Aktuálne novinky – voľby 2016 | Topky.sk
Pondelok, 17. máj 2021. Meniny má Gizela, zajtra Viola.

Novinky v predvolebnej kampani

VEĽKÝ PREHĽAD NA GRAFOCH Takto dopadli voľby v krajoch: Pozrite si bašty Smeru, SaS a Kotlebu!

07.03.2016 12:30

BRATISLAVA - Horúcu sobotňajšiu noc máme za sebou. Prinášame vám preto prehľad, ako Slováci hlasovali v jednotlivých krajoch. Kde prepadol Most-Híd? Ktorý kraj bol baštou kotlebovcov? Komu najviac priala Bratislava? Pozrite sa s nami aj na to, ako volil aj váš kraj! viac »

Voľby 2016: Matovič účasť vo voľbách prirovnal k Mečiarovi: Tu je jeho najväčšie prianie!

Voľby 2016: Matovič účasť
Foto

05.03.2016 12:20

BRATISLAVA - Predseda OľaNO – NOVA Igor Matovič odovzdal svoj volebný hlas v sprievode manželky a dvoch dcér v Trnave. Po vhodení obálky do urny prezradil, že nekrúžkoval sám seba, rovnaký postup zvolila aj jeho manželka. K podobnému kroku vyzval na sociálnej sieti aj svojich priaznivcov. viac »


Fico svoj hlas vo voľbách už odovzdal: Budem rešpektovať akýkoľvek výsledok!

Fico svoj hlas vo
547

05.03.2016 08:55

BRATISLAVA - Ľudia si v parlamentných voľbách vyberajú nielen svojich zástupcov, ale aj charakter krajiny. viac »


Výzva nerozhodnutým voličom!

Juraj Miškov

02.03.2016 18:00

BRATISLAVA - O tri dni sú na Slovensku voľby. A na Slovensku je stále viac ako jeden milión nerozhodnutých voličov. viac »


Slovensko stojí podľa Figeľa pred križovatkou: KDH chce alternatívu s týmito stranami!

Ján Figeľ

02.03.2016 13:45

BRATISLAVA – Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) chce po voľbách vytvoriť podľa jeho predsedu Jána Figeľa alternatívu zmeny so stranami Most-Híd a Sieť. Ako povedal Figeľ dnes na tlačovej besede, zmeny sa nedajú robiť s tandemom Široký - Fico. viac »


VIDEO Pellegrini vyzýva ľudí, aby v sobotu išli voliť: Varuje aj pred migračnou krízou

Peter Pellegrini
Video

02.03.2016 12:05

BRATISLAVA - Predseda Národnej rady SR Peter Pellegrini vyzýva ľudí, aby išli v sobotu 5. marca voliť. "Slovensko je domov nás všetkých a len vy rozhodujete o tom, ako sa nám tu bude žiť. Preto vás chcem poprosiť, príďte v sobotu voliť a zodpovedne sa rozhodnite, komu dáte svoj hlas," povedal Pellegrini vo videu, ktoré zverejnil na svojom profile na sociálnej sieti Facebook. viac »


Frešo sa bojí samovraždy pre Slovensko: Nechceme patriť do sféry Ruska!

Pavol Frešo

02.03.2016 11:37

BRATISLAVA - Blížiace sa parlamentné voľby budú o tom, či Slovensko bude patriť do sféry Ruska alebo medzi civilizované krajiny. Vyhlásil to dnes líder SDKÚ-DS Pavol Frešo, ktorý počas tlačovej konferencie stál za inštaláciou plotu s ostnatým drôtom. viac »


Voľby 2016: Strany sa zhodli na návrate rovnej dane: Figeľ vie, čo je rakovinou zdravotníctva

Voľby 2016: Strany sa

02.03.2016 06:50

BRATISLAVA - Návrat k rovnej dani s tým, že jej sadzba bude predmetom dohody prípadných partnerov po voľbách. Na tomto opatrení sa zhodli lídri strán KDH, SaS, SDKÚ-DS a mimoparlamentného subjektu Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko (KĽSNS) Ján Figeľ, Richard Sulík, Pavol Frešo a Marian Kotleba vo včerajšej predvolebnej debate RTVS. Programy ďalších... viac »


Veľká zmena v predvolebnom súboji: Strana Demokrati Slovenska - Ľudo Kaník odstupuje z volieb

Ľudovít Kaník

01.03.2016 08:00

BRATISLAVA - Ľudovít Kaník a jeho politická strana Demokrati Slovenska odstupuje z predvolebného boja a podporí inú pravicovú stranu. Kaník to oznámil vo včerajšej predvolebnej diskusii na RTVS. viac »


Procházka tesne pred voľbami vyzýva Slovákov: Toto si pýta od ľudí!

Radoslav Procházka

29.02.2016 12:26

BRATISLAVA – Strana Sieť približne pred dvoma mesiacmi predložila do NR SR petíciu za hmotnú zodpovednosť politikov a výluku schránkových firiem, no ani po uplynutí zákonnej lehoty na predloženie petície do parlamentu sa ňou parlament nezaoberal. viac »


SDKÚ presadzuje viac peňazí pre školstvo: Najlepším učiteľom chce o toľkoto zvýšiť platy!

Pavol Frešo

29.02.2016 12:20

BRATISLAVA - Zvýšenie hrubého domáceho produktu na šesť percent do školstva, zvýšenie platov najlepším učiteľom až do výšky 50 percent, zmena normatívneho financovania na žiaka, zavedenie normatívu na učebnice, vzdelávacie poukazy a štipendiá pre učiteľov, ale aj zmeniť ministerstvo školstva na ministerstvo vzdelávania. To sú návrhy, ktoré ponúka SDKÚ... viac »


Najčítanejšie články

Online hry

ďalšie hry
Farmerama

Farmerama

Vybuduj prosperujúcu farmu, staraj sa o úrodu, zvieratká i zamestnancov.


World of Tanks

World of Tanks

Páčia sa ti tanky a rád by si ich ovládal v bitke?