°C

Sobota, 23. január 2021. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

MEGA trapas v živom vysielaní: Diváčka vynadala moderátorom Telerána... Nejaký K**KOT sa so mnou zahráva!

MEGA trapas v živom vysielaní
MEGA trapas v živom vysielaní
Zdroj: TV MARKÍZA
21.02.2020 10:06

BRATISLAVA - Mnoho ľudí si už ani nevie predstaviť, že by ich ráno začalo bez markizáckeho Telerána. Pri ňom si v pokoji vypijú čaj či kávičku, vo vysielaní nie je núdza o zaujímavé témy či vtipné momenty. A práve jeden taký si diváci užili práve dnes. Diváčka totiž bez servítky pred ústami vynadala moderátorom Telerána a... fuu, to je trapas!


Súčasťou rannej šou je aj súťaž heslo, kedy musí divák zdvihnúť telefón a vzápätí povedať vopred určené slovo. Môže si tak prilepšiť o krásnych 2500€, niet sa preto čo čudovať, že sa zapojilo množstvo ľudí. V tomto prípade však bola radosť moderátorov úplne zbytočná. Žena, ktorej Lenka s Darom zavolali, totiž nielenže nezdvihla s vopred určeným heslom, ešte im aj poriadne vynadala!

Lenka s Darom zostali ako obarení!
MEGA trapas v živom
Zdroj: TV MARKÍZA

„Dobré ráno! Tu Lenka a Daro z Telerána, mali sme pre vás 2500 eur, ale to by ste museli zdvihnúť s inými slovami, tým naším heslom, škoda,” povedal Daro a s Lenkou sa obaja tvárili sklamane. Lenže to ešte netušili, čo príde ďalej. „Voľakto mi volá neznámy, neviem. Voľáky ko**ot sa so mňou zahráva,” rozčúlila sa zrejme staršia pani, ktorá niekomu vedľa seba takýmto spôsobom vysvetľovala telefonát.

Moderátorom v tom momente zamrzli tváre, poďakovali, Lenka sa na malý moment zakoktala a potom už obaja len premáhali smiech a pokračovali ďalej. Nuž, aj toto je čaro živého vysielania!


Galéria

MEGA trapas v živom Lenka s Darom zostali V živom vysielaní Telerána V živom vysielaní Telerána V živom vysielaní Telerána V živom vysielaní Telerána

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nia

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články