Parlamentné voľby 2016 – Voľby do NR SR | Topky.sk
Streda, 21. apríl 2021. Meniny má Ervín, zajtra Slavomír.

Parlamentné voľby 2016

Bugárovci chceli vo voľbách lepší výsledok: Vstúpili do koalície, voličom dokážu, že urobili dobre

Béla Bugár

Béla Bugár

14.05.2016 13:55

BRATISLAVA - Zhodnotenie výsledku marcových parlamentných volieb, zmena stanov, ale aj doplnenie straníckeho predsedníctve bolo na programe dnešnej Republikovej rady koaličnej strany Most-Híd. Z predsedníctva odišla Edita Nochtová, ktorá pôsobila ako generálna manažérka strany. Opustila aj túto funkciu a vrátila sa do súkromnej sféry. V predsedníctve... viac »

Prieskum aktuálnych volebných preferencií: KDH a SMK stále pod 5 percent

Robert Fico

11.05.2016 14:40

BRATISLAVA - Ak by sa voľby do parlamentu konali začiatkom mája, ich víťazom by sa stala politická strana Smer-SD, ktorú by volilo 29,8 percenta voličov. Do parlamentu by sa dostalo ešte ďalších šesť strán. Dostatočný počet hlasov by nezískali strany KDH, SMK ani #Sieť. Vyplýva to z prieskumu volebných preferencií, ktorý uskutočnila agentúra AKO od 4. do 10. mája. viac »


Verí im ani nie percento ľudí, ony sa nevzdávajú: Toto sú strany, ktoré neodradil volebný prepadák

Juraj Miškov

08.05.2016 16:10

BRATISLAVA - Mimoparlamentné strany SDKÚ-DS, SKOK, Šanca aj Demokrati Slovenska – Ľudo Kaník pokračujú vo svojej činnosti. V marcových parlamentných voľbách nezískali ani jedno percento hlasov. Pod jednopercentnou hranicou skončila okrem iných aj strana TIP, ktorá na rozdiel od spomínaného štvorlístka ide do likvidácie. Nevie totiž vyriešiť svoje finančné problémy. viac »


Drsné VIDEO Kollára o utečencoch: Eurohajzli! Je to svinstvo

Boris Kollár

05.05.2016 11:45

BRATISLAVA – Opäť sa predviedol. Šéf hnutia Sme rodina Boris Kollár na svojom Facebookovom profile zverejnil viac ako dvojminútové video o utečencoch, v ktorom si servítky pred ústa nedával. viac »


Ľudia to v prieskume natreli Kollárovi aj Kotlebovi: Opakom je Ficov Smer

Ľudia to v prieskume

03.05.2016 09:25

BRATISLAVA - Slováci si myslia, že do parlamentu sa dostali aj takzvané nesystémové strany, medzi ktoré zaraďujú napríklad hnutie Sme rodina - Boris Kollár, stranu Kotleba - Ľudová strana Naše Slovensko alebo OĽaNO-NOVA. Za štandardné strany väčšina Slovákov považuje Smer-SD alebo Slovenskú národnú stranu. Vyplýva to z telefonického prieskumu, ktorý... viac »


Ficov stav bez zmeny, na lôžku zostane do konca týždňa: Najdôležitejšie rokovanie bez neho!

Ficov stav bez zmeny,

18.04.2016 09:40

BRATISLAVA - Premiér Robert Fico (Smer-SD) je stále hospitalizovaný v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb (NÚSCH). Je na pozorovaní a minimálne do konca týždňa sa to nezmení. Dnes to oznámili lekári. viac »


Sľuby z programového vyhlásenia vlády, ktoré vám najviac zmenia život: Kto bude platiť a kto zarobí!

Sľuby z programového vyhlásenia

14.04.2016 00:01

BRATISLAVA - V stredu schválila vláda svoje programové vyhlásenie, ktorým sa bude uchádzať o dôveru Národnej rady. Je rozdelené do piatich hlavných oblastí a pre roky 2016 až 2012 odzrkadľuje priority kabinetu, ktorý v ňom nešetril rôznymi prísľubmi, záväzkami či zlepšeniami. Niektoré zo spomenutých opatrení sa budú Slovákom určite páčiť, iné ich zase... viac »


Najväčšie zmeny, ktoré čakajú Slovákov najbližšie štyri roky: Vláda ukázala program!

Najväčšie zmeny, ktoré čakajú
316

13.04.2016 11:00

BRATISLAVA - Vláda dnes schválila svoje programové vyhlásenie, ktoré vychádzalo z programových priorít kabinetu na roky 2016 až 2020, dohodnuté koaličnými partnermi. Rozdelené je do viacerých oblastí, ktorých cieľom je posilnenie spoločenskej a politickej stability; pružne reagovať na príležitosti a negatíva vonkajšieho prostredia; plynule pokračovať... viac »


Jožo Pročko si zavaril: Za FOTO z volieb mastná pokuta, známy zabávač hovorí o pomste

Jožo Pročko si zavaril:
539

10.04.2016 19:55

BRATISLAVA - Pamätáte sa ešte na fotografiu, ktorú zverejnil zabávač Jožo Pročko vo svojom profile na Facebooku počas parlamentných volieb? Pózoval na nej s prečiarknutým hlasovacím lístkom strany Smer-SD a textom Dosť bolo. Za porušenie zákona teraz od Okresného úradu v Lučenci vyfasoval pokutu vo výške 500 eur aj s odôvodnením, ktoré sa vinníkovi vôbec nepozdáva. viac »


Veľké povolebné prekvapenie: Alojz Hlina podáva prihlášku do KDH, chce byť predsedom!

Alojz Hlina počas symbolického

10.04.2016 14:08

BRATISLAVA - Bývalý poslanec parlamentu Alojz Hlina si v pondelok podá prihlášku do KDH. Oznámil to na svojom blogu Denníka N s tým, že ak predsedníctvo hnutia na zasadnutí 18. apríla jeho prihlášku odobrí, zabojuje o post predsedu KDH. viac »


Táto politická strana končí! Ide do likvidácie, položili ju finančné problémy

Táto politická strana končí!

10.04.2016 10:07

BRATISLAVA - Politická strana TIP, ktorá v marcových parlamentných voľbách získala 0,72 percenta hlasov, ide do likvidácie. Vo svojom hlavnom spravodajstve o tom v sobotu informovala televízia Markíza, ktorej to potvrdil predseda strany Tomáš Hudec. viac »


Najčítanejšie články