<font color=#AFE9FF>Dovolenková inšpekcia</font> | Topky.sk
Pondelok, 19. apríl 2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel.

Dovolenková inšpekcia

Toto je päť najlepších kúpalísk na Slovensku!

KÚPALISKO MARGITA A ILONA, LEVICE

KÚPALISKO MARGITA A ILONA, LEVICE

28.08.2006 00:02

Dvojmesačná letná akcia Nového Času sa skončila. Dovolenkoví inšpektori prešli celé Slovensko a navštívili 48 vodných nádrží a kúpalísk. Posvietili si na ich silné i slabé stránky - všímali si nielen ceny vstupného, športové, ubytovacie a stravovacie možnosti, ale aj upravenosť okolia a to, ako dané stredisko dbá o spokojnosť zákazníkov. Prinášame... viac »

Aulandia v Bratislave

Aulandia v Bratislave

26.08.2006 00:02

BRATISLAVA - Niekoľko relaxačných bazénov s vírivkami a chrličmi, masáže, sauny a tri tobogany - to všetko nájdete v bratislavskom Auparku v Aulandii. Najväčšou raritou je vonkajší bazén s toboganom, nachádzajúci sa priamo na streche obchodného centra. S ubytovaním tu však nepočítajte. viac »


Bojnice – termálne kúpalisko

Bojnice – termálne kúpalisko

25.08.2006 00:00

BOJNICE - V peknom mestskom lesoparku, hneď vedľa známej zoologickej záhrady a pod malebným Bojnickým zámkom nájdete menšie termálne kúpalisko mestského typu. V horúcich letných dňoch ho využívajú okrem domácich aj turisti prichádzajúci za spomenutými atrakciami Bojníc. V čase našej návštevy bolo, bohužiaľ, kúpalisko pre nepriaznivé počasie prázdne. viac »


Patince – letné kúpalisko

Patince – letné kúpalisko

24.08.2006 00:01

PATINCE - Čistá voda v bazénoch, udržiavané zelené plochy na slnenie, tridsaťmetrový tobogan - to všetko ponúka letné kúpalisko v Patinciach. Slabšie je na tom stredisko napríklad s atrakciami pre deti. Areál kúpaliska nájdete neďaleko Komárna a rozprestiera sa na ploche štyroch hektárov. viac »


Štúrovo - termálne kúpalisko Vadaš

Štúrovo - termálne kúpalisko

23.08.2006 00:02

ŠTÚROVO - Na lúke Vadaš pri Štúrove bol v sedemdesiatych rokoch objavený v hĺbke 130 metrov termálny prameň s teplotou takmer 40 °C. V okolí tohto zdroja vyrástol kúpeľno- -rekreačný areál, ktorý má dnes aj s ubytovacími kapacitami rozlohu 32 hektárov. Kúpalisko Vadaš poskytuje spojenie oddychu, zábavy i relaxu pre celú rodinu. viac »


Nitra - mestské kúpalisko

Nitra - mestské kúpalisko

22.08.2006 00:00

NITRA - Tobogan, šesť bazénov, niekoľko ihrísk na plážový volejbal - to všetko ukrýva mestské kúpalisko v Nitre. Jeho areál nájdete v parku takmer v centre mesta. V horúcich letných dňoch ponúka osvieženie nielen domácim, ale aj turistom. viac »


Kúpalisko Margita a Ilona v Leviciach

Kúpalisko Margita a Ilona

21.08.2006 00:00

LEVICE - Iba 6 kilometrov od Levíc smerom na Šahy, za mestskou časťou Kalinčiakovo, nájdete letný športovo-rekreačný areál Margita a Ilona. Návštevníkom ponúka nielen rozľahlý komplex niekoľkých bazénov, ale aj dostatok možností na športové vyžitie. Ubytovanie zas možno násjť v chatovo-kempingovej osade. viac »


Podhájska - termálne kúpalisko

Podhájska - termálne kúpalisko

20.08.2006 07:47

PODHAJSKA - Neďaleko Šurian bola objavená v roku 1973 jedinečná minerálna voda vyvierajúca z hĺbky 1900 metrov. A tak sa v Podhájskej, jednej z najstarších obcí na Slovensku, začala nová etapa založená na cestovnom ruchu. Vyrástol tu postupne obrovský 11 hektárový rekreačný komplex s kapacitou 5500 ľudí, ktorý poskytuje možnosti kúpania a oddychu ... viac »


Nové Zámky - termálne kúpalisko

Nové Zámky - termálne

19.08.2006 00:00

NOVÉ ZÁMKY - Kúpalisko nesie meno svojho zakladateľa Emila Tatárika, vlastníka 10-hektárového pozemku, na ktorom sa areál rozprestiera. Na mieste pôvodného jazierka sa v 70. rokoch začalo s výstavbou prvých bazénov. Dnes tu nájdete nádherne upravený lesopark s možnosťami kúpania aj aktívneho odpočinku. viac »


Komárno - termálne kúpalisko

Komárno - termálne kúpalisko

18.08.2006 06:00

KOMÁRNO - Na okraji mesta nájdete nenápadné mestské kúpalisko s využitím termálnej vody s podobným zložením, ako je piešťanská voda. Nachádzajú sa tu bazény s termálnou, pitnou a zmiešanou vodou a pekné zelené plochy, no od reštauračných a sociálnych zariadení si veľa nesľubujte. Na rekonštrukciu ešte len čakajú. viac »


