°C

Sobota, 19. september 2020. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

TELO známej speváčky nikdy neomrzí: Táto žena by mala nosiť bikiny stále!

Nicole Scherzinger
Nicole Scherzinger
Zdroj: SITA
29.06.2019 00:00

HAWAII - Výstavné krivky! Tými sa môže pochváliť speváčka Nicole Scherzinger, ktorá dnes oslavuje 41. narodeniny. Atraktívna umelkyňa miluje cestovanie. Popri tom, ako si vychutnáva čaro rôznych krajín, nezabúda ani na svojich priaznivcov, ktorých bežne zdraví nahodená v bikinách. Pokochajte sa aj vy pohľadom na božské telo dnešnej oslávenkyne!


Nicole Scherzinger sa narodila 29. júna 1978 v meste Honolulu. Jej rodičia sa rozviedli, ešte keď bola bábätkom. Ako šesťročná sa spolu so sestrou, mamou a jej novým partnerom presťahovali. Nicole prijala jeho priezvisko a on si ju adoptoval. Tmavovláska bežne spomína, že nemali veľa peňazí, avšak mama ju v jej snoch stále podporovala a bola jej veľkou oporou.

Nicole Scherzinger ako dieťa.
Nicole Scherzinger
Zdroj: Instagram

A stálo to za to. Veď Nicole bola súčasťou jedneho z najsexi zoskúpenia, a to tanečno-speváckej formácie Pussycat Dolls. Tá dosiahla slušné úspechy a Scherzinger sa darilo, aj ako sólovej umelkyni. 

Paradoxne, v čase, keď bola tmavovláska na vrchole, v súkromí prežívala peklo. Trpela totiž bulímiou, v dôsledku čoho dokonca začala strácať hlas. 

Pussycat Dolls - najsexi tanečno-spevácka formácia.
Dievčenská skupina Pussycat Dolls
Zdroj: SITA
   

Nicole Scherzinger pôsobí od roku 2011 aj ako koučka v speváckej šou X Factor. Svojich priaznivcov pravidelne ohuruje fotkami v bikinách, ktoré pravidelne zverejňuje na instagrame. Božské krivky však nemá zadarmo a na pravidelný pohyb nedá dopustiť. 

Nicole Scherzinger má takéto božské krivky.
Nicole Scherzinger
Zdroj: Instagram

Nicole Scherzinger vyzerá v bikinách skvele.
Nicole Scherzinger
Zdroj: Instagram


Galéria

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: instagram, SITA, profimedia.sk

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články