Demokratická strana - parlamentné voľby 2020 | Topky.sk

°C

Štvrtok, 22. október 2020. Meniny má Sergej, zajtra Alojzia.

Parlamentné voľby 2020

Volebné miestnosti  OTVORENÉ  od 7:00 do 22:00

Demokratická strana - parlamentné voľby 2020

Skupinka okolo Galka to mala nahnuté: Strana stojí za poslancami, do volieb ideme jednotne

Ľubomír Galko

Ľubomír Galko

21.02.2020 16:18

BRATISLAVA - Predsedníctvo neparlamentnej Demokratickej strany (DS) by sa malo ešte v piatok zaoberať stiahnutím niekoľkých nezaradených poslancov Národnej rady (NR) SR okolo Ľubomíra Galka zo svojej kandidačnej listiny do parlamentných volieb. Povedal to predseda strany Michal Kravčík. viac »

VOĽBY 2020 Predsedníctvo DS bude hovoriť o odvolaní poslancov z kandidátky

Poslanci parlamentu za stranu

19.02.2020 13:00

BRATISLAVA - O prípadnom odvolaní nezaradených poslancov Národnej rady SR okolo Ľubomíra Galka z kandidačnej listiny Demokratickej strany (DS) bude hovoriť predsedníctvo strany. Pre TASR to uviedol predseda DS Michal Kravčík. Predsedníctvo by sa podľa jeho slov malo zísť v najbližších dňoch. Kravčík vyzval odstúpiť poslancov z kandidátky ešte v utorok ... viac »


Predvolebné harakiri alebo zúfalý pokus! Galkovci si zavarili podporou koalície: DS sa rozpadá, zradca, odkazujú voliči

Predvolebné harakiri alebo zúfalý
FotoVideo

18.02.2020 17:30

BRATISLAVA - Mimoriadnu schôdzu Smeru a SNS podporili prekvapujúco poslanci okolo Ľubomíra Galka. Ľudia to členom už Demokratickej strany na sociálnej sieti pekne spočítali. Tí chcú všetko vysvetliť na tlačovke. Predseda DS ich medzitým žiada o odchod z kandidátky. viac »


Blahová sa pustila do Sulíka, vyčíta mu Kočnera: Chce sa mi zvracať! Šéf SaS vracia úder lajnom

Blahová sa pustila do
Foto

08.02.2020 19:00

BRATISLAVA - Atmosféra pred voľbami hustne. Politici si nedávajú servítku pred ústa ani na sociálnych sieťach. Natália Blahová, bývalá spolustraníčka Richarda Sulíka v SaS, si do šéfa strany rypla v súvislosti s jeho stretnutiami s obžalovaným Marianom Kočnerom. Jeho reakcia na seba nenechala dlho čakať. viac »


VOĽBY 2020: Z volebného boja odstúpili ďalší dvaja kandidáti

Jozef Rajtár počas mimoriadneho

04.02.2020 12:45

BRATISLAVA - Z volebného boja o kreslo poslanca v Národnej rade (NR) SR vypadli ďalší dvaja kandidáti. Po jednom kandidátovi tak ubudlo Slovenskej lige a Demokratickej strane (DS). Vyplýva to z informácií na webe Ministerstva vnútra SR. viac »


VOĽBY 2020 Mladík, ktorý sa v parlamente poriadne ani neohrial, končí! Galkovec to zabalil

VOĽBY 2020 Mladík, ktorý
Foto

03.02.2020 16:30

BRATISLAVA - Rady Demokratckej strany predstavujú v prvej desiatke zväčša ľudia, ktorí odišli zo strany Sloboda a Solidarita a už počas jej fungovania v tomto "novom" zložení prišlo k viacerým zmenám. Okrem toho, že rady strany už opustila Jana Kiššová a tá dokonca ani nefiguruje na kandidátnej listine, prichádza ďalší odchod. viac »


VOĽBY 2020: Demokratická strana neplánuje odstúpiť v prospech inej strany napriek preferenciám

Jozef Rajtár počas mimoriadneho

22.01.2020 14:25

BRATISLAVA - Demokratická strana (DS) sa v prípade nepriaznivých výsledkov predvolebných prieskumov neplánuje vzdať kandidatúry v nadchádzajúcich parlamentných voľbách v prospech inej strany. Členovia DS Natália Blahová, Ľubomír Galko a volebný líder Jozef Rajtár podobné informácie odmietli. Blahová tiež vylúčila, že by o vzdaní sa v prospech inej strany rokovali s OĽaNO. viac »


VOĽBY 2020 Viacero politických subjektov do volieb nevedie ich predseda

Vyjadrenie po sneme strany
Foto

20.01.2020 11:32

BRATISLAVA - Viaceré politické strany nevedie do parlamentných volieb predseda strany. Niektoré subjekty posunuli svojich predsedov na číslo dva, šéf OĽaNO už tradične kandiduje z posledného 150. miesta. Vyplýva to zo zoznamov kandidátok politických subjektov zverejnených na stránke Ministerstva vnútra (MV) SR. viac »


VOĽBY 2020 Demokratická strana schválila volebný program: Rajtár je presvedčený, že budú súčasťou vlády

Jozef Rajtár počas mimoriadneho

11.01.2020 14:22

HRONSEK - Volebný líder Demokratickej strany do nadchádzajúcich parlamentných volieb a poslanec Národnej rady (NR) SR Jozef Rajtár je presvedčený, že ľudia z DS sa stanú súčasťou budúcej vlády. Konštatoval to v sobotu po republikovom sneme v Hronseku. viac »


Demokratická strana, Socialisti.sk a Hlas ľudu nestiahnu kandidátky, aj keď nemajú šancu

Demokratická strana, Socialisti.sk a

20.12.2019 10:30

BRATISLAVA - Demokratická strana (DS), Hlas ľudu a hnutie Socialisti. sk nestiahnu svoje kandidátky do parlamentných volieb 2020, aj keď sa v prieskumoch ocitajú hlboko pod hranicou zvoliteľnosti. Uviedli tak predstavitelia strán. viac »


Jana Kiššová to vzdala po pár dňoch aj v ďalšej strane: FOTO V kampani s ňou pritom ešte rátali

Jana Kiššová

17.12.2019 00:01

BRATISLAVA - V Demokratickej strane sa pred pár mesiacmi ocitli mená, ktoré významnú dobu fungovali stabilne v Slobode a Solidarite (SaS). Išlo o také osobnosti ako Jozef Rajtár, Natália Blahová či Ľubomír Galko. Na kandiátke sa však neocitla Jana Kiššová a teraz prichádza definitívne rozuzlenie. viac »


Kandidátna listina Demokratickej strany

Kandidátna listina Demokratickej strany

03.12.2019 10:11

BRATISLAVA - Kandidátna listina politického hnutia Demokratická strana. Subjekt je vo voľbách zaregistrovaný pod číslom 10. viac »


Najčítanejšie články