°C

Sobota, 29. február 2020. Meniny má Radomír, zajtra Albín.

Veľký návrat cicušiek sa skončil škandálom: Ľudia sú pobúrení - TOTO prehnali!

Pussycat Dolls
Pussycat Dolls
Zdroj: Instagram
02.12.2019 20:00

LONDÝN - Príliš sexi! Speváčka a porotkyňa televíznych súťaží Nicole Scherzinger (41) koncom minulého týždňa potvrdila, že jej formácia Pussycat Dolls sa vracia na hudobnú scénu. Svoj comeback odštartovali vystúpením v šou X Factor. Tá je považovaná za rodinný program. A tak ich úsporné kostýmy a sexepílom nabité vystúpenie boli pre mnohých divákov priveľké sústo.


Striptízová šou, nechutné, vulgárne a maximálne nevhodné číslo! Aj takto znejú vybrané reakcie na sobotňajšie vystúpenie formácie Pussycat Dolls v speváckej súťaži X Factor. Slávne cicušky plánujú návrat na scénu, budúci rok ich čaká koncertné turné a ich vystúpenie v spomínanej šou malo byť akýmsi veľkolepým štartom. 

Krásky si na príprave dali záležať. Žiaľ, akosi si neuvedomili, že veľmi úsporné outfity v kombinácii s dráždivou choreografiou nie sú do tohto programu tou najlepšou voľbou. Podľa medializovaných informácií obdržala rada pre vysielanie po ich vystúpení 419 sťažností.  

„Nevkusné! Sledovala som šou so svojou 7-ročnou dcérou. Tá bola z tho šokovaná a znechutená rovnako ako ja,” uviedla jedna z pobúrených diváčok. „Prepáčte, ale milión mladých dievčat sa tomu prizerajú a myslia si, že takto by mali vyzerať. Ako zo striptízového baru!” pridáva sa ďalšia. Ako hodnotíte ich vystúpenie vy?

Speváčky mnohým divákom pripomínali pracovníčky zo striptízového klubu.
Pussycat Dolls
Zdroj: profimedia.sk

Pussycat Dolls sa z comebacku radujú. Verejnosť ich však za príliš sexi vystúpenie poriadne skritizovala.
Pussycat Dolls
Zdroj: profimedia.sk

VIDEO: Toto vystúpenie formácie Pussycat Dolls pokladali mnohí diváci za škandalózne. 


Galéria

Pussycat Dolls Speváčky mnohým divákom pripomínali Pussycat Dolls sa z Pussycat Dolls sú späť. Pussycat Dolls kedysi.

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/zuz
FOTO: youtube.com, profimedia.sk, instagram, SITA;
VIDEO: youtube.com

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články