Lídri V4 sa po dvoch rokoch opäť zídu na oficiálnom summite, teraz v Maďarsku
BUDAPEŠŤ - Predsedovia vlád krajín Vyšehradskej štvorky (V4) sa v utorok po dvojročnej prestávke opäť stretnú na oficiálnom summite. Hostiteľom podujatia v Budapešti a v neďalekom meste Gödöllő, je nový maďarský premiér Péter Magyar, informuje spravodajca TASR v Budapešti.


















