°C

Utorok, 11. august 2020. Meniny má Zuzana, zajtra Darina.

Pyco v prdeli, domina Vačková, Harich s 300 kg navyše a Fialová má v ... na lehátku!

Tvoja tvár priniesla opäť zaujímavé situácie.
Tvoja tvár priniesla opäť zaujímavé situácie.
31.10.2016 05:45

BRATISLAVA - Markizácka šou Tvoja tvár znie povedome pomaly končí. Druhá séria pokračovala v nedeľu už semifinálovým kolom a diváci sa dozvedeli, kto postúpil do finále. Ešte predtým sa však na javisku vystriedalo 8 umelcov v rôznych maskách, z ktorých Martin Harich mal tú úplne najťažšiu. Čítajte, čo všetko sa pred kamerami odohralo.


Martin Harich v deviatom kole nemal ľahkú úlohu. Hoci si už vyskúšal rozmernejšieho CeeLo Greena, tá najväčšia premena ho čakala až v samotnom semifinále. Ako Israel Kamakawiwoʻole pribral až na cca 340 kíl. 

Jeho spevácky výkon v havajskej atmosfére si vychutnávala najmä Zuzana Fialová, ktorá opustila porotcovský stolík a ľahla si na ležadlo na scéne. Odtiaľ Harichovo vystúpenie aj hodnotila. „Zuzana má dnes v štúdiu na lehátku,” okomentoval to moderátor Martin Pyco Rausch. 

Tomu štáb pripravil poriadne horúce chvíľky po vystúpení Mirky Partlovej. Ako Katy Perry mala totiž na scéne pytóna tigrovitého, ktorého potom v zákulisí omotali práve okolo moderátora. „Prvá vec, že sa nebojíš toho tvora a Pyco je úplne v prdeli, to sa mi páči,” povedal speváčke Dano Dangl. 

Martin vyzeral naozaj všelijako a postupne sa začal o hada deliť aj s Mirkou, akoby sa ho chcel čo najskôr zbaviť. „Ony sú chladné tvory, takže vlastne ochladzuje. Ale ja sa pri tom potím jak prasa,” priznal sa. Keď však poslal brunetku sadnúť si na lavicu, opäť zostal na plaza úplne sám. 

So strachom bojovala aj Zuzana Vačková, ktorá mala v rámci choreografie vystúpiť na pomerne nízky stolík. Herečka má ale fóbiu z výšok a po prvý raz sa diváci v deviatom kole dozvedeli, že pri ceste výťahom vždy trpí. Annie Lennox však nakoniec zvládla. Nielen spevácky a herecky, ale skvelo aj vyzerala. „Annie Lennox, zároveň domina,” okomentoval ju Mário Kuly Kollár, keď vychádzala na scénu. 

Semifinálové kolo nakoniec vyhral Sväťo Malachovský ako George Michael. Peniaze venoval občianskemu združeniu Deťom pre život. Body za výhru ho nakoniec posunuli do veľkého finále z druhého miesta. 

Finalisti 2. série: 

Mária Čírová
Pyco v prdeli, domina

Sväťo Malachovský
Pyco v prdeli, domina

Martin Harich
Pyco v prdeli, domina

Lenka Vavrinčíková
Pyco v prdeli, domina

Vo finále zaspievajú duety:

Patrik Vyskočil
Pyco v prdeli, domina

Mirka Partlová
Pyco v prdeli, domina

Zuzana Vačková
Pyco v prdeli, domina

Andrej Bičan
Pyco v prdeli, domina

Ste spokojní s tým, ktorí súťažiaci postúpili?

úplne

126

v zásade áno

209

skôr nie

98

vôbec nie

820

Počet hlasov: 1253


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články