°C

Sobota, 28. november 2020. Meniny má Henrieta, zajtra Vratko.

Dnes hviezdi na Jojke, kedysi... Fiha, veď on chcel byť kňaz!

Ondrej Kandráč
Ondrej Kandráč
Zdroj: Instagram
02.02.2020 00:00

BRATISLAVA - Vedeli ste to o ňom? Dnešný oslávenec Ondrej Kandráč (42) je nielen talentovaným muzikantom a spevákom, ale Slovensko ho pozná aj ako zabávača a moderátora jojkárskej relácie Všetko čo mám rád. Nechýbalo však veľa a jeho život sa mohol uberať úplne iným smerom...


Ondrej Kandráč sa narodil 2. februára 1978. Vyrastal v dedinke Krásna Lúka v okrese Sabinov. Talentovaný umelec sa k hudbe a folklóru dostal vďaka svojim rodičom. Prvýkrát koncertoval, keď mal 9 rokov.

Slovákom je známy nielen vďaka pôsobeniu v skupine Kandráčovci, ale aj ako jeden z moderátorov jojkárskej relácie Všetko čo mám rád. Občas sa objaví aj v programe Inkognito.

Ondrej Kandráč s kolegom a dobrým kamarátom Štefanom Skrúcaným.
Ondrej Kandráč
Zdroj: Instagram

Ondrej sa netají svojou vierou v Boha. Vo viacerých rozhovoroch dokonca priznal, že istý čas pomýšľal na to, že sa stane kňazom. „Ako študent som uvažoval o kariére právnika, jeden čas som chcel byť stomatológom. No najlepšie by som sa cítil v úlohe farára. Sutana by mi sadla, dobre by som sa cítil na kazateľnici i v spovednici,” prezradil pre magazín Život talentovaný umelec.
Kandráčov život sa nakoniec uberal iným smerom. Po svojom boku má krásnu manželku Eriku, s ktorou majú syna Ondreja, dcérku Emku a už čoskoro k nim pribudne ďalší súrodenec.


Galéria

Ondrej Kandráč Ondrej Kandráč s kolegom Ondrej Kandráč Ondrej Kandráč Ondrej Kandráč

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, TV Joj

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články