Streda, 28. júl 2021. Meniny má Krištof, zajtra Marta.

Spolujazdkyňa Borisa Kollára na FOTO spred 19 rokov: Finalistka Miss Universe 2001… Ale vôbec sa na seba nepodobá!

Miroslava Fabušová robila v osudný moment predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi spoločnosť.
Miroslava Fabušová robila v osudný moment predsedovi parlamentu Borisovi Kollárovi spoločnosť.
Zdroj: Instagram M.F.
27.10.2020 05:45

BRATISLAVA - V sobotu večer verejnosť šokovala informácia o vážnej dopravnej autonehode predsedu parlamentu Borisa Kollára (55). Ako sa neskôr ukázalo, v aute spolu s ním bola aj Miroslava Fabušová, bývalá finalistka Miss Universe. Pozrite, ako v roku 2001, kedy o titul kráľovnej krásy bojovala, vyzerala. Dnes sa už na seba vôbec nepodobá!MIMORIADNA SPRÁVA Boris Kollár mal v Bratislave vážnu dopravnú nehodu, je stabilizovaný


V sobotu večer sa na verejnosť dostala informácia, že predseda parlamentu Boris Kollár mal vážnu autonehodu, po ktorej skončil v nemocnici so zlomeným krčným stavcom. Už prvé vyhlásenia hovorili o tom, že v limuzíne robila politikovi spoločnosť žena. Až o pár hodín neskôr sa objavili informácie, že má ísť o bývalú účastníčku Miss Universe Miroslavu Fabušovú. 

Tmavovláska na druhý deň potvrdila, že sa nachádza na Jednotke intenzívnej starostlivosti, no k tomu, čo v osudný moment robila s Borisom Kollárom, sa vyjadrovať nechcela. Po nehode sa však mnohí pýtali, či vôbec vo vládnej limuzíne mohla byť. No podľa Ministerstva vnútra predseda parlamentu žiaden prešľap neurobil a to, kto sa s ním bude viezť v služobnom vozidle, je čisto na jeho rozhodnutí. 


Dopravná nehoda Borisa Kollára: V limuzíne s ním bola bývalá finalistka Miss, skončila na JIS-ke!


Meno Miroslavy Fabušovej je tak za posledné dni skloňované viac, ako kedykoľvek predtým. A kto to vlastne je? Aktuálne sa prezentuje predovšetkým ako vizážistka a módna návrhárka. V médiách je však najčastejšie uvádzaná ako účastníčka Miss Universe. Súťaže krásy sa zúčastnila pred dlhými 19 rokmi, ešte v roku 2001. 

No a pri pohľade na zábery z finálového večera, by ženu, ktorá sedela v limuzíne s Borisom Kollárom, spoznal len málokto. Je zjavné, že brunetka od tých čias podstúpila viacero skrášľujúcich zákrokov. Plastickí chirurgovia jej viditeľne upravili dekolt, prifúkli pery a bez zásahu nezostal ani jej nos. Pozrite na fotky, ktoré pred časom pripomenula markizácka Smotánka. 

Miroslava Fabušová sa na záberoch z roku 2001 na seba ani nepodobá.
Spolujazdkyňa Borisa Kollára na
Zdroj: TV MARKÍZA

Miroslava Fabušová sa v roku 2001 zúčastnila súťaže krásy Miss Universe SR.
Spolujazdkyňa Borisa Kollára na
Zdroj: TV MARKÍZA

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}


Galéria

Miroslava Fabušová robila v Miroslava Fabušová sa na Miroslava Fabušová sa v

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články