Streda, 4. august 2021. Meniny má Dominik, Dominika, zajtra Hortenzia.

Beckhamovci a ich dôkaz lásky: Ehm! Toto je fakt DIVNÉ...

Brooklyn Beckham a jeho snúbenica Nicola Peltz
Brooklyn Beckham a jeho snúbenica Nicola Peltz
Zdroj: Instagram
27.03.2021 11:00

LOS ANGELES - Neprestávajú prekvapovať! Jeden z tých stabilnejších párov šoubiznisu rozhodne tvoria David a Victoria Beckhamovci. Dôkazom ich lásky sú aj ich štyri ratolesti. Zdá sa, že osudovú ženu našiel už aj najstarší syn dvojice - Brooklyn. Ten je zasnúbený s herečkou menom Nicola Peltz a zaľúbenci si svoju lásku prejavujú ozaj zvláštnymi spôsobmi.


Najstarší syn úspešného futbalistu Davida Beckhama a jeho manželky, bývalej speváčky a módnej návrhárky Victorie Beckham - Brooklyn má za sebou viacero vzťahov a románikov. V októbri 2019 priznal, že tvorí pár s o štyri roky staršou herečkou Nicolou Peltz. Deväť mesiacov na to ju požiadal o ruku a v médiách sa už párkrát špekulovalo o tom, či z nich už náhodou nie sú aj manželia. 

Je ale dosť pravdepodobné, že v prípade, ak by sa táto dvojica sobášila, tak by išlo o okázalú a honosnú udalosť. Obaja totiž radi prejavujú svoje city verejne. Za zmienku stoja aj ich netradičné prejavy lásky. Mladík, ktorý sa rád prezentuje ako fotograf, si napríklad nechal vytetovať na krk oči svojej vyvolenej a úryvok z milostného listu, ktorý mu adresovala.


Beckham má nové tetovanie: Preboha! TOTO je fakt čudné


Ako sa blondínka najnovśie pochválila na sociálnej sieti Instagram, do zbierky im pribudla ďalšia zvláštnosť. „Nechala som z našich zubov múdrosti spraviť zlaté prívesky. Si mojím najlepším priateľom,” okomentovala zábery nezvyčajných šperkov Nicola. 

Brooklyn Beckham a jeho snúbenica Nicola Peltz majú prívesky zo svojich zubov múdrosti.
Brooklyn Beckham a Nicola
Zdroj: Instagram

Zrejme sa nájde mnoho jedincov, ktorým takýto prejav lásky príde zvláštny. Za zmienku stojí, že herečka Angelina Jolie a jej bývalý manžel Billy Bob Thornton nosili svojho času so sebou prívesok s krvou toho druhého. Ani to im ale nezaručilo, aby zostali spolu až kým ich smrť nerozdelí. Ktovie, či to v prípade Beckhama a Nicoly bude iné...

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Brooklyn Beckham a jeho Brooklyn Beckham a Nicola Brooklyn Beckham a Nicola Brooklyn Beckham a Nicola Brooklyn Beckham a Nicola Brooklyn Beckham a Nicola Brooklyn Beckham a Nicola

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články