Utorok, 27. júl 2021. Meniny má Božena, zajtra Krištof.

Cestný pirát na luxusnom mercedese po havárii skočil do rieky: FOTO Policajtom uplával!

Vodič skočil do rieky
Vodič skočil do rieky
Zdroj: Reprofoto/TnNova
13.10.2020 17:00

MĚCHENICE – Vodič mercedesu, ktorého prenasledovali policajti, predviedol manéver ako z akčného filmu. Vyskočil z havarovaného auta, skočil do rieky a preplával ju. Mužom zákona sa ho dosiaľ nepodarilo vypátrať.


Všetko sa začalo v obci Vrané nad Vltavou, kde strážnici namerali rýchlo idúci mercedes a chceli ho zastaviť. Vodič však začal unikať. V Měcheniciach narazil do dopravného značenia, no nevzdal to. V tričku a kraťasoch vybehol z auta a skočil do rieky.

Karma je zdarma! VIDEO Vodič mazdy sa snažil vybrzďovať kamión, jeho tátoš to poriadne schytal

„Oznámenie od obecnej polície sme dostali pred piatou popoludní. Vodič mercedesu šiel smerom na Jíloviště. Po naháňačke zastavil na komunikácii, vozidlo tam nechal, vybehol z auta a skočil do Vltavy,“ opísala TN.cz policajná hovorkyňa Michaela Richterová.

Ako priblížila ďalej, prenasledovanému vodičovi sa rieku podarilo preplávať. „Strážnici za ním potom plávali, muž sa ale dostal na breh a zmizol niekam do skál,“ dodala Richterová.

Cestný pirát na luxusnom
Zdroj: Reprofoto/TnNova

Podľa TN.cz je rieka na danom mieste širšia než futbalové ihrisko na dĺžku a je tam pomerne silný prúd. Pokiaľ ide o teplotu vody, na brehu dosahuje okolo 16 stupňov Celzia. 

Policajti nemajú nijaký popis hľadanej osoby, čo im sťažuje prácu.   


Galéria

Vodič skočil do rieky

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/Vo

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články