Škandál v Južnej Kórei: Bývalú prvú dámu poslali na sedem rokov do väzenia za úplatkárstvo
SOUL - Súd v Soule v piatok odsúdil bývalú prvú dámu Južnej Kórey Kim Kon-hi na sedem rokov väzenia za prijímanie drahých darov výmenou za zabezpečenie pracovných miest a obchodných výhod. Informuje o tom agentúra Jonhap.



















