Zaujímavosti, pikošky, rekordy | Topky.sk - Bleskovky

Piatok, 19. júl 2019. Meniny má Dušana, zajtra Iľja, Eliaš.

Zaujímavosti

Sexica (26) zarába 300-tisíc ročne za svoje polonahé FOTO: Popularita si ale vyžiadala krutú daň

Foto
pred 25 minútami

SAO PAULO - Brazílska instagramová hviezda Natalia Garibottová dostáva od svojich fanúšikov množstvo vtipných prosieb, jeden muž si dokonca chcel kúpiť vodu z vane, v ktorej sa kúpala. Táto sexica zarába 300-tisíc dolárov ročne len za to, že na svojom účte prezentuje svoje sporo odeté telo, najmä jeho zadnú časť. viac »

Minimálna mzda a nepozvaný hosť do domu

Minimálna mzda a nepozvaný

11.07.2019 08:41

BRATISLAVA - Spôsob, akým sa zaoberáme otázkou, zohráva významnú úlohu pri určovaní záverov v tejto otázke. viac »


Gradac - ideálna chorvátska dovolenka pre rodiny s deťmi

Gradac, Chorvátsko

11.07.2019 08:36

ATÉNY - Dovolenkový rezort a mestečko Gradac sa nachádza len 40 kilometrov od hraníc s Bosnou a Hercegovinou. Jeho výhodou je, že tam vládne pokojná atmosféra, pláže a more sú čisté s výbornými podmienkami na plávanie, takže ho kvôli tomu vyhľadávajú najmä rodiny s deťmi. Zároveň im ponúka možnosti na aktívnu dovolenku plnú športových zaujímavostí. viac »


Prelomili tajomstvo úspechu elitných športovcov? Odpoveď prezradili ich črevá!

Prelomili tajomstvo úspechu elitných

11.07.2019 08:35

BRATISLAVA - Nad fyzickým výkonom atlétov žasnú milióny fanúšikov. Najlepší športovci sveta však rovnako fascinujú aj vedcov, ktorí vytrvalo hľadajú „tajnú prísadu“ ich úspechu. Vymykajú sa z priemeru génmi a dobrým svalstvom? Drinou? Silnou motiváciou? Vedci tvrdia, že elitných atlétov spája ešte niečo navyše - baktérie. viac »


VIDEO Mladíkovi sa v dome usadilo neznáme čudo: Byť na jeho mieste, hnali by ste to preč!

VIDEO Mladíkovi sa v
Video

10.07.2019 20:52

BALI - Pohľad na neznámeho živočícha visiaceho zo stropu domu na Bali v Indonézii prebúdza fantáziu a otvára široký priestor na pestrú diskusiu o tom, čo to vlastne je. Presnejšie sa ho zatiaľ nepodarilo zadefinovať. Zatiaľ sa všetci zhodujú iba v tom, že vyzerá naozaj hrôzostrašne. viac »


Toto sú najväčšie chyby, ktoré robíme pri dentánej hygiene detí

Toto sú najväčšie chyby,

10.07.2019 20:50

BRATISLAVA - Pravidelné čistenie, zdravá strava a preventívne prehliadky u zubára sú tie najlepšie spôsoby, ako zabrániť zubným kazom. Odborníci upozorňujú na tieto chyby pri ústnej hygiene ratolestí. viac »


Slušný plat a krásne prostredie: Prosperujúci tatranský hotel hľadá zamestnancov, chystajte si životopis

Slušný plat a krásne

10.07.2019 20:50

BRATISLAVA - Hľadáte si prácu? Prosperujúci a rozvíjajúci sa tatranský hotel Horizont Resort **** hľadá nových zamestnancov. Momentálne obsadzuje pozíciu Čašník/Barman a Samostatný kuchár. viac »


Zobudili sa v amfiteátri vo Východnej a založili festival, ktorý je u nás unikátom

Zobudili sa v amfiteátri

10.07.2019 20:48

BRATISLAVA - Folkloristi Vladimír Michalko a Jakub Filipko snívajú o tom, že Slováci raz budú tancovať ľudovky na ulici tak, ako Argentínčania vo verejných priestranstvách tancujú tango. Aj preto založili Rozhybkosti, ktorý má nielen zaujímavý príbeh, ale aj v rámci celkového prístupu sa vymyká bežnému štandardu folklórnych festivalov na Slovensku. viac »


Hyundai Kona EV - malá elektrická "beštia" na každý deň

https://pc.zoznam.sk

10.07.2019 20:45

BRATISLAVA - Recenzia auta na pc.sk? Sme sa dočista zbláznili? Na prvý pohľad sme sa pustili do niečoho, čo s našim webom nemá nič spoločné... Naozaj? Keď sa pozriem na štatisticky najčítanejšie novinky, tak je Tesla a všetko o elektroautomobiloch v TOP 3 čítanosti. viac »


Vedci skúmali jeden z najodľahlejších regiónov na svete: Objavili v ňom nečakané formy života

Vedci skúmali jeden z

10.07.2019 14:55

BRÉMY - Južné Tichomorie plné chemického odpadu a známe ako cintorín satelitov patrí k mŕtvym oblastiam našej planéty. Región pritiahol pozornosť vedcov z nemeckého Inštitútu Maxa Plancka pre morskú mikrobiológiu. Uskutočnili v ňom výskum zameraný na pozorovanie možných foriem života na mieste, ktoré je označované ako "púšť oceánu". Dopracovali sa k ... viac »


Čo vidíte na tejto FOTO? Nebudete veriť, keď zistíte, čo skutočne zachytáva

Čo vidíte na tejto
Foto

10.07.2019 14:54

LONDÝN - Tento obrázok publikovaný na Twitteri rozdelil ľudí na dve skupiny. Niektorí na ňom vidia pláž so zamračenou oblohou, iní auto. V skutočnosti však ide o niečo úplne iné. To, čo každý z nás vidí, závisí podľa odborníkov od dominancie buď pravej, alebo ľavej strany mozgu. viac »


Nezľakli sa a schátralý mlyn v Štiavnických vrchoch si prerobili na úžasné bývanie

mlyn

10.07.2019 14:53

BRATISLAVA - Vodné koleso sa tu už dávno netočí, stíchol klepot hasačerta (osievací mechanizmus), nepočuť mlecí stroj ani hukot vody, ako padá zo žľabu na koleso. O vodný náhon sa roky nik nestaral a tak mlynský ostrov splynul s rovinatým terénom doliny. Až kým sa jedného októbrového dňa nerozhodla pre život na samote mladá dvojica. viac »


Pôjdeš z nich do kolien: Toto sú tie najgeniálnejšie polopravdy, ktorými ľudia chceli zapôsobiť na zoznamkách

Pôjdeš z nich do

10.07.2019 14:45

BRATISLAVA - #Ak si sa snažil nájsť lásku cez internet, určite vieš, ako hlboko sa treba ponoriť, aby si vylovil aspoň akú-takú životaschopnú rybu. V anonymnom priestore internetu sa totiž to ukrývajú kadejakí čudáci. A nie všetci majú čisté úmysly. Každopádne ľudia sa (nielen) na internetových zoznamkách snažia zapôsobiť akýmkoľvek možným spôsobom, ... viac »


VIDEO Vedci skúmali známeho tancujúceho papagája a ostali ohromení

Vedci skúmali tancujúceho papagája
Video

10.07.2019 08:49

WASHINGTON - Papagáj so žltým chocholom menom Snowball, pohojdávajúci sa v rytme hudby, zaujal publikum na serveri YouTube už pred desaťročím, teraz sa ale stal predmetom seriózneho vedeckého bádania. viac »


Žena (52) sa jašila na sex festivale: Uštvala sa, kvôli orgiám takmer zomrela!

Žena (52) sa jašila

10.07.2019 08:48

MALVERN - Každoročný swingers festival, ktorý sa konal uplynulý víkend neďaleko anglického mesta Malvern, prerušili zdravotné problémy päťdesiatdvaročnej ženy. Počas orgií totiž utrpela infarkt. Jej stav je podľa posledných informácií stabilizovaný a čoskoro by ju mali prepustiť z nemocnice. viac »


Skoncujte s týmito zlozvykmi: Budete sa cítiť aj vyzerať mladšie

Skoncujte s týmito zlozvykmi:

10.07.2019 08:45

BRATISLAVA - Určite máte aj vy vo svojom okolí niekoho, kto na svoj vek nevyzerá, či už v dobrom, alebo zlom význame. Ak si chcete zachovať mladistvejší vzhľad, niektorým veciam by ste sa mali určite vyhnúť. viac »


Dovolenka v Grécku: Toto sú najzaujímavejšie atrakcie jednotlivých ostrovov

Kefalónia, jaskyňa Melissáni

10.07.2019 08:44

ATÉNY - Grécke ostrovy nám ukazujú výnimočnosť ich kultúry a to, čo znamenala pri vývoji európskeho kontinentu. Na každom z nich nájdete množstvo úžasných atrakcií, ktoré vám priblížia pútavé dejiny a krásy jednotlivých lokalít. No nehľadajte len tie hlavné zaujímavosti a dajte šancu aj tým, ktoré pozná menej ľudí, preto si uchovali svoje čaro. viac »


Choroba, ktorú mnohí zatajujú: Predíďte hanbe vďaka týmto pravidlám!

Choroba, ktorú mnohí zatajujú:

10.07.2019 08:43

BRATISLAVA - Nikto o ňom nehovorí. Po tichu ním trpia mnohí ľudia, ktorí sa hanbia za svoj zdravotný stav. Kvôli tomu môžu byť obmedzení vo vykonávaní bežných každodenných činností. Nebuďte ticho! Samovoľnému úniku moču sa dá predísť! viac »


Ford predstavil nový crossover - má známe meno Puma

Ford predstavil nový crossover

10.07.2019 08:42

BRATISLAVA - Novinka má príťažlivý dizajn, najväčší objem batožinového priestoru vo svojej triede a úsporný mild hybridný pohon. viac »


Tematické investície s budúcnosťou: Šesť odvetví atraktívnych pre investorov

Tematické investície s budúcnosťou:

10.07.2019 08:41

BRATISLAVA - Tematické investovanie patrí k spôsobom, ako nájsť firmy, ktoré môžu profitovať z nových trendov a prinášať sľubné výnosy. Vybrané oblasti majú v tomto smere veľký potenciál. viac »


Sestrám začalo počas jazdy horieť auto: Oheň nezničil jedinú vec vo vnútri, je to zázrak!

Sestrám začalo počas jazdy
Foto

09.07.2019 20:07

FELDA - Sestry Joelle a Sevyn Shockové z Floridy sa viezli v aute, ktoré odrazu začalo horieť. Podarilo sa im bezpečne vystúpiť von, vo vozidle ale zostala Biblia. Knihu neskôr zachránil jeden z hasičov. Napriek poškodenému obalu zostali stránky Svätého písma absolútne nedotknuté. Dievčatá to považujú za zázrak. viac »


Najčítanejšie články