°C

Piatok, 5. marec 2021. Meniny má Fridrich, zajtra Radoslav.

Kucherenko zverejnila sexi FOTO: Po zmene imidžu sa nechala nafotiť HORE BEZ!

Silvia Kucherenko
Silvia Kucherenko
Zdroj: Instagram S.K.
15.01.2021 15:00

BRATISLAVA - Silvii Kucherenko odvaha nikdy nechýbala. Aj napriek verejným "hejtom" a posmeškom z jej napichaných pier si išla vždy svoje a vylepšenia podstupovala rad-radom. Lenže v blondínke sa pred časom niečo zlomilo a vyhlásila návrat k prirodzenosti.


Z niekdajšej kráľovnej kačacích pier je odvtedy celkom iná žena. Silvia sa zbavila výplne v ústach, tmavého obočia, zbohom dala aj nadpojeným vlasom a umelým riasam. Zo sexbomby sa razom stala dáma s imidžom dievčatka a táto zmena jej naozaj mimoriadne pristane. Najnovšie sa blondínka rozhodla, že sa zverí do rúk profesionála a nechá sa zvečniť. 

Výsledok vyzerá perfektne. Silvia dokonca odhodila zábrany a fotky nafotila hore bez. Treba však dodať, že nejde o žiadne nevkusné a lacné akty ako vystrihnuté z pánskych časopisov. Práve naopak. Čierno-biele fotky pôsobia jemne, hoci sú odvážne.

Zopár z nich Kucherenko zverejnila aj na svojom Instagrame. „Nie som proti jemne odhaleným fotkám, ale musia byť nafotené vkusne a top fotografom Martinom Machajom,” vysvetlila, prečo sa pred objektívom nechala vyzliecť. S fotkami je teda evidentne naozaj spokojná, no a tieto zábery na Instagrame vychválili dokonca aj ženy, ktoré ju sledujú. No teda Silvia... Wau! 


Galéria

Silvia Kucherenko nafotila odvážne Silvia Kucherenko Silvia Kucherenko Silvia Kucherenko sa odhalila

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články