Piatok, 2. december 2022. Meniny má Bibiána, Viviána, zajtra Oldrich.

Ostrieľaná Adela zrazu plná pochybností: Mám strach!

Adela BanášováGaléria fotiek (5)
Adela Banášová

BRATISLAVA – Nechce byť padajúcou hviezdou! Moderátorka Adela Banášová (29) sa v súčasnosti teší veľkej priazni a obľube takmer na každom kroku. Napriek tomu priznala, že má obavy zo straty popularity.


Známa aj za hranicami! O tom, že si jednu z najlepších slovenských moderátoriek obľúbili aj českí susedia, niet pochýb. Po skončení federálnej Superstar išla doslova na dračku. 

„Som šarmantná, inteligentná a vtipná,“ vymenovala so smiechom svoje prednosti blondínka počas nedávneho ranného vysielania, keď spolu so Sajfom hostila herečku Zuzanu Fialovú. Všetci spoločne diskutovali o tom, čo v súvislosti so svojou osobou považujú za najväčšie klišé.

Blondínka však o superlatívoch na svoju adresu nehovorila len tak. Narážala na to, aké prívlastky často dostáva v médiách. „Bojím sa vždy toho, že sa tam objaví, že som otrasná, nevtipná a ešte neviem aká,“ povedala o svojich obavách Adela.

Keď sme moderátorku s touto témou oslovili, povedala, že to bolo spomenuté len tak, v rámci rozhovoru. „Vôbec sa nad tým nejako nezamýšľam," protirečila si Adela, keď sme sa jej spýtali, či sa obáva straty popularity. Kto vie, či sa pod takúto reakciu podpísalo skoré ranné vstávanie alebo niečo iné...{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}
Ostrieľaná Adela zrazu plná pochybností: Mám strach! 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články