Tvoja tvár znie povedome | Topky.sk - Bleskovky

°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Tvoja tvár znie povedome

Finále markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome: Tiekli potoky sĺz... TOTO je absolútny víťaz!

Finále šou Tvoja tvár znie povedome je za nami.

Finále šou Tvoja tvár znie povedome je za nami.

FotoVideo
11.11.2019 05:45

BRATISLAVA - Piata séria markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome pozná svojho víťaza! V nedeľu večer sa totiž konalo veľké finále, v ktorom sa o všetkom rozhodlo. Ešte predtým si však diváci mali možnosť vychutnať osmičku zaujímavých vystúpení a súťažiaci sa neubránili slzám. viac »

Čobejová sa zosypala pred kamerami: Nezvládla to a plakala!

Čobejová sa zosypala pred

18.04.2016 18:00

BRATISLAVA - Emotívne zrútenie! Herečka Michaela Čobejová (45) si toho na plecia zjavne naložila viac, ako dokáže zvládnuť. Už siedmy týždeň účinkuje v šou Tvoja tvár znie povedome a jej výkony patria k tým najslabším. V aktuálnom vydaní mohli diváci vidieť, že blondínka to už úplne nezvláda. Na tréningoch si plačlivým hlasom pýtala od všetkých objatie ... viac »


Bičan v slipoch, škandál so Sklovskou a bombastický Skrúcaný... Toto nikto nečakal!

Bičan v slipoch, škandál
Foto

11.04.2016 18:00

BRATISLAVA - Už po šiestykrát si diváci televízie Markíza mohli v nedeľu večer vychutnať zábavu v podobe šou Tvoja tvár znie povedome. Známi Slováci sa opäť prezliekli za svetové hviezdy a postarali sa o poriadne šokujúce momenty. Napríklad taký Andrej Bičan (41) sa pred kamerami ukázal len v slipoch, reč prišla aj na energickú Sisu Sklovskú (50) a ... viac »


Bizarná scénka na Markíze: Bradavky v pozore, problémy s penisom a... Slováci v kŕčoch od smiechu!

Bizarná scénka na Markíze:

29.03.2016 06:00

BRATISLAVA - Diváci televízie Markíza mali v nedeľu opäť o zábavu postarané. Známe tváre sa totiž v šou Tvoja tvár znie povedome znova prezliekali za svetové hviezdy. No a výnimkou nebol ani Andrej Bičan (41). Vďaka nemu boli mnohí Slováci doslova v kŕčoch od smiechu. Zamaskovaný za Samanthu Fox (49) ukázal pred kamerami nielen bradavky, ale riešil ... viac »


Markizácka herečka verejne odhalená ako nikdy predtým: Hneď ju chytal za zadok!

Markizácka herečka verejne odhalená
Foto

28.03.2016 13:00

BRATISLAVA - Šou Tvoja tvár znie povedome stavia známe osobnosti do polôh, v ktorých by sme ich azda nikdy nemali možnosť vidieť. Takýto prípad je aj herečka Helena Krajčiová (40). Ryšavka, ktorá v Búrlivom víne stvárňuje cudnú Dorotku, sa totiž tentokrát objavila pred kamerami odhalená ako nikdy predtým. A ten pohľad stál za to. Svojimi zvodnými tvarmi ... viac »


Urazený odchod z pódia, namiesto Cher Sklovská, kopanec do Christovej a... Najlepšie kolo markizáckej šou!

Urazený odchod z pódia,
Foto

21.03.2016 06:00

BRATISLAVA - Bolo sa na čo pozerať! Tretie kolo markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome poriadne zamotalo porote hlavy. Zhodli sa totiž, že išlo o doteraz najlepšie výkony v rámci tejto súťaže. A premeny tiež stáli za to, rovnako ako drobné detaily, ktoré sme si vo vysielaní všimli. viac »


Toto v Markíze už dávno nezažili: Môžu za to tie najväčšie hviezdy!

Toto v Markíze už
Foto

16.03.2016 06:00

BRATISLAVA - Opäť na vrchole! Televízia Markíza zaznamenávala v poslednom období výrazné problémy, čo sa sledovanosti týka. Strácala svojich verných fanúšikov a rating pri jednotlivých programoch dosahoval historické dno. No pred dvomi týždňami modro-žltá televízia doslova trafila do čierneho. Vďaka šou Tvoja tvár znie povedome a napodobňovaniu svetových ... viac »


Uletená zábava na Markíze: Krajčiovej nohavičky, striptíz podľa Banášovej a Skrúcaný doslova žiaril!

Uletená zábava na Markíze:
Foto

14.03.2016 18:00

BRATISLAVA - Po týždni si diváci na obrazovkách televízie Markíza mohli opäť vychutnať spevácke vystúpenia osmičky známych tvárí, ktoré sa na chvíľu prevtelili do svetových hudobných hviezd. A rozhodne sa bolo na čo pozerať! Herečka Helena Krajčiová (40) ukázala na pódiu svoje nohavičky, moderátorka Adela Banášová (35) odhalila pred celým Slovenskom ... viac »


Zadok, ktorý ovplyvní slovenský šoubiznis: Ako sa vám páči?!

Zadok, ktorý ovplyvní slovenský
Foto

08.03.2016 00:00

BRATISLAVA - V nedeľu večer na obrazovkách televízie Markíza odštartovala nová šou s názvom Tvoja tvár znie povedome. V nej sa v úlohe spevákov každý týždeň predstaví partička známych Slovákov, ktorí predvedú šou v štýle niektorej hudobnej hviezdy. A medzi účinkujúcimi nechýba ani herečka a speváčka Helena Krajčiová (40). Pozrite na jej zadok - ten ... viac »


Nevídaná markizácka šou: Slovenka tromfla Rihannu, Dangl odhaľoval bradavky a... Čobejovej kiks!

Nevídaná markizácka šou: Slovenka
Foto

07.03.2016 18:00

BRATISLAVA - Skvelý začiatok! V nedeľu večer odštartovala na Markíze nová šou Tvoja tvár znie povedome. Superstaristka Emma Drobná vyzerala ako Rihanna maximálne vzrušujúco, podľa poroty dokonca viac sexi ako jej slávnejšia kolegyňa. Dano Dangl sa predviedol ako Robbie Williams a jeho odhalené bradavky naozaj zarezonovali. A Michaela Čobejová vyrobila ... viac »


Brutálna premena slovenskej herečky: Nespoznala by ju snáď ani vlastná mama!

Brutálna premena slovenskej herečky:

06.03.2016 22:00

BRATISLAVA - Úplne iná! Herci sa často menia na iných ľudí a niekedy je problém ich spoznať. Rovnako ako Zuzanu Fialovú (41), ktorá sa kvôli šou Tvoja tvár znie povedome premenila na známu speváčku Amy Winehouse. A vyšlo to naozaj dokonale. Málokto by na prvý pohľad povedal, kto sa pod „maskou” skrýva. viac »


Výsmech v priamom prenose: Pyco to natrel slovenským kráskam, čo nerozmýšľajú!

Výsmech v priamom prenose:

04.03.2016 09:30

BRATISLAVA - Zabavil sa na ich účet! Martin Pyco Rausch (38) bude už čoskoro moderovať novú reláciu Tvoja tvár znie povedome. Bol preto hosťom štvrtkového Telerána, kde si rypol do pekných tváričiek, ktoré sú občas trochu mimo. viac »


Schudnutá Fialová v spoločnosti: Postavička ako lusk... Ale z tohto by mohol byť problém!

Schudnutá Fialová v spoločnosti:
Foto

18.02.2016 18:30

BRATISLAVA - To je ale kus! Pred pár dňami sa v našom hlavnom meste konala párty pri príležitosti uvedenia novej markizáckej šou Tvoja tvár znie povedome. Medzi pozvanými nechýbala napríklad herečka Zuzana Fialová (41), ktorá v projekte bude zastávať úlohu porotkyne. A treba povedať, že tmavovláske to v spoločnosti naozaj pristalo. Predviedla totiž ... viac »


Skrúcaného nový džob v telke: Toto je fakt divočina... Štefan, trúfaš si?

Skrúcaného nový džob v
FotoVideo

27.01.2016 18:00

BRATISLAVA - Opäť bude hviezdiť v telke! Štefan Skrúcaný sa už dlhšiu dobu neukazoval ako zabávač v žiadnej pravidelnej relácii. Čoskoro si to však bude môcť opäť užiť do sýtosti. Televízia Markíza ho totiž angažovala do šou Tvoja tvár znie povedome. V tej známe osobnosti predvádzajú vystúpenia známych spevákov - bez ohľadu na pohlavie. Pozrite, na ... viac »


Najčítanejšie články