°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Krkolomné zaobchádzanie s malým princom: Meghan Markle vystrašila odborníkov... Je to životu nebezpečné!

Meghan Markle skritizovali pediatri za to, ako nosí svojho syna Archieho.
Meghan Markle skritizovali pediatri za to, ako nosí svojho syna Archieho.
Zdroj: Reprofoto The Sun/SITA
22.01.2020 14:16

VANCOUVER - Vojvodkyňa Meghan (38) a princ Harry (35) sa v týchto dňoch už nachádzajú v Kanade. Svetové médiá tak v týchto dňoch už zapĺňajú prvé fotky z ich života za veľkou mlákou. Záber na tmavovláskinu zdanlivo nevinnú prechádzku v lese však vyvolala zhrozenie. Detskí pediatri bijú na poplach - POZOR, jej zaobchádzanie s malým princom je životu nebezpečné!


Meghan Markle a princ Harry sa v uplynulých dňoch presťahovali do Kanady. No hurhaj okolo dvojice zďaleka neutíchol. Na svetlo sveta sa totiž v týchto chvíľach dostávajú prvé zábery z ich života v novom domove. Magazín The Sun priniesol fotky, ako sa vojvodkyňa prechádza so synom Archiem v lese. 

Lenže... Pri pohľade na ňu a hlavne jej dieťa odborníci dvíhajú varovný prst. Český denník Blesk oslovil v tejto súvislosti detského pediatra, ktorý sa doslova zhrozil. Tmavovláska má totiž 8-mesačného princa umiestneného v nosiči a nielen, že je v ňom celý pokrútený, ale lekár upozornil ešte na jednu dôležitú vec.

„Všetko je absolútne zle. Možno ide o snahu zase a o krôčik priblížiť bežnému ľudu,“ povedal exkluzívne pre Blesk doktor Richard Rýznar. „Okrem chybného umiestnenia dieťaťa v nosiči a držania jeho hlavičky je doslova životu nebezpečné vedenie psov na vôdzke v druhej ruke. Stačí, že chlpáči zbadajú niečo lákavé...,“ a vetu radšej nedokončil.

Každý si totiž dokáže predstaviť, čo všetko by sa v takom nerovnom teréne pri rozbesnených psoch, nedajboh, mohlo stať. Stačí jedno potknutie... 

Na svetlo sveta sa dostávajú prvé fotky zo života Meghan a Harryho za veľkou mlákou. Pri pohľade na tento záber však odborníci dvíhajú varovný prst.
Krkolomné zaobchádzanie s malým
Zdroj: reprofoto the sun

Nosíte aj vy svoje deti v nosiči?

37 % nie
áno 63 %

Hlasovalo: 1155Galéria

Meghan Markle skritizovali pediatri Na svetlo sveta sa Meghan Markle skritizovali detskí Vojvodkyňa Meghan sa zrejme Meghan Markle Meghan Markle

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Reprofoto The Sun, SITA

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články