°C

Streda, 29. január 2020. Meniny má Gašpar, zajtra Ema.

Ďurovčík sa dnes žení: FOTO z rozprávkového zámočku!

Ján Ďurovčík a Barbora Hlinková
Ján Ďurovčík a Barbora Hlinková
Zdroj: Jan Zemiar
24.06.2019 13:00

BRATISLAVA - Takmer presne pred rokom sa na verejnosť dostalo krásne tajomstvo Jána Ďurovčíka (48) a jeho partnerky Barbory Hlinkovej (24). Režisér pred svoju krásnu polovičku pokľakol a požiadal ju o ruku. Ona mu povedala áno, a tak si už dnes užijú jeden z najkrajších momentov vo svojich životoch!


Zaľúbenci si svoje áno povedia len dva dni pred dátumom, kedy oficiálne potvrdili informáciu, že sa zasnúbili. Je teda možné, že nezvyčajným pondelkovým termínom chceli presne splniť hovorové „do roka a do dňa“. „Vybrali si naozaj nezvyčajný dátum. Brať sa budú už tento pondelok v Halíči,“ vyjadril sa jeden z našich zdrojov z divadelných kruhov, ktorý nám informáciu o svadbe potvrdil.

„Áno, Jano s Barborou sa berú už dnes, začne to o 16:00,“ prezradil nám ďalší. Celá veselica sa dnes odohrá v luxusných priestoroch zámočku v Halíči. Podľa cenníkov na stránke sa dvojica musela celkom plesnúť po vrecku. Najlacnejší kateringový balíček vychádza na 50€ za osobu, ten najdrahší stojí 90€. V cene ubytovania sú podľa konkrétnych balíčkov zahrnuté aj apartmány, predpokladá sa však, že nastávajúci mladomanželia siahnu po tých exkluzívnejších.

Hotel už oznámil, že dnes sú jeho priestory pre verejnosť uzatvorené.
Ďurovčík sa dnes žení:
Zdroj: Galicia Nueva

Najdrahší svadobný balíček vyjde na 90€ za osobu.
Ďurovčík sa dnes žení:
Zdroj: Galicia Nueva

Najlacnejším apartmánom, pomimo tých v balíku, je apartmán Mezonet, ktorý na noc vyjde 238€, drahším je apartmán Deluxe za 358€, no a najdrahším je Kráľovský apartmán, za ktorý by ste v prípade záujmu vysolili 598€.

Nech už si vybrali akokoľvek, najdôležitejšou skutočnosťou je to, že dvojica už dnes oficiálne spečatí svoju lásku a onedlho sa z nich stanú pán a pani Ďurovčíkovci. Tak nech im to v manželstve klape minimálne tak perfektne ako doteraz a užijú si svoj veľký deň plnými dúškami.

Takto to vyzerá v najdrahšom z luxusných hotelových apartmánov.
Ďurovčík sa dnes žení:
Zdroj: Galicia Nueva

Snúbenci si v zámku môžu dopriať aj takýto luxus.
Ďurovčík sa dnes žení:
Zdroj: Galicia Nueva

Páčia sa vám priestory, kde sa bude konať svadba?

52 % nie
áno 48 %

Hlasovalo: 2755Galéria

Ján Ďurovčík a Barbora Hotel už oznámil, že Najdrahší svadobný balíček vyjde Takto to vyzerá v Snúbenci si v zámku Ján Ďurovčík sa dnes Priestory zámočku sú už

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Topky.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články