Termálne kúpalisko Veľký Meder

Termálne kúpalisko Veľký Meder

17.08.2006 00:00

VEĽKÝ MEDER - Na otvorenom priestranstve 6-hektárového pozemku nájdete komplex, ktorý poskytuje skutočne všetko, čo si od podobného zariadenia môžete sľubovať. Trávnatý areál v tieni stromov, niekoľko bazénov na oddych i osvieženie, množstvo bufetov, priestory na športovanie, doplnkové služby a ubytovanie. viac »


Termálne kúpalisko a relaxačné centrum Horné Saliby

Termálne kúpalisko a relaxačné

16.08.2006 00:01

HORNÉ SALIBY - Iba drevený plot oddeľuje tento kúpeľno-rekreačný areál od kúpaliska Diakovce, o ktorom sme vás informovali včera. Prekročením brány sa dostanete do modernej wellness oázy, ktorá ponúka služby kúpeľného centra, vonkajšieho termálneho kúpaliska a ubytovanie v chatovom mestečku. viac »


Termálne kúpalisko Diakovce

Termálne kúpalisko Diakovce

15.08.2006 00:00

DIAKOVCE - Tri kilometre od mesta Šaľa sa nachádza rekreačný areál s termálnym kúpaliskom. Prvá písomná zmienka o tunajšom liečivom prameni siaha až do roku 1002. V súčasnosti tu nájdete najmä kempingový areál s chatovou osadou a dva vonkajšie bazény. viac »


Thermalpark Dunajská Streda

Thermalpark Dunajská Streda

14.08.2006 00:00

DUNAJSKÁ STREDA. Známy kúpeľno-rekreačný areál nájdete na okraji Dunajskej Stredy podľa dobre viditeľných informačných tabúľ. Prevádzka krytej časti je celoročná. Domáci i zahraniční hostia tu nájdu skutočne všetko pre oddych i zábavu: pekne udržiavané zelené plochy, čisté bazény s liečivou termálnou vodou, niekoľko bufetov, ihriská a ubytovanie. viac »


Kúpalisko Delfín v Bratislave

Kúpalisko Delfín v Bratislave

13.08.2006 00:00

BRATISLAVA – Uprostred jedného z najstarších bratislavských sídlisk nájdete malé mestské kúpalisko, ktoré je obľúbené najmä medzi mládežou a obyvateľmi priľahlých častí Bratislavy. viac »


Kúpalisko Zlatnícka dolina v Skalici

Kúpalisko Zlatnícka dolina v

12.08.2006 00:00

SKALICA - Ak hľadáte miesto plné oddychu obklopené nádhernou prírodou, odporúčame skalické kúpalisko Zlatnícka dolina. Hoci mu chýbajú vodné atrakcie, vďaka možnosti ubytovania sa priamo v areáli a jeho blízkosti tu možno stráviť príjemnú rodinnú dovolenku. viac »


Kúpalisko Vincov les v Sládkovičove

Kúpalisko Vincov les v

11.08.2006 00:00

SLÁDKOVIČOVO - Dovolenková inšpekcia Nového Času tentoraz preverila kúpalisko Vincov les, ktoré sa nachádza len 55 km od Bratislavy. Jeho silnou stránkou je široká možnosť stravovania, horšie však je, že tu zatiaľ nenájdete žiadne tobogany. viac »


Aquathermal Senec

Aquathermal Senec

10.08.2006 00:00

SENEC - Relax i zábavu môžu nájsť obyvatelia Senca a blízkeho okolia v Aquathermal Senec, ktorý sa nachádza v známom letovisku Slnečných jazier. Čisté prostredie, veľa zelene, viacero atrakcií a možností na stravovanie i športové vyžitie - to všetko kompenzuje návštevníkovi o niečo vyššiu cenu vstupného. viac »


Termálne kúpalisko Eva v Piešťanoch

Termálne kúpalisko Eva v

09.08.2006 00:00

PIEŠŤANY - Dovolenková inšpekcia Nového Času tentoraz zamierila na kúpalisko Eva na Kúpeľnom ostrove v Piešťanoch. Keďže termálne kúpalisko Sĺňava je kvôli pripravovanej rekonštrukcii zatvorené, v súčasnosti 70-ročné kúpalisko Eva je najbližšou možnosťou na oddych a osvieženie pre obyvateľov Piešťan. viac »


Meander Park v Oraviciach

Meander Park v Oraviciach

07.08.2006 00:00

ORAVICE - V nádhernom prostredí oravskej prírody sa nachádza novovybudované stredisko Meander Park, ktorý ponúka všetko, čo potrebujete pre dokonalý oddych. V súčasnosti je v prevádzke len prvá časť tohto relaxačného vodného sveta, v najbližších rokoch by sa mal postupne rozširovať. Jedinou nevýhodou sa pre slovenského návštevníka stáva len výška vstupného. viac »


Autocamping Liptovský Trnovec

Autocamping Liptovský Trnovec

06.08.2006 00:00

LIPTOVSKÝ TRNOVEC: Ak máte radi campovanie je pre vás autocamping v tejto dedinke pri Liptovskej Mare ako stvorený. Ceny zaň sú prijateľné, okúpať sa možno priamo na plážovom kúpalisku a okrem výletu loďou máte možnosť požičať si i vodný bicykel či skúter. Horšie je to však s možnosťami stravovania a čistotou zariadenia. viac »


Najčítanejšie články