Ďurovčík mení život od základov: Zásnuby, prehovoril o deťoch a... Už aj stavia väčší dom! | Topky.sk

°C

Streda, 22. január 2020. Meniny má Zora, zajtra Miloš.

Ďurovčík mení život od základov: Zásnuby, prehovoril o deťoch a... Už aj stavia väčší dom!

Ján Ďurovčík
Ján Ďurovčík
27.06.2018 05:45

BRATISLAVA – Režisér a choreograf Ján Ďurovčík (47) a jeho o 24 rokov mladšia partnerka, herečka Barbora Hlinková (23) tvoria pár už viac ako tri roky. A ako sa najnovšie zdá, umelec sa rozhodol pre veľké životné zmeny. Priateľku najnovšie požiadal o ruku. A to nie je jediná jeho životná zmena - pred pár dňami sa nám podarilo nafotiť aj jeho dom, ktorý sa rozhodol ešte zväčšiť. Žeby kvôli deťom? Nedávno sme ho dokonca vyspovedali a zisťovali, či plánuje rodinu.


Hoci Ján Ďurovčík v apríli tohto roku oslávil 47 rokov, doposiaľ sa neoženil. Spájali ho s desiatkami žien, no on vzťahy s mnohými popieral. Po rokoch priznal vzájomnú náklonnosť k tanečnici Tine Kerteszovej, s ktorou žil 3 roky, či k muzikálovej herečke Nele Pociskovej, s ktorou tvoril oficiálne pár 2 roky, no šuškalo sa o nich už dlho predtým.

Pred tromi rokmi choreograf priznal vzťah s herečkou  Barborou Hlinkovou. A práve tej sa „starého mládenca“ zjavne podarí dostať do chomúta. Známy režisér ju totiž počas uplynulého víkendu požiadal po trojročnej známosti o ruku.

To však nie je jediná zmena v umelcovom živote. Počas uplynulého víkendu sme sa boli totiž pozrieť na ich hniezdočko lásky, a to za posledné mesiace zmenilo svoju podobu. Ďurovčík svoj dom začal zväčšovať a robí poriadne veľkú nadstavbu. Dvojposchodový dom bude čoskoro mať ďalšie poschodie.

Preto sa prirodzene vynára otázka, či nadstavbu robí kvôli deťom, ktoré by dvojica v budúcnosti mohla mať. My sme ho nedávno na premiére muzikálu Bambuľka vyspovedali a zisťovali sme, či má rád deti a či v blízkej budúcnosti neplánuje mať aj svoje vlastné. Odpoveď sa dozviete na konci videa.


Galéria

Ján Ďurovčík Ján Ďurovčík so snúbenicou Ján Ďurovčík prerába svoj Ján Ďurovčík robí nadstavbu. Ján Ďurovčík so snúbenicou Ján Ďurovčík Herečka Barbora Hlinková.

Nástroje k článkuZDROJ: ak
FOTO: Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články