Streda17. apríl 2024, meniny má Rudolf, zajtra Valér

Čaká vás stavba domu? Murujte s materiálom cenovo dostupným a kvalitným zároveň

Zobraziť galériu (4)
(Zdroj: PORFIX)

Rozhodovanie, z čoho stavať, býva jedným z najzložitejších. Jeden poslúchne radu suseda, ďalší sa nechá presvedčiť obchodníkom. Pritom materiál, ktorý na hrubú stavbu použijete, má na kvalitu a vlastnosti vášho domu zásadný vplyv. PORFIX patrí k tým, ktorí vás podržia pred stavbou, počas nej aj dlho po nej

Zvoľte partnera, ktorý je spoľahlivý

„Tehla je krehkejšia, drevostavba sa zdá fajn, ale dlho zreje… Podľa recenzií, ktoré sme si overili, sme nakoniec dospeli k záveru, že ideálnym materiálom na našu stavbu bude PORFIX,“ konštatoval Jiří Pícha, ktorý staval dom v podhorí Krkonôš. Rovnako ako jemu, sme partnermi stovkám stavebníkov ročne.

Viac ako 60 rokov vyrábame pórobetónové tvárnice v niekoľkých pevnostno-objemových triedach. Postavíte z nich kompletne celú hrubú stavbu, pretože vynikajú nielen špičkovými vlastnosťami, ale aj obrovskou variabilitou a jednoduchou opracovateľnosťou.

To potvrdzujú napríklad skúsenosti Dalibora Babáčka, konateľa vinárstva v Zaječí: „Bol to pre nás najschodnejší variant, pokiaľ ide o rýchlosť stavania, s PORFIXom totiž odpadáva hrubé zaomietanie.“

Čaká vás stavba domu?
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: PORFIX)

Nepočítajte

Náklady na hrubú stavbu predstavujú obvykle okolo 15-20 percent z celého rozpočtu. Takže počítanie čaká každého stavebníka. Málokto chce v dnešnej dobe „strieľať od oka“ a nakúpiť tvárnic zbytočne veľa alebo nezmyselne málo. Stavebníci, ktorí si vybrali PORFIX, ťažia rovno z dvoch výhod: komplexný stavebný systém PORFIX patrí k cenovo najvýhodnejším, môžu si nechať spotrebu materiálu vopred zadarmo vypočítať.

Na našej stránke nájdete formulár, pomocou ktorého môžete kontaktovať nášho technického poradcu. Ten vám navyše odporučí vhodný stavebný postup.

 Nemusíte drieť

„Napríklad dvojdom s rozlohou asi 200 m2 bol hotový za 5 mesiacov a samotná výstavba z PORFIX tvárnic trvala len 7 dní,“ uvádza Adrián Varga, stavbyvedúci, ktorý mal na starosť tri dvojdomy v slovenskej Topoľnici.

Čaká vás stavba domu?
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: PORFIX)

Stavať s nami je skutočne rýchle. Tvárnice sú totiž výborne opracovateľné, jednoducho sa režú, brúsia, frézujú aj vŕtajú. Vďaka tomu na stavbe nevzniká takmer žiadny odpad, čo prináša výraznú úsporu materiálu. Stavebníci si chvália aj nízku hmotnosť tvárnic.

Neutrácajte

Keď hovoríme, že PORFIX je partnerom  do nepohody, myslíme to vážne. Šetrí vašu peňaženku nielen pri nákupe stavebného materiálu. Naši špecialisti za stavebníkmi vycestujú, aby im pomohli v začiatkoch stavby, ale sú im k dispozícii aj počas nej.

„Prvým a najťažším krokom pri budovaní hrubej stavby je založenie prvého radu,“ spomína pán Vnuk s tým, že rád využil ponuku bezplatného položenia prvého radu a zamerania rohov. Rovnako ako ostatní stavebníci, aj on si od nás za symbolický poplatok požičal profesionálnu pásovú pílu a na stavbe svojho rodinného domu vo Veľkých Kostoľanoch sa nechal zaškoliť.

Čaká vás stavba domu?
Zobraziť galériu (4)
 (Zdroj: PORFIX)

PORFIX je partner, na ktorého sa môžete vždy spoľahnúť. Všetky potrebné informácie vrátane kontaktov nájdete na stránke www.porfix.sk/murujtesrozumom

- reklamná správa -

Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu