Babiš verí v oživenie V4: Chváli spoluprácu s maďarským premiérom
PRAHA - Vyšehradská štvorka (V4) je podľa českého premiéra Andreja Babiša významné a silné zoskupenie štátov, ktoré môže vďaka aktívnemu prístupu nového maďarského premiéra Pétera Magyara opäť plnohodnotne fungovať. Povedal to v utorok pred odletom na summit premiérov V4 do Maďarska. Dúfa, že v tejto platforme bude aktívne aj Poľsko, píše spravodajkyňa v Prahe.



















