Najbizarnejšia sťažnosť tohto leta! Manželia sa šli v hotelovej izbe zblázniť, dôvod vás šokuje | Topky.sk

Utorok, 15. október 2019. Meniny má Terézia, zajtra Vladimíra.

Najbizarnejšia sťažnosť tohto leta! Manželia sa šli v hotelovej izbe zblázniť, dôvod vás šokuje

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Getty Images
31.08.2019 09:31

ZELL AM SEE - Manželia z Mníchova sa na dovolenke v rakúskom Zell am See v hoteli sťažovali na príliš hlučné štebotanie vtákov a žiadali vrátenie peňazí. Vtáčie cvrlikanie bolo pre dvojicu dokonca tak neznesiteľné, že z miesta pobytu odišla o deň skôr, informoval o tom server oe24.at.


Kým väčšine ľudí štebotanie vtákov navodzuje skôr príjemné pocity, čo je jeden z dôvodov, prečo chodia do prírody, nemeckí manželia sa sťažovali, že preň nemôžu spať.


Čítajte aj: VIDEO Strašidený zombie slimák desí internet: Biológ vysvetli, prečo bliká


Rakúska televízia Servus TV uviedla, že vtáky mali hniezdo priamo nad hotelovou izbou, v ktorej sa manželia ubytovali. A pretože inú izbu k dispozícii nedostali, odišli z miesta predčasne.

Najbizarnejšia sťažnosť tohto leta!
Zdroj: Getty Images

Nespokojný rekreant dokonca dal svoju nespokojnosť najavo v liste zaslanom zväzu rakúskeho turizmu, živnostenskému odboru príslušného okresného hajtmanstva a hotelovej asociácii. „Takáto izba by nemala byť nikdy ponúkaná,“ uviedol rozhorčený pisateľ, ktorý hotelu pohrozil, že ak mu nevráti peniaze, dostane od neho a manželky zlé hodnotenie na internetových portáloch. Regionálny šéf asociácie hotelierov Walter Veit to označil za vydieranie. Okrem toho vtáčí spev oficiálne nie je uznávaný ako obťažovanie hlukom.


Galéria

Ilustračné foto

Nástroje k článku


ZDROJ: ČTK

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články