Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk - Bleskovky

Sobota, 16. február 2019. Meniny má Ida, zajtra Miloslava.

Zaujímavosti

FOTO Mladík (35) si hľadá priateľku: Vďaka svojmu nechutnému inzerátu na zoznamke ale ostane sám

Foto
pred 7 hodinami

CANBERRA - Zoznamkový inzerát mladého Austrálčana je kvôli bizarným požiadavkám na jeho potenciálnu priateľku terčom ostrej kritiky. Píše sa v ňom napríklad to, že hľadá ženu doslova s mušou váhou, zato ale musí mať veľké prsia a dokonalú vagínu. Čo myslíte, nájde svoju vyvolenú? viac »

Rozdiely v odmeňovaní sa nedajú vyriešiť len upozorňovaním na problém

Rozdiely v odmeňovaní sa

08.02.2019 10:41

BRATISLAVA - Pokrok k odstráneniu rozdielov v odmeňovaní mužov a žien je celosvetovo pomalý. Nie je to kvôli nedostatku úsilia, veď mnoho spoločností a vlád má vo svojich agendách túto problematiku a vynakladá konkrétne úsilie na jej vyriešenie. Z nejakého dôvodu to však nefunguje. viac »


Podobá sa celulitíde, je však oveľa horšie: Ochorenie na FOTO je veľkým postrachom žien

Podobá sa celulitíde, je

08.02.2019 10:40

BRATISLAVA - Športujete odušu, zdravo sa stravujete a napriek tomu máte problémy so zhrubnutými nohami posiatymi tukovými vankúšikmi? Podľa odborníkov nemusí ísť o klasickú celulitídu, ale chronické ochorenie tukového tkaniva. viac »


Boháč (†30) zomrel, zanechal za sebou 180 miliónov: Sú uložené v jeho počítači, nikto nevie heslo!

Boháč (†30) zomrel, zanechal

07.02.2019 20:02

VANCOUVER - Nečakané úmrtie tridsiatnika Geralda Cottena prinieslo do jeho najbližšieho okolia nielen smútok, ale aj poriadny zmätok. Mladík totiž vďaka investorom zarobil milióny dolárov na kryptomene, ku ktorým sa teraz nedokáže nikto dostať, pretože on jediný ovládal prístupové heslo. Kompetentní preto žiadajú, aby boli podmienky obchodu s touto menou viac monitorované. viac »


Dievčina sa chcela okúpať vo svojom bazéne: Obliekla si plavky a... stuhla od prekvapenia

Dievčina sa chcela okúpať

07.02.2019 20:01

SYDNEY - Posledná skúsenosť istej Austrálčanky potvrdila, že v naháňačke za zaujímavými fotografiami neplatia pre mnohých užívateľov sociálnych sietí žiadne pravidlá. Žena opisuje na portáli MamaMia.com.au situáciu, ktorú by pravdepodobne nezvládol nikto z nás. viac »


Chris Corner alias IAMX sa už v nedeľu vráti do Bratislavy

Chris Corner alias IAMX

07.02.2019 20:00

BRATISLAVA - Britský spevák, skladateľ a producent Chris Corner, známy ako IAMX, sa v nedeľu 10. februára vráti po viac ako dvoch rokoch na Slovensko. Uznávaný a kontroverzný umelec sa u nás naposledy predstavil so svojou koncertnou šou k albumu Metanoia v roku 2016. viac »


Prácu manažérky vymenila za koučing: Teší ma, keď pomôžem ľuďom dosiahnuť to, po čom túžia

Prácu manažérky vymenila za

07.02.2019 19:55

BRATISLAVA - Silvia Langermann je jednou z tých, ktorí sa nechali viesť vlastným inštinktom a vymenili manažérsku kariéru za koučing ľudí, ich vedenie a rozvíjanie. Profesia, ktorá je pre mnohých možno netradičná. V rozhovore sa bližšie dozviete, ako vám vie koučing pomôcť vo vašom živote, keď hľadáte prácu. Dočítate sa aj to, či aj úspešní ľudia potrebujú koučing. viac »


Šokujúci výskum: Vedci odhalili jeden z najväčších rozdielov medzi mužmi a ženami

Žena a muž.

07.02.2019 18:01

ST. LOUIS - Na jeden obrovský rozdiel medzi mužmi a ženami poukázal vedecký tím Manua Goyala. Odborníci prostredníctvom výskumu, ktorý realizovali pomocou najmodernejších vedeckých metód, zistili, že mozgy nežného pohlavia sú v priemere takmer o štyri roky mladšie než mužské v rovnakom veku. viac »


Päť spôsobov, ako vám bábätko hovorí: "Milujem ťa"

Päť spôsobov, ako vám

07.02.2019 18:00

BRATISLAVA - Prvé dni po príchode z pôrodnice sú viac ako hektické a únava nemá konca. No keď sa drobček na vás pozrie svojimi očkami, viete, že to za to stojí. viac »


Ostrov Maurícius - jedna veľká zelená záhrada

Ostrov Maurícius

07.02.2019 16:42

Rozlohou neveľký ostrov Maurícius pozná každý ako jedno z najkrajších prírodných miest na svete. Zelené údolia sa striedajú s vodopádmi, vysokými palmami a lúkami s pestrými kvetmi. Veľmi príjemný dojem vytvárajú samotní obyvatelia, ktorí si aj kvôli rôznorodému zloženiu spoločnosti zakladajú na tolerantnom a priateľskom prístupe. S láskou vytvárajú ... viac »


Žena sa priznala k smiešnemu kúpeľňovému zlozvyku: Ľudia ju za to zvozili pod čiernu zem

Žena sa priznala k

07.02.2019 14:35

Na portáli Mumsnet opísala jedna mamička svoj zvyk pri praní uterákov, ktorým doslova vytočila mnohých čitateľov. Podľa nich to preháňa s hygienou, neužitočne narába s časom, neprimerane zaťažuje životné prostredie a zbytočne odľahčuje svoju peňaženku. viac »


Ľudia chcú omladnúť, v nasledujúcom prípade to neplatí: Pozri sa na túto stareckú premenu!

Ľudia chcú omladnúť, v

07.02.2019 14:32

BRATISLAVA - Otec istého dievčaťa zdieľal na internete jej nevinnú premenu. Na tom by nič nebolo, keby išlo o kostým milej rozprávkovej bytosti alebo by sa jeho dcéra zmenila na princeznú. V tomto prípade ide ale o poriadne premyslenú a jemne desivú (alebo vtipnú?) premenu. viac »


Hyundai predstavil prvý multikolízny airbag. Znovu sa nafúkne pri ďalšom náraze

Hyundai predstavil prvý multikolízny

07.02.2019 14:31

BRATISLAVA - Hyundai ukázal vrcholiaci vývoj prvého airbagu schopného chrániť posádku aj pri následných nárazoch. viac »


Začína sa rok prasaťa: PREDPOVEĎ, čo ľudstvo čaká podľa čínskeho kalendára

Začína sa rok prasaťa:

07.02.2019 08:55

PEKING/PRAHA - Hojnosť, optimizmus a spokojnosť symbolizuje v čínskej mytológii prasa, s ktorým je spájaný nadchádzajúci čínsky nový rok. Tento rok podľa lunárneho kalendára pripadá na 5. februára, kedy prasa vystrieda vládu priateľského a oddaného psa a v oblasti východnej a juhovýchodnej Ázie vypuknú búrlivé oslavy. viac »


FOTO Pekné ženy prenasleduje záhadný muž: Za stieračom im necháva ODKAZ, reagovali by ste naň?

FOTO Pekné ženy prenasleduje
Foto

07.02.2019 08:54

SALT LAKE CITY - V meste Salt Lake City v americkom štáte Ohio si viacero žien našlo za stieračmi auta záhadné a veľmi lichotivé odkazy od neznámeho ctiteľa. Akokoľvek sladko ale jeho slová pôsobia, polícia už vyzvala ženy k ostražitosti. To, že sú varovania policajtov opodstatnené, už totiž potvrdili prvé skúsenosti s autorom odkazov. viac »


Kam investovať, ak veríte technológiám

Kam investovať, ak veríte

07.02.2019 08:51

NEW YORK - Baillie Gifford je škótska investičná spoločnosť s 110-ročnou históriou. Spravuje 221 miliárd dolárov a preslávila sa tým, že na začiatku neváhala investovať do množstva jednorožcov zo Silicon Valley. viac »


FOTOPOSTUP Prevonia príbytok, poteší milovníkov kávy: Vyrobte si kávový stromček

FOTOPOSTUP Prevonia príbytok, poteší

07.02.2019 08:50

BRATISLAVA - Zimné mesiace priam nabádajú k tomu, aby sme si aj naše domácnosti, v ktorých je menej svetla, skrášlili niečím na oko pútavým a farebným. Ak sa k tomu pridá navyše aj omamná vôňa kávy, i ráno, keď vstávame za tmy, zrazu prebehne v lepšej atmosfére. Vytvorte si doma kávový stromček - je pútavý, zaujímavý a netradičný. viac »


Neznámy petržlenový olej sa stáva novým trendom: Upraví funkciu štítnej žľazy a uzdraví ľadviny!

Neznámy petržlenový olej sa

07.02.2019 08:45

BRATISLAVA - Kokosový alebo olivový olej sú klasika, ktorú každý pozná. Iné je to v prípade petržlenového oleja, ktorý je menej známy. Ide o olej, ktorý je výnimočný obsahom veľkého množstva účinných látok. Najlepšie na tom je, že ho možno použiť zvonka, aj zvnútra! viac »


Obrovská tragédia vo Veľkej Fatre, zahynulo 18 ľudí: Benjamin prežil len naozajstným zázrakom

Obrovská tragédia vo Veľkej
Foto

06.02.2019 20:19

STARÉ HORY - Pred 95 rokmi, 6. februára 1924 padla z juhovýchodných svahov Krížnej (1574 m n. m.) vo Veľkej Fatre na osadu Rybô veľká lavína. Vyžiadala si 18 mŕtvych, z ktorých bolo 15 detí, čím sa smutne zapísala do slovenských dejín ako zatiaľ najtragickejšia lavína v histórii. viac »


Svoje heslo si zobral do hrobu

Svoje heslo si zobral

06.02.2019 20:15

BRATISLAVA - Vlani na konci roku zomrel šéf jednej z najväčších spoločnosti na obchodovanie s kryptomenami Gerald Cotten (spoločnosť Quadriga Fintech Solutions, prevádzkovateľ najväčšej kanadskej burzy s kryptomenami QuadrigaCX). S jeho smrťou sa objavil aj jeden veľký problém. Heslo od jeho "studenej peňaženky", kde je v prepočte uložených približne ... viac »


TEST: Seat Ateca 1,6 TDI - múdra voľba s úsporným motorom

TEST: Seat Ateca 1,6

06.02.2019 17:00

BRATISLAVA - Seat Ateca so základným naftovým motorom pôsobí ako vyvážené a pritom príjemne úsporné auto. viac »


Najčítanejšie články