Online rozhovory | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Online rozhovory

Klavírny virtuóz Jozef Hollý je ONLINE! Spýtajte sa ho na čokoľvek

Jozef Hollý je slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, šoumen a spevák

Jozef Hollý je slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, šoumen a spevák

17.08.2020 10:00

Jozef Hollý je slovenský klavirista, skladateľ, inštrumentalista, šoumen a spevák s podmanivým hlasom. Precestoval takmer celý svet a vypredal desiatky koncertov na Slovensku. V pondelok 17.8. máte jedinečnú šancu spýtať sa čo Vás zaujíma o jeho živote, hraní alebo súkromí. Napíšte svoju otázku prostredníctvom formulára v článku. viac »

Expertka vo výučbe jazykov bola ONLINE: Katalin Deák vysvetlila, ako na deti s angličtinou

Katalin Deák

04.09.2015 11:00

BRATISLAVA - Hovorí sa, koľko rečí vieš, toľkokrát si človekom. Kedy však nastáva ten správny čas na to, aby sme začali s výučbou iného svetového jazyka? Ako vzdelávať naše deti jednoducho a efektívne? Na to všetko odpovedala Katalin Deák, slovenská expertka v tejto oblasti, ktorá sa od roku 2005 venuje špeciálnej forme vyučovania angličtiny v centre Helen Doron v Bratislave. viac »


Ekonóm Róbert Auxt zo Siete o rizikách z pádu Číny: Hrozí, že budú drahšie hypotéky

Ekonóm Róbert Auxt zo

27.08.2015 11:35

BRATISLAVA – Tohto týždňový vývoj na finančných trhoch zaskočil celý svet. Nákazy, ktorá sa šíri z Číny môže mať dopad aj na Slovensko. Čo čaká slovenských podnikateľov, ako im pomôcť a dotkne sa situácia aj obyčajných ľudí? Pýtajte sa vedúceho pracovnej skupiny národné hospodárstvo strany Sieť Róberta Auxta. Na vaše otázky odpovie vo štvrtok 27. Augusta od 10:00. viac »


Frontman skupiny HEX a organizátor Žákovic Open Tomáš Yxo Dohňanský bol online!

Frontman skupiny HEX a

22.07.2015 05:59

BRATISLAVA - Tomáš Yxo Dohňanský je basgitaristom a frontmanom bratislavskej kapely HEX, ktorá je na scéne vyše 20 rokov. Na vaše otázky odpovedal v online rozhovore. viac »


Spevák Jožo Ráž bol online: Vyjadril sa k utečencom aj gejom!

Spevák Jožo Ráž bol

17.06.2015 11:00

BRATISLAVA - Chystajú megakoncert! Legendárny Elán opäť poteší fanúšikov. Skupina si totiž na 20. júna pripravila 100-minútový hudobný program plný starých dobrých hitov aj noviniek. Ak vás zaujíma viac, nenechajte si ujsť online rozhovor s lídrom Jožom Rážom. Na vaše zvedavé otázky odpovedal v stredu doobeda. viac »


Šéf Siete Radoslav Procházka bol ONLINE: Ľudia si zaslúžia úplnú zmenu daní a odvodov!

Radoslav Procházka

03.06.2015 11:40

BRATISLAVA - Vystrelil ako kométa, no následne pomerne rýchlo vyhasol. To je príbeh Radoslava Procházku, ktorý očaril Slovensko v prezidentských voľbách, aby sa školáckymi chybami pripravil o percentá v prieskumoch. Odišiel z parlamentu, rozhodol sa založiť novú stranu Sieť a za cieľ si dal zvrhnúť Fica a obsadiť premiérske kreslo. Čo práve teraz robí? ... viac »


ONLINE Úspešná žena v biznise manažuje rodinu aj firmu: Prezradila dve vzácne rady od svokry!

ONLINE Úspešná žena v

19.05.2015 10:30

BRATISLAVA - Elena Kohútiková patrí medzi najvýznamnejšie osobnosti finančného sektora na Slovensku. Narodila sa v Nitre a vyštudovala Vysokú školu ekonomickú v Bratislave. Pôsobila v Ekonomickom ústave SAV v Bratislave, kde získala aj titul PhD. Podieľala sa na založení NBS a v rokoch 1994-2006 bola členkou jej najvyššieho orgánu – bankovej rady. Ako ... viac »


Meteorológ Peter Jurčovič bol ONLINE: Prezradil, aké bude leto, padne teplotný rekord?

Peter Jurčovič bol online.

28.04.2015 11:00

BRATISLAVA - Počasie si tento rok zatiaľ robí, čo sa mu zapáči. Pozvali sme si preto na ONLINE ROZHOVOR z televíznych obrazoviek známeho meteorológa Petra Jurčoviča, ktorý bude v čase od 10:00 odpovedať na všetky vaše otázky. Chcete vedieť, kedy sa oplatí ísť na dovolenku k moru? Opýtajte sa! viac »


MUDr. Zuzana Andrýsková-Marcibálová je online: Pýtajte sa na všetko o detskej výžive!

MUDr. Zuzana Andrýsková-Marcibálová pracuje

27.04.2015 10:05

BRATISLAVA - Ako správne zvoliť dojčenské mlieko? Prečo je dôležité podávať mliečnu výživu čo najdlhšie? Aj s týmito otázkami sa môžete obrátiť na detskú lekárku MUDr. Zuzanu Andrýskovú-Marcibálovú, ktorá je práve online a na Vaše otázky bude odpovedať od 10:00-11:00 v magazíne Vysetrenie.sk. Pýtajte sa na všetko o detskej výžive! viac »


Temné Kecy boli online. Prečítajte si o ich temných plánoch.

Ivo Ladižinský a Jerry

24.03.2015 14:00

Ivo Ladižinský a Jerry Veľmajster Szabo, rodičia Temných Kecov, budú online vo štvrtok o 10:00 a vy sa ich môžete spýtať na čokoľvek! viac »


Chirurg MUDr. Milan Hric bude online: Pýtajte sa na všetko o liečbe kĺbov!

MUDr. Milan Hric je

05.03.2015 12:42

BRATISLAVA - Trápia vás boľavé kĺby? Chcete sa zbaviť nepríjemných bolestí? Obráťte sa na chirurga MUDr. Milana Hrica, ktorý bude online 9. marca 2015 od 11:00-12:00 v magazíne Vysetrenie.sk. Bude odpovedať na otázky, ktoré súvisia s liečbou kĺbov. viac »


Minister obrany Glváč bol ONLINE: Pravá ruka šéfa NATO, špekuluje sa o Slovákovi!

Minister obrany Glváč bol

20.02.2015 11:40

BRATISLAVA - Je Slovensko pripravené brániť sa pred novými hrozbami? V čom sú nedostatky našej armády a čo plánuje ministerstvo obrany, aby našu bezpečnosť v týchto časoch zvýšilo? Na portáli topky.sk máte exkluzívnu možnosť opýtať sa aj na tieto otázky ministra obrany Martina Glváča. Čitateľom bude na ne odpovedať v piatok o 10:00. viac »


MUDr. Libor Michna bol online: U mladých ľudí môže byť nástup parodontózy veľmi agresívny!

MUDr. Libor Michna pracoval

18.02.2015 11:30

Existuje zázračný prípravok na parodontózu bez pomoci špecialistu? Prečo sa do zubných pást pridáva fluorid? Aj s týmito otázkami ste sa obrátili na zubára MUDr. Libora Michnu, ktorý bol online 18. februára 2015 od 11:30-12:30 v magazíne Vysetrenie.sk. Pozrite sa, čo prezradil v online rozhovore! viac »


Erika Feketová: Úspech je možné dosiahnuť vždy, keď sa preňho rozhodnete

Koučka, konzultantka, trénerka osobnostného

17.02.2015 12:00

BRATISLAVA - Dôležité je si uvedomovať, že na ceste za úspechom kráčate sami, je to vaša cesta. Ostatní môžu kráčať s vami, ale nikdy nie za Vás. Rozhodnutiu ísť do podnikania, či akéhokoľvek nového projektu si vyžaduje zodpovednú a systematickú prípravu. Kontakty či veľký vstupný kapitál, nie sú tým smerodajným pre dosiahnutie úspechu. To je iba jedna ... viac »


Nová chlapčenská skupina New Element bola online!

Nová chlapčenská skupina New

28.01.2015 19:59

BRATISLAVA - Zatiaľ čo vo svete dievčatá šalejú kvôli One Direction, v susedných Čechách sa čoraz viac dostáva do povedomia chlapčenská skupina s názvom New Element. Partička štyroch mladých fešákov sa predstavila slovenským fanúšikom aj prostredníctvom online rozhovoru na Topkách. viac »


PÝTAJTE SA: Ak predávate, alebo kupujete auto, je lepšie súkromne, či cez autobazár?

AAA Auto sa vracia

21.01.2015 09:11

BRATISLAVA - Na prvý pohľad sa môže zdať, že predať jazdené auto je jednoduchšie priamo. Ale je to naozaj tak? viac »


Režisér Zdeněk Troška bol online

Režisér Zdeněk Troška bol

14.01.2015 00:58

BRATISLAVA - Zdeněk Troška má na svojom konte hneď niekoľko úspešných filmov. Veď na celkom Česku a Slovensku sa azda nenájde nikto, kto by nepoznal kultovú trilógiu Slunce, seno... či nezabudnuteľné Kameňáky. Málokto však vie, že režisér je aj veľmi dobrým kuchárom. A v týchto dňoch mu vychádza nová kniha o varení s názvom Nebe v hubě 2. Ak ste chceli ... viac »


Podnikateľka M. Jakubeczová: Pri podnikaní je jedno, koľko máte rokov

Monika Jakubeczová

16.12.2014 11:00

BRATISLAVA - Online podnikanie má svoje výhody, že prvotné náklady sú niekoľkonásobne nižšie, ako pri klasickom “off-line” podnikaní. Samozrejme je výhodou, ak máte IT zručnosti, ale ak nie, stačia vám aj základné informácie na rozbehnutie podnikania na internete. Všetko závisí od množstva času a počiatočnej investície, ktorú chcete vložiť do svojho biznisu. viac »


Osobná trénerka Martina Tarková je ONLINE: Pýtajte sa na všetko o stravovaní počas Vianoc!

Martina Tarková je osobnou

11.12.2014 12:00

BRATISLAVA - Vianočný čas je pre mnohých ťažkou skúškou sebaovládania. Môžeme si užiť sviatky a pritom si udržať kondičku a pevné zdravie? Pýtajte sa osobnej trénerky a výživovej poradkyni Martiny Tarkovej na všetko, čo sa týka stravovania cez Vianoce. Práve teraz od 11:00-12:00 je online v magazíne Vysetrenie.sk! viac »


Takýto experiment u nás ešte nikto nespravil. Až Nocadeň! Sú online dnes od 10:00!

Nocadeň

10.12.2014 15:00

Pred tým, než skupina Nocadeň predstaví oficiálny videoklip k pesničke V nás, pripravili hudobníci menší experiment. Natočili štyri videá, v každom z nich účinkuje jeden člen. Fanúšikovia tak môžu sledovať ako jednotliví členovia kapely prežívajú túto skladbu. viac »


Peter Tóth bol online: Remiáš zahynul v dôsledku spolupráce SIS s podsvetím!

Peter Tóth bol online:

09.12.2014 18:59

BRATISLAVA - Peter Tóth je bývalý novinár, člen slovenskej tajnej služby, ktorý dokonca šéfoval kontrarozviedke. Napísal už dve knihy o praktikách tajných služieb. Tá najnovšia vychádza s názvom Komando 52 a prináša šokujúce informácie o praktikách tajných. Pýtať sa môžete už teraz! viac »


Najčítanejšie články