Aktuálne novinky – voľby 2016 | Topky.sk
Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Novinky v predvolebnej kampani

VEĽKÝ PREHĽAD NA GRAFOCH Takto dopadli voľby v krajoch: Pozrite si bašty Smeru, SaS a Kotlebu!

07.03.2016 12:30

BRATISLAVA - Horúcu sobotňajšiu noc máme za sebou. Prinášame vám preto prehľad, ako Slováci hlasovali v jednotlivých krajoch. Kde prepadol Most-Híd? Ktorý kraj bol baštou kotlebovcov? Komu najviac priala Bratislava? Pozrite sa s nami aj na to, ako volil aj váš kraj! viac »

Sulík neuspel s podpismi proti Ficovi: Nechali si tieto strany otvorené zadné vrátka?

Robert Fico

26.02.2016 17:13

BRATISLAVA - KDH, Most-Híd ani #Sieť nepodpíšu Deklaráciu zodpovednosti za Slovensko, ktorá má odmietnuť spoluprácu so Smerom-SD. Na podpis ich dnes vyzval predseda SaS Richard Sulík. Podľa neho by tým strany potvrdili svoje vyhlásenia, že preferujú reformnú pravicovú vládu a ak bude možnosť ju vytvoriť, nepôjdu do koalície so Smerom-SD. viac »


Figeľ prehovoril o ambíciách KDH: Keby sme boli vo vláde, k štrajku by nedošlo!

Ján Figeľ

24.02.2016 10:32

BRATISLAVA - Kresťanskí demokrati nejdú do marcových parlamentných volieb preto, aby dopĺňali Smer-SD. KDH podľa neho urobí všetko pre to, aby bola možnosť vytvoriť pravicovú vládu. Za najbližšieho partnera KDH považuje Most-Híd. Hnutie je pripravené rokovať aj s ďalšími prípadnými partnermi. viac »


SKOK! ostro kritizuje absurdnú výzvu: Náboženská polícia po vzore teroristov!

Juraj Miškov

23.02.2016 15:35

BRATISLAVA - Výzva Aliancie za rodinu pod názvom "Hlas za rodinu" sa podľa predsedu strany SKOK! Juraja Miškova zapíše medzi najväčšie absurdity slovenskej politiky. Absurdnú výzvu do dnešného dňa podporilo 165 kandidátov na poslancov, najviac zo strán SNS, Sieť, OĽaNO a KDH. viac »


Predvolebný rozruch na mítingu Mostu-Híd: Béla Bugár vraj uvažuje o vládnutí so Smerom

Predvolebný rozruch na mítingu

20.02.2016 16:50

BRATISLAVA - Predvolebné preferencie Smeru napovedajú, že pravdepodobne nezíska dostatok kresiel v parlamente na vytvorenie samostatnej vlády. Práve preto sa často v médiách skloňuje otázka, koho by si líder Robert Fico vybral za koaličného partnera a kto je možný kandidát na spoluprácu. Pokým niektoré strany mu už vopred povedali jasné nie, iné stále... viac »


Skok! nepodporí deklaráciu Aliancie za rodinu: Ide proti ústave a rozumu!

Juraj Miškov

19.02.2016 16:08

BRATISLAVA – Mimoparlamentná strana Skok! kritizuje tohtotýždňovú prorodinnú deklaráciu Aliancie za rodinu (AZR), ako aj strany, ktorých predstavitelia ju podporili. V dnešnej tlačovej správe vysvetlila, prečo sa k výzve nemôže pridať. viac »


Procházka poslal Ficovi definitívny odkaz: Toto si myslí o spoločnej spolupráci!

Radoslav Procházka

19.02.2016 10:26

BRATISLAVA - Jeho hlavným cieľom je nahradiť celú politickú generáciu a získať poverenie na zostavenie vlády. Koncom januára ohlásil, že sa chce stretnúť v priamom televíznom dueli s premiérom Robertom Ficom (Smer-SD), ale zatiaľ sa to nepodarilo. Považuje za neuveriteľné, že sa pravica stále nepoučila z pádu vlastnej vlády v roku 2011. Líder mimoparlamentnej... viac »


Veľký rozhovor s lídrom strany SKOK: Miškov otvorene hovorí o zlyhaní ľavice aj pravice

Juraj Miškov

17.02.2016 10:59

BRATISLAVA - Verejnosti sa prezentuje tým, že na rozdiel od iných politických strán jeho subjekt hovorí ľuďom pravdu. To, že založil vlastnú stranu, nevníma ako ďalší príspevok k atomizácii pravice. Tvrdí, že pre jej spájanie urobil veľa, keď sa pokúsil o spoluprácu s hnutím NOVA. Líder mimoparlamentnej strany SKOK Juraj Miškov v predvolebnom rozhovore... viac »


Tvrdé slová na Ficovu migračnú politiku: Na ochrane Slovenska mu záleží len do volieb!

Pavol Abrhan

17.02.2016 09:40

BRATISLAVA - Predseda Výboru NR SR na kontrolu činnosti Slovenskej informačnej služby Pavol Abrhan (KDH) hodnotí pozitívne pôsobenie šéfa SIS Jána Valka. Ako povedal, SIS pod vedením Valka si plnila dôsledne svoje povinnosti pri migračnej kríze. viac »


SMK chce pravicovú vládu a Smeru hovorí nie: Migračná kríza je pre juh Slovenska hrozbou

József Berényi

17.02.2016 09:30

BRATISLAVA - Strana maďarskej komunity (SMK) preferuje pravicovú vládu, Smeru-SD hovorí nie. Prípadné povolebné rokovania so sociálnymi demokratmi však nevylúčila. V súvislosti s pravicovou vládou uviedol, že nedávno prebiehalo v Bratislave rokovanie EPP, kde vedenie ľudovcov vyslovilo požiadavku, "že keď už sa to nepodarilo pred voľbami, tak aby sme... viac »


Kollár prehovoril o prípadnom úspechu vo voľbách: So zlodejmi vládnuť nechcem!

Kollár prehovoril o prípadnom
3151

14.02.2016 17:30

BRATISLAVA - Ak sa strana Sme rodina – Boris Kollár dostane do parlamentu, do koalície sa nepohrnie. Koľko percent by Sme rodina mohla dostať, Kollár nepovedal. Predseda strany bude spokojný, keď sa dostanú do parlamentu. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

ďalšie hry
Seafight

Seafight

Vyplávaj za dobrodružstovm na šíre more a zbieraj tajomné poklady sveta.


Skyrama

Skyrama

Vybuduj a riaď svoje vlastné medzinárodné letisko a staraj sa o pasažierov.