Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 23. február 2019. Meniny má Roman, Romana, zajtra Matej.

Zaujímavosti

VIDEO Vodič si vymkol auto, ostala v ňom jeho dcérka (1): Neuveríte, čo nasledovalo potom

Video
pred hodinou

PASCO COUNTY - Keď sa otcovi z USA na parkovisku zamklo auto, v ktorom mu zostala ročná dcérka, zmocnila sa ho obrovská panika. Z bezradnej situácie ho nakoniec nečakane dostala skupina väzňov, ktorí sa pohybovali neďaleko pod policajným dozorom. Spôsob, akým otvorili zamknuté dvere, bol síce kuriózny, ale dôležité je, že celá akcia sa skončila happyendom. viac »

ZOZNAM: TOP 10 najvýkonnejších Android smartfónov na svete!

ZOZNAM: TOP 10 najvýkonnejších

12.02.2019 16:06

BRATISLAVA - Ako už býva zvykom, benchmarková aplikácia AnTuTu aj za uplynulý mesiac zverejnila rebríček desiatich najvýkonnejších smartfónov na svete. Umiestnil sa tam aj ten váš? Poďme sa na to pozrieť. viac »


Inšpirácia prišla v spánku: TIETO slávne filmy vznikli na základe snov!

Inšpirácia prišla v spánku:

12.02.2019 16:05

BRATISLAVA - Príbehy rôznych žánrov či postáv si získali ľudí po celom svete. Veď práve pri dobrej knihe a filme môžeme vypnúť od uponáhlaného sveta a užívať si chvíľku len pre seba alebo s blízkymi. Vedeli ste ale, že niektoré obľúbené snímky by nevznikli, keby sa ich tvorcom neprisnili? Bez snov by pravdepodobne nikdy nevznikli... viac »


Ovocné čaje, aj detské, sú plné pesticídov!

Ovocné čaje, aj detské,

12.02.2019 12:03

BRATISLAVA - Ovocné čaje zaraďujeme do pitného režimu detí už v prvom roku života. Rodičia právom očakávajú, že minimálne detské čaje budú kvalitné. Bohužiaľ, nie je to tak vždy. viac »


Múzeum voskových figurín v Tatrách: Bez poriadnej dávky fantázie sem ani nechoďte

Múzeum voskových figurín v

12.02.2019 11:59

Na dobrú lyžovačku či horskú turistiku nám stačí naša strana Tatier, ak ale chcete vidieť aj zopár originálnych atrakcií, mali by ste sa vydať do poľského Zakopaného. Tam okrem najväčšieho snežného labyrintu na svete môžete vidieť aj Múzeum voskových figurín, aké by ste u nás zatiaľ hľadali márne. viac »


Polovica svetových oceánov sa do konca storočia rapídne zmení

Polovica svetových oceánov sa

12.02.2019 08:41

CAMBRIDGE - Podľa pracovníkov Technologického inštitútu v Massachusetts sa farba mnohých oceánov do konca 21. storočia zmení. Tropické moria sa stanú modrejšími a jasnejšími, zatiaľ čo chladné vody bohaté na živiny ozelenejú a stmavnú. Za všetkým stoja klimatické zmeny, informuje štúdia zverejnená v odbornom časopise Nature Communications. viac »


Mladík je zhrozený z toho, čo urobila jeho priateľka po sexe: Vyšiel som zo záchodu a... FUJ!

Mladík je zhrozený z

12.02.2019 08:40

Neznámy mladík zúfalo prosí o radu po tom, ako nachytal svoju priateľku po sexe. Zatiaľ čo on bol na toalete, dievčina sa pokúšala za pomoci kondómu oplodniť samú seba. Chlap sa pýta, či je to vôbec legálne a čo v takomto prípade robiť. viac »


Hlavné mesto pizze sa nenachádza v Taliansku, na najdrahšiu bežný Slovák nemá: Zaujímavosti o milovanej pochúťke

Hlavné mesto pizze sa

12.02.2019 08:33

BRATISLAVA - Hlavné mesto pizze sa nenachádza v Taliansku, na najdrahšiu bežný Slovák nemá: Zaujímavosti o milovanej pochúťke viac »


Nepriatelia nám dokážu otvoriť oči: Naučte sa to využiť pre osobný rozvoj

Nepriatelia nám dokážu otvoriť

12.02.2019 08:32

BRATISLAVA - Harmonické medziľudské vzťahy tvoria základ spokojného a šťastného života. Nikto z nás dobrovoľne netúži po konfliktoch a neustálych hádkach. Najradšej by sme sa zavďačili všetkým a mali ideálne vzťahy. Avšak niekedy sa dostaneme do situácií, ktoré nás poriadne preveria. viac »


Milujem monopoly, konkurencia je len pre lúzrov

Milujem monopoly, konkurencia je

12.02.2019 08:31

BRATISLAVA - Návod na podnikanie podľa jedného z najúspešnejších investorov do technologických firiem. viac »


Bežná kozmetika je spájaná s novým rizikom: Tieto látky mnohí používame denne!

Bežná kozmetika je spájaná

12.02.2019 08:30

BRATISLAVA - Látky, ktoré výskumníkom pomáhajú bojovať proti rakovine, môžu mať aj celkom opačný účinok. Paradoxne, sú schopné urýchliť progresiu ochorenia. Najväčšie obavy však vyvoláva fakt, že sa môžu nachádzať v bežných spotrebných produktoch – napríklad v kozmetike. viac »


Ženu pobúrila reakcia jej manžela: V noci dostala ich dcérka (2 mes.) reflux, neuveríte, čo spravil!

Ženu pobúrila reakcia jej

11.02.2019 21:55

LONDÝN - So svojou skúsenosťou sa na fóre Mumsnet podelila nemenovaná mamička deväťtýždňového bábätka a posťažovala sa na svojho manžela. Ten totiž zareagoval na plačúce bábätko neštandardným spôsobom, ktorý ona nedokáže pochopiť. Zaujímalo ju teda, ako jeho správanie posúdia iní užívatelia. Nakoniec zistila, že jej manžel je v porovnaní s inými rodičmi úplné neviniatko. viac »


Samsung to dokázal: Galaxy S10+ bude tenší než Galaxy S9+, aj tak ponúkne väčšiu batériu

Samsung to dokázal: Galaxy

11.02.2019 21:51

BRATISLAVA - Predstavenie Galaxy S10 sa nezadržateľne blíži a spolu s ním sa stupňuje aj príval nových informácií o chystaných novinkách. Serveru GSMArena sa podarilo spojiť s človekom, ktorý už mal možnosť si telefóny poťažkať. Toto sú jeho postrehy. viac »


Už aj Facebook Messenger: Odoslanú správu môžete do 10 minút vymazať

Už aj Facebook Messenger:

11.02.2019 21:50

BRATISLAVA - Jedna z najpopulárnejších komunikačných služieb na svete, Messenger, práve získala žiadanú funkciu, po ktorej ľudia bažili už niekoľko rokov. Používatelia získavajú možnosť vymazať správy, ktoré zaslali. viac »


Facebook konečne spúšťa službu, o ktorú ho užívatelia prosili už roky

Facebook konečne spúšťa službu,

11.02.2019 16:21

MENLO PARK - Facebook ponúka po dlhých rokoch svojim užívateľom službu, ktorou doteraz disponoval iba zakladateľ tejto sociálnej siete Mark Zuckerberg. Užívatelia aplikácie Messenger tak budú mať po novom možnosť odstraňovať odoslané správy v schránke príjemcu. Ak to však budú chcieť využiť, musia to stihnúť urobiť v istom časovom limite. viac »


VIDEO Mladík fajčil bongo z mŕtveho žraloka: Ľudia sú pohoršení, je to hyena!

VIDEO Mladík fajčil bongo
Video

11.02.2019 16:20

CANBERRA - Populárna facebooková skupina obhajovala zábery, na ktorých si z mŕtveho žraloka urobili bongo. Tvrdia, že živočích bol už dávno mŕtvy. Video pohoršilo množstvo ľudí, ktorí autorov záberov kritizujú za hyenistické konanie. viac »


Bude ťažké si vybrať: TV TIPY ovládne finále čarodejníckej ságy i cesta za pomstou

Bude ťažké si vybrať:

11.02.2019 16:06

BRATISLAVA - Druhý februárový týždeň bude v slovenských televíziách poriadne nabitý. Nielen, že sa dočkáme poslednej časti Harryho Pottera, čaká na vás aj mysteriózny thriller či túžba po pomste na niekoľko spôsobov. Aby toho však nebolo málo, tak sa ešte aj presvedčíme, že láska naozaj ide cez žalúdok. Ktorý film si rozhodne nenecháte ujsť vy? viac »


Kričíte často na deti? Toto je výsledok

Kričíte často na deti?

11.02.2019 16:00

BRATISLAVA - Máte predstavu, čo sa odohráva v mozgu dieťaťa, po ktorom rodič kričí? Nič pekné! Aj na to by ste mali myslieť, keď sa už-už budete chystať zvýšiť hlas. viac »


Celý život leštil topánky a odkladal si prepitné: Našetril viac ako 200-tisíc, neuveríte, čo sa s peniazmi po jeho smrti stalo

Celý život leštil topánky

11.02.2019 15:00

LONDÝN - Hovorí sa, že aj malý dobrý skutok dokáže spôsobiť veľkú vec. Dokonalým príkladom toho bol aj muž menom Albert Lexie. Ten totiž viac ako 30-rokov pracoval ako leštič topánok v nemocnici a po smrti zanechal po sebe obrovský dar: odložené peniaze, ktoré získal ako prepitné. Suma, ktorú sa mu za 30 rokov podarilo odložiť, je neuveriteľná: 202-tisíc ... viac »


Pracovná ponuka, ktorá sa neodmieta: Vydaj sa na plavbu okolo sveta, dostaneš za to parádnu sumu

Pracovná ponuka, ktorá sa

11.02.2019 12:09

BRATISLAVA - Pred niekoľkými mesiacmi sme ti priniesli správu o tom, že sa stavia Symphony of the Seas, alebo ak chceš, v našom preklade aj Symfónia morí. O obra na mori bol od začiatku veľký záujem a to aj napriek tomu, že sa lístok na túto nádheru začína na sume 1100 eur za sedem nocí. Svoju prvú plavbu zvládla na výbornú. Za touto loďou stojí spoločnosť ... viac »


Partner z druhej ruky: Ako budovať krásny vzťah s rozvedeným či vdovcom?

Slovenka zistila, že jej

11.02.2019 12:08

BRATISLAVA - Magda, ktorá je už dlhé roky sama tvrdí, že žiadneho rozvedeného muža nechce, pretože „Ak ho nechcela iná, nechcem ho ani ja.” Rovnako radikálny prístup má aj k vdovcom. Netúži suplovať miesto po inej žene a robiť náhradníčku. Pravdepodobne je takým typom ženy, ktorá naďalej sníva o tom, že “tam niekde” je jej dokonalý princ na bielom koni. ... viac »


Najčítanejšie články