Nečakane odvážna Čírová: Najprv bez mejkapu, potom HORE BEZ | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Nečakane odvážna Čírová: Najprv bez mejkapu, potom HORE BEZ

Mária Čírová
Mária Čírová
Zdroj: Ján Zemiar, Sacha Hochsterner, Peter Frolo
20.11.2018 00:01

BRATISLAVA - Tento rok je pre Máriu Čírovú (30) doslova prelomový. Zrejme aj preto sa speváčka nechala nahovoriť na odvážnejšie fotenie.


Mária Čírová sa narodila 20. novembra 1988. Je to speváčka, klaviristka a skladateľka. Známou sa stala po víťazstve v súťaži Coca-Cola Popstar a hneď ďalší rok získala ocenenie Zlatý slávik v kategórii Objav roka. 

Hudobnú súťaž vyhrala Mária v roku 2008, kedy sa konal zároveň aj jej posledný ročník. Od speváčkinho vstupu na hudobnú scénu tak uplynulo presne 10 rokov. Okrem toho práve dnes oslavuje svoju tridsiatku, a tak sa tieto dve významné udalosti rozhodla spojiť aj v názve svojho galakoncertu 3One & 1Only Mária Čírová. Ten sa uskutoční 24. 11. v Inchebe, vstupenky sú k dispozícii na portáli predpredaj.sk. 

Éterická speváčka Mária Čírová
Zdroj: SITA

V tento prelomový rok prekvapila Mária svojich fanúšikov aj inak. Absolvovala totiž veľmi zaujímavé fotenie v zahraničí. Najprv ukázala zábery zo zákulisia, na ktorých bola bez mejkapu. Prekvapujúco to však nebolo jej jediné odhalenie. 

Na titulnej stránke magazínu Brejk totiž napokon vyšiel záber, na ktorom je speváčka hore bez. Ak by však niekto očakával prvoplánovú erotiku, bol by sklamaný. Fotograf totiž Čírovú nasnímal rafinovane, snímka je síce sexi, no nie vulgárna. Mária si svoje ženské zbrane prekrýva rukou, teda všetko, čo má zostať zakryté, aj zostalo. 

Nečakane odvážna Čírová: Najprv
Zdroj: Break


Galéria

Mária Čírová Éterická speváčka Mária Čírová Mária Čírová na titulke Mária Čírová sa ukázala Mária Čírová je vydatá

Nástroje k článku


ZDROJ: ev

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články