Art Film Fest | Topky.sk - Bleskovky

Pondelok, 25. jún 2018. Meniny má Tadeáš, zajtra Adriána.

Art Film Fest

Uznávaný filmový festival sa z Trenčianských Teplíc sťahuje do Košíc

Art Film Fest

Art Film Fest

Foto
09.12.2015 18:38

KOŠICE - O čom sa už dlhšie hovorilo, sa stalo skutočnosťou. Medzinárodný filmový festival Art Film fest sa sťahuje do Košíc. Termín 24. ročníka uznávaného filmového festivalu je 17. až 25. jún 2016. viac »

Hviezda Hollywoodu dorazila na Slovensko!

Sir Ben Kingsley
Foto

22.06.2012 19:30

TRENČIANSKE TEPLICE - Hviezda 20. ročníka Art Film Festu, oscarový herec Sir Ben Kingsley, je už na Slovensku. Do dejiska medzinárodného filmového festivalu zavítal vo štvrtok vo večerných hodinách. viac »


Slovenskí filmári predstavili na Art Film Feste pripravované snímky

Slovenskí filmári predstavili na

22.06.2012 14:36

BRATISLAVA - Aké slovenské filmy čakajú kiná v najbližšom roku? Odpoveď na to dal dnešný Panel pripravovaných hraných slovenských filmov, ktorý sa konal v rámci Art Film Festu v Trenčianskych Tepliciach. Tvorcovia na ňom prezentovali dvanásť domácich snímok, ktoré sú vo výrobe, vo vývoji alebo v postprodukcii. Takmer všetky sú hrané, štatistiku mieša jediný animovaný film. viac »


Český herec Miroslav Donutil si prevzal cenu Hercova misia

Český herec Miroslav Donutil

20.06.2012 18:50

Jeden z najobľúbenejších českých hercov Miroslav Donutil si dnes na Art Film Feste prevzal Hercovu misiu. Vo Festivalovom parku osobne pripevnil mosadznú tabuľku so svojim menom a zaradil sa tak medzi osobnosti ako Jean-Paul Belmondo, Gina Lollobrigida, Jeremy Irons či Omar Sharif, ktorí sú tiež držiteľmi Hercovej misie. viac »


Bašavel oživí Slovenskú sezónu

Bašavel oživí Slovenskú sezónu

19.06.2012 14:57

„Zpívám rád, a je to na mně doufám znát,... zvonky štěstí já slyším v dálce znít a hrát,“ sekcia Slovenská sezóna si nedáva repete. Práve naopak, na Art Film Fest prináša najhorúcejšie novinky z domácej tvorby. A Zvonky šťastia sú nový dokumentárny film