Štvrtok23. máj 2024, meniny má Želmíra, zajtra Ela, Vanesa

Zákazníci Lidlu neverili vlastným očiam: Dvojica si to za bieleho dňa rozdala priamo na... Neskutočné!

Ilustračné foto
Ilustračné foto (Zdroj: Getty Images)

CARDIFF – Nakupujúci v supermarkete Lidl zostali ako obarení, keď narazili na dvoch mužov užívajúcich si milostnú chvíľku v kríkoch na parkovisku. Na miesto dorazilo polícia, ktorá oboch aktérov zatkla.

Päťdesiatšesťročný Anthony Rees a jeho milenec Quentin Jones pobúrili zákazníkov supermarketu Lidl. Na parkovisku predajne v Cardiffe si v auguste minulého roku vychutnávali milostnú chvíľku. Polícia po príchode na miesto zamierila ku kríkom, kde zbadali pár bielych tenisiek a pohyb v lístí sprevádzaný počuteľnými sexuálnymi zvukmi.

Oboch mužov okamžite zadržali a vzali do väzby. Jonesov prípad súd riešil oddelene. Rees tvrdil, že si na incident nepamätá kvôli konzumácii Valia. Neskôr sa však priznal k nehanebnému činu. Má za sebou už 13 predchádzajúcich odsúdení v súvislosti s násilím a drogovými trestnými činmi, uvádza portál Wales Online.

Rees dokonca zmeškal súdne pojednávanie týkajúce sa trestného činu a vo februári 2024 skončil vo väzbe. Sudca Christopher Vosper ho odsúdil na 12 týždňov väzenia. Vzhľadom na čas, ktorý už strávil vo väzbe, sa očakáva, že bude čoskoro prepustený.

Viac o téme: ParkoviskoLidlSex na verejnosti
Nahlásiť chybu

Odporúčame

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Stream naživo

Predpredaj.sk - Tu sa rodia zážitky

Celý program

Ďalšie zo Zoznamu