°C

Štvrtok, 25. február 2021. Meniny má Frederik, Frederika, zajtra Viktor.

Belohorcová spustila poplach s očkovaním: Naložil jej slovenský spevák... Hlúposť je nebezpečnejšia!

Zuzana Belohorcová
Zuzana Belohorcová
Zdroj: Ján Zemiar
16.01.2021 21:00

BRATISLAVA - V piatok sme na Topkách informovali o tom, že Zuzana Belohorcová (44) sa postarala o poriadny rozruch. Dôvodom bol príspevok, prostredníctvom ktorého informovala o tom, že jej bývalý lekár zomrel po tom, čo ho očkovali vakcínou proti koronavírusu...


Zuzanu správa o smrti jej lekára mimoriadne zasiahla, keďže práve vďaka nemu prišiel na svet jej synček Nevio. „Pred rokom, keď sme sa s Dr. Gregory Michaelom videli naposledy na školskom Halloweene, sme si s úsmevom na tvári zaspomínali na chvíle po mojom ťažkom pôrode a tešili sa zo zdravia našich detí a našich rodín. Bohužiaľ, prišla pandémia, covid a všetko je úplne inak,” napísala na Instagram. 

Potom sa však rozpísala a naznačila, že za jeho smrťou by mohla byť vakcína. „Bol zdravý muž, ktorý chcel vykonávať svoje povolanie a pomáhať i napriek pandémii budúcim mamičkám a podobne, ako mnohí iní lekári a sestričky z prvej línie,  i on podstúpil očkovanie vakcínou na Covid 19 (na ktorú sa celý svet tak spolieha). Očkovanie sa mu, pravdepodobne (ešte nie je s istotou potvrdené), stalo osudným,” uviedla Belohorcová. 

Tieto slová nenechali chladnými jej sledovateľov. Niektorí z nich si blondínku poriadne podali a odkazovali, aby nešírila poplašné správy. „Nič nerozširujem, iba konštatujem, čo sa stalo človeku, ktorého som mala možnosť poznať. Žiadne konšpirácie, ale realita,” bránila sa Zuzana v pred ľuďmi, ktorí na ňu útočili. Lenže nie všetci z nich boli neznámi. Okrem iných si ju podal aj spevák Jakub Petraník. 

Do Zuzany sa pustil spevák Jakub Petraník
Belohorcová spustila poplach s
Zdroj: Archív J.P.

No a ako to už pri ňom býva zvykom, servítku pred ústa si nedal. „Žena s prehľadom, ktorý sa od vás očakáva, by si najprv mala overiť fakty a tak zdieľať. Ľudská hlúposť je totiž nebezpečnejšia ako samotný Covid,” odkázal bývalej moderátorka, tá však na jeho slová nezareagovala. 


Galéria

Zuzana Belohorcová Do Zuzany sa pustil Zuzana Belohorcová Zuzana Belohorcová

Nástroje k článku


Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články