Pondelok, 27. jún 2022. Meniny má Ladislav, Ladislava, zajtra Beáta.

Veľká radosť Eda Sheerana: Manželka mu porodila DRUHÉ DIEŤA... Nikto netušil, že je tehotná!

Ed Sheeran je dvojnásobným otcom.Galéria fotiek (5)
Ed Sheeran je dvojnásobným otcom.
Zdroj: SITA

LONDÝN - Babyboom! V noci médiami obletela správa, že speváčka Rihanna sa stala mamou syna. No a dnes sa prevalilo, že otcom sa opäť stal aj spevák Ed Sheeran (31). Jeho manželka mu porodila druhú dcérku. Háčikom je, že nikto ani len netušil, že bola tehotná!


Ed Sheeran žiari šťastím. A má na to krásny dôvod - na sociálnej sieti Instagram dnes prezradil, že sa stal otcom druhého dieťaťa. Nikto pritom ani len netušil, že je jeho manželka tehotná. Spevák radostnú novinku držal v tajnosti celých 9 mesiacov práve na jej žiadosť. 

„Chcem vám všetkým oznámiť, že sa nám narodilo ďalšie krásne dievčatko. Obaja sme do nej takí zamilovaní a sme šťastím bez seba, že sme štvorčlenná rodina,“ napísal Ed v príspevku s detskými ponožkami. Zdá sa, že z tých si rodinka spravila tradíciu - rovnakým spôsobom totiž pred dvomi rokmi oznámili aj narodenie prvej dcérky. 

Dnes ide už o druhú správu o narodení dieťatka zo šoubiznisu. V noci svetom obletela správa, že sa mamičkou stala aj speváčka Rihanna. Viac sa dočítate v článku nižšie.

Veľká radosť Eda Sheerana: Manželka mu porodila DRUHÉ DIEŤA... Nikto netušil, že je tehotná!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články