SNS - parlamentné voľby 2020 | Topky.sk - Bleskovky

°C

Štvrtok, 21. november 2019. Meniny má Elvíra, zajtra Cecília.

SNS - parlamentné voľby 2020

ROZHOVOR s Andrejom Dankom: Počul som, že Pellegrini by šiel do vlády aj s Progresívnym Slovenskom

pred 3 hodinami

BRATISLAVA - Líder SNS Andrej Danko už dlhodobo kritizuje vzťahy v koalícii, no v inej by si nevedel predstaviť fungovať. Interné veci Smeru nekomentuje, no vadí mu, že jedno povie Robert Fico a iné povie Peter Pellegrini. Koalíciu s Ľudovou stranou Naše Slovensko vylúčil. Zároveň dodal, že nutne nemusí byť SNS ani vo vláde. Podľa neho minister práce ... viac »

SNS schválilo kandidátku, Danko ju predstavil naživo: Opäť si kopol do Pellegriniho

SNS schválilo kandidátku, Danko

19.11.2019 13:30

BRATISLAVA - Dátum uzatvorenia kandidátok sa blíži. Slovenská národná strana sa dnes rozhodla predstaviť kandidátku do parlamentných volieb 2020. Andrej Danko dnes predstavil kandidátku za stranu SNS, ktorá sa od minulej veľmi líšiť nebude. Okrem toho vyzval premiéra, aby sa pozrel na štátny rozpočet. viac »


SNS zverejnilo vyhlásenie k predvolebným plagátom: Takto vysvetľujú použitý ľudový motív

SNS zverejnilo vyhlásenie k

05.11.2019 15:29

BRATISLAVA - Dnešným dňom 5. 11. 2019 začala politická kampaň. SNS mrzí, že niektoré médiá ako aj politickí súperi začali hneď prvý deň šíriť účelové klamstvá. Slovenská národná strana sa dôrazne ohradzuje najmä proti lživej propagande ohľadom nášho rustikálneho, ľudového motívu na našich predvolebných plagátoch používaných najmä v minulosti v okolí Piešťan. viac »


Národniari začali s kampaňou: V hlavných úlohách moravské ornamenty, SNS tvrdí, že sú staroslovanské

Národniari začali s kampaňou:
Foto

05.11.2019 00:00

BRATISLAVA - Pred nadchádzajúcimi voľbami národniari použili na svojich bilbordoch a sloganoch s heslom "Za rodinu - za národ" upravený moravský ornament. Upozornili na to slovenskí odborníci aj médiá. Slovenská národná strana sa bránila tým, že využili služby externej spoločnosti a že spomínaný vzor má staroslovanský pôvod. Nejde o prvý prípad, keď ... viac »


VIDEO Koniec koaličnej lásky! Drsná hádka v parlamente medzi Bugárom a Dankom: Slová o zrade

Podľa Bugára hľadá Danko
FotoVideo

22.10.2019 20:01

BRATISLAVA - Predseda koaličnej strany SNS Andrej Danko sa od utorka nebude zúčastňovať na žiadnej Koaličnej rade. Danko to vyhlásil po tom, ako národniarom neprešli v pléne ich dve novely zákonov, a to o verejnom obstarávaní a návrhu o zriadení ministerstva cestovného ruchu a športu. Pri oboch novelách sa zdržali poslanci koaličného Mosta-Híd, čo Danko ... viac »


Ďalší rozkol medzi premiérom a SNS: FOTO Chyba v priezvisku a dvojzmyselné narážky

Andrej Danko a Peter
Foto

21.10.2019 23:00

BRATISLAVA - Medzi predsedom vlády Petrom Pellegrinim a šéfom národniarov Andrejom Dankom je to opäť napäté. Rozruch nastal po tom, ako vedenie Slovenskej národnej strany zverejnilo reakčnú tlačovú správu, v ktorej vysvetľovalo skomolené priezvisko premiéra. Správa evokuje dojem dvojzmyslov. viac »


VIDEO Lubyová by aj dnes kývla na ponuku viesť školstvo: Komoru učiteľov vnímam ako politické hnutie

VIDEO Lubyová by aj
FotoVideo

12.10.2019 09:05

BRATISLAVA - Vo vedení rezortu školstva je už vyše dvoch rokov. Pri nástupe do funkcie sa jej značne skrátil voľný čas a zmenil život, no napriek tomu by do toho rozhodne išla opäť. Jej rukami prešlo viacero noviel zákonov a počas svojho pôsobenia bola kritizovaná aj Slovenskou komorou učiteľov. Ministerka školstva Martina Lubyová pre Topky poskytla ... viac »


Ak budem na kandidátke, poteší ma to, ak nie, nič sa nedeje, tvrdí Matečná

Gabriela Matečná

09.10.2019 11:00

BRATISLAVA – Ministerka pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Gabriela Matečná (SNS) spája svoju budúcnosť naďalej s oblasťou poľnohospodárstva. Nerieši však, či to bude zároveň z pozície politickej funkcie, ako je to teraz. Matečná sa tak vyjadrila k otázke, či bude na kandidátke SNS do parlamentných volieb 2020. viac »


Voľby sa blížia, napätie v koalícii rastie: Danko je z Pellegriniho pohoršený, bolo to divadlo

Peter Pellegrini a Andrej
FotoVideo

02.10.2019 16:00

BRATISLAVA - Predseda národniarov a šéf parlamentu Andrej Danko podľa najnovších informácií vážne nesúhlasí s krokmi predsedu vlády Slovenskej republiky Petrom Pellegrinim. To, čo Dankovi leží v žalúdku je téma "náhleho" schválenia minimálnej mzdy na stredajšej vláde. Danko navyše vyjadril rozčarovanie nad tým, že sa návrh prijal hlasovaním a nie konsenzuálne. ... viac »


Najčítanejšie články