°C

Sobota, 5. december 2020. Meniny má Oto, zajtra Mikuláš.

Vdova po Gottovi vraj do zahraničia neušla: Úkryt jej poskytol miliardár... Len kúsok od Prahy!

Vdova po Karlovi Gottovi, Ivana, ušla s dcérami z Prahy.
Vdova po Karlovi Gottovi, Ivana, ušla s dcérami z Prahy.
Zdroj: Profimedia
04.10.2019 13:30

PRAHA - Informácia o smrti hudobnej legendy Karla Gotta (†80) zasiahla celý hudobný svet, no najmä jeho najbližšiu rodinu. Prvotné informácie hovorili o tom, že vdova po maestrovi Ivana Gottová (43) tlak nezvládla a spolu s dcérami Charlottou (13) a Nellinkou (11) ušla do zahraničia. No to vraj nie je pravda - nachádzať sa majú len kúsok od Prahy. Úkryt im mal poskytnúť miliardár.


Už tri dni celé Česko a Slovensko neriešia nič iné, ako smrť Zlatého slávika Karla Gotta. Pred jeho vilou na Bertramke fanúšikovia zapaľujú sviečky a prinášajú kvety. I keď ide o krásne gesto, je pochopiteľné, že na vdovu po maestrovi Ivanu a ich dve malé deti, toho musí byť veľa. Aj preto mali v týchto ťažkých chvíľach odísť do zahraničia.

Pred vilou Karla Gotta sa hromadia sviečky a kytice.
Vdova po Gottovi vraj
Zdroj: Profimedia

Aspoň tak hovorili prvotné informácie. Český Blesk však aktuálne informuje, že v skutočnosti sa Ivana s dcérami nenachádzajú v zahraničí, ale len kúsok od Prahy - na západe Čiech. Pod ochrannými krídlami ich má mať kráľ kasín, miliardár Leon Tsoukernik (46), s ktorým sa Karel roky kamarátil. Práve on mal vdove poskytnúť úkryt.

Ivana tak síce odišla z Prahy, no stále je dosť blízko na to, aby mohla zariadiť všetko potrebné po skone jej manžela. „Nebudem čokoľvek ohľadom môjho kontaktu s rodinou Gottových verejne komentovať,“ napísal Blesku miliardár.

Českí novinári zistili, že práve v jednej z jeho luxusných nehnuteľností sa má aktuálne rodina zdržiavať. „Tam chce zotrvať čo najdlhšie, najlepšie až do chvíle, kedy bude musieť vyraziť späť do Prahy na prípravy poslednej rozlúčky s jej mužom,“ povedal zdroj. 


Vdova po Gottovi (†80) konečne prehovorila: Detaily poslednej rozlúčky s maestrom!Galéria

Vdova po Karlovi Gottovi, Pred vilou Karla Gotta Karel Gott s manželkou Karel Gott s dcérami Karel Gott s dcérou

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sk
FOTO: Profimedia, Instagram

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články