Utorok, 31. január 2023. Meniny má Emil, zajtra Tatiana, Táňa.

Robo Grigorov: Na turné s novým albumom!

Robo Grigorov pokrstil svoj nový album.Galéria fotiek (1)
Robo Grigorov pokrstil svoj nový album.

BRATISLAVA - Vo štvrtok večer pokrstili v bratislavskom pub-restaurante Coyote Ugly dvojmesačné tigrie mláďatá Simba a Said nový album „Robo Grigorov & Midi – Live“.


Stalo sa tak necelý týždeň pred prvým zo série troch exkluzívnych koncertov spolu s IMT Smile, ktorý sa uskutoční už túto stredu v bratislavskej NTC Sibamac aréne. Album „Live“ pochádza z obdobia aktívnej koncertnej činnosti spolu so skupinou Midi, ktorú tvorili už v tom čase skvelí muzikanti: Braňo Valanský, Peci Uherčík, Ruslan Nikolaev, Lacko Kováč, Peter Prieložník a Boboš Procházka. CD obsahuje prierez jeho 14-timi najväčšími hitmi, vrátane dvoch coververzií No woman, no cry a Knocking on heaven´s door.

Prvýkrát v histórii sú na obale a v booklete (mimochodom opäť luxusného digipackového balenia CD) použité fotografie Kamila Peteraja, ktoré efektne dotvárajú celkovú náladu albumu. Koncertný „Live“ album vychádza symbolicky po rokoch práve v čase príprav na turné Robo Grigorov & IMT Smile Tour, ktoré štartuje 5.decembra v bratislavskom NTC, pokračuje 7.decembra v hale Štiavničky v Banskej Bystrici a skončí 8.decembra v hale Cassosport Košice.

Obmedzený počet špeciálnych „VIP on stage“ vstupeniek bol na bratislavský a košický koncert vypredaný v priebehu 2 hodín od spustenia predaja, čo sľubuje skvelú atmosféru na koncertoch, kde bude kapela IMT Smile doprevádzať okrem Ivana Táslera v niekoľkých skladbách aj Roba Grigorova.


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články