Sobota, 28. január 2023. Meniny má Alfonz, zajtra Gašpar.

Slovenská speváčka stále RUŠÍ SVADBU: Bizarný argument... Neexistuje, pokiaľ nezoženie TOTO!

Galéria fotiek (4)
Zdroj: Ján Zemiar

BRATISLAVA- Rok 2018 bol pre speváčku Dášu Mambu Šarközyovú prelomový. Práve vtedy na svet priviedla synčeka Manola a jeho otec - tanečník Tony Porucha, ju požiadal o ruku. No a hoci mu slovenská Whitney povedala áno, ubehli už štyri roky a... K svadbe akosi stále nedošlo!


Sexi mamička dáva svojim fanúšikom často priestor na to, aby sa jej spýtali všakovaké otázky. Jedna z tých pomerne častých je to, kedy Mamba "konečne" pôjde pod čepiec. No a zdá sa, že svadba nie je témou, ktorá zaujíma len jej sledovateľov a priaznivcov. 

Na túto strunu najnovšie udrel aj humorista a moderátor Peter Marcin, ktorý si speváčku zavolal ako hosťa do svojej šou Neskoro večer. „Čo? Prečo?" spýtal sa speváčky, keď rozprávala o tom, že s Tonym tvoria pár už sedem rokov, no svadba je v nedohľadne. 

Ako jeden z dôvodov Dáša uviedla pandemicú situáciu okolo koronavírusu, argumentovala aj finančnou stránkou a pracovnými povinnosťami, no a potom... Dozviete sa vo videu vyššie alebo v šou Neskoro večer už v sobou o 21:35 na obrazovkách RTVS. Raz darmo.. Mamba je kráľovná!

Mamba s rodinkou
Galéria fotiek (4)
Mamba s rodinkou
Zdroj: Ján Zemiar

Slovenská speváčka stále RUŠÍ SVADBU: Bizarný argument... Neexistuje, pokiaľ nezoženie TOTO!

Viac o téme:


 
 

Súvisiace články

Najčítanejšie články