Tvoja tvár znie povedome | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 14. október 2019. Meniny má Boris, zajtra Terézia.

Tvoja tvár znie povedome

Jedna diagnóza za druhou: Japonské drogy, Mojsejová vyšla z basy a... Vyhral to kozmonaut!

Piate kolo šou Tvoja tvár znie povedome bolo naozaj kvalitné.

Piate kolo šou Tvoja tvár znie povedome bolo naozaj kvalitné.

07.10.2019 05:45

BRATISLAVA - Piate kolo zábavnej markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome opäť ukázalo neskutočné výkony účinkujúcich, a tak trochu pripomínalo návštevu psychiatrickej kliniky. O zábavu sa však nepostarali len šialené masky. Zahviezdili aj tí, ktorí favoritmi doteraz neboli. viac »

Zadok, ktorý ovplyvní slovenský šoubiznis: Ako sa vám páči?!

Zadok, ktorý ovplyvní slovenský
Foto

08.03.2016 00:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer na obrazovkách televízie Markíza odštartovala nová šou s názvom Tvoja tvár znie povedome. V nej sa v úlohe spevákov každý týždeň predstaví partička známych Slovákov, ktorí predvedú šou v štýle niektorej hudobnej hviezdy. A medzi účinkujúcimi nechýba ani herečka a speváčka Helena Krajčiová (40). Pozrite na jej zadok - ten ... viac »


Nevídaná markizácka šou: Slovenka tromfla Rihannu, Dangl odhaľoval bradavky a... Čobejovej kiks!

Nevídaná markizácka šou: Slovenka
Foto

07.03.2016 18:00

BRATISLAVA - Skvelý začiatok! V nedeľu večer odštartovala na Markíze nová šou Tvoja tvár znie povedome. Superstaristka Emma Drobná vyzerala ako Rihanna maximálne vzrušujúco, podľa poroty dokonca viac sexi ako jej slávnejšia kolegyňa. Dano Dangl sa predviedol ako Robbie Williams a jeho odhalené bradavky naozaj zarezonovali. A Michaela Čobejová vyrobila ... viac »


Brutálna premena slovenskej herečky: Nespoznala by ju snáď ani vlastná mama!

Brutálna premena slovenskej herečky:

06.03.2016 22:00

BRATISLAVA - Úplne iná! Herci sa často menia na iných ľudí a niekedy je problém ich spoznať. Rovnako ako Zuzanu Fialovú (41), ktorá sa kvôli šou Tvoja tvár znie povedome premenila na známu speváčku Amy Winehouse. A vyšlo to naozaj dokonale. Málokto by na prvý pohľad povedal, kto sa pod „maskou” skrýva. viac »


Výsmech v priamom prenose: Pyco to natrel slovenským kráskam, čo nerozmýšľajú!

Výsmech v priamom prenose:

04.03.2016 09:30

BRATISLAVA - Zabavil sa na ich účet! Martin Pyco Rausch (38) bude už čoskoro moderovať novú reláciu Tvoja tvár znie povedome. Bol preto hosťom štvrtkového Telerána, kde si rypol do pekných tváričiek, ktoré sú občas trochu mimo. viac »


Schudnutá Fialová v spoločnosti: Postavička ako lusk... Ale z tohto by mohol byť problém!

Schudnutá Fialová v spoločnosti:
Foto

18.02.2016 18:30

BRATISLAVA - To je ale kus! Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste konala párty pri príležitosti uvedenia novej markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. Medzi pozvanými nechýbala napríklad herečka Zuzana Fialová (41), ktorá v projekte bude zastávať úlohu porotkyne. A treba povedať, že tmavovláske to v spoločnosti naozaj pristalo. Predviedla totiž ... viac »


Skrúcaného nový džob v telke: Toto je fakt divočina... Štefan, trúfaš si?

Skrúcaného nový džob v
FotoVideo

27.01.2016 18:00

BRATISLAVA - Opäť bude hviezdiť v telke! Štefan Skrúcaný sa už dlhšiu dobu neukazoval ako zabávač v žiadnej pravidelnej relácii. Čoskoro si to však bude môcť opäť užiť do sýtosti. Televízia Markíza ho totiž angažovala do šou Tvoja tvár znie povedome. V tej známe osobnosti predvádzajú vystúpenia známych spevákov - bez ohľadu na pohlavie. Pozrite, na ... viac »


Najčítanejšie články