár, člen slovenskej tajnej služby, ktorý dokonca šéfoval kontrarozviedke. Napísal už dve knihy o praktikách tajných služieb. Tá najnovšia vychádza s názvom Komando 52 a prináša šokujúce informácie o praktikách tajných. Pýtať sa môžete už teraz! viac »


Speváčka Lucia Šoralová bola online!

Lucia Šoralová

02.12.2014 00:59

BRATISLAVA - Lucia Šoralová (37) žije v Prahe a má plnú hlavu mamičkovských povinnností. K dcérke Rebeke pribudol braček Ondrejko, ktorý sa narodil len nedávno. No aj napriek zaneprázdnenosti chce kučeravá speváčka svojim fanúšikom dopriať Šansónové Vianoce, ktoré Bratislava zažije už 6. decembra. Ak vás zaujíma, čo zaspieva, ako sa má a či bude počas ... viac »


Najčítanejšie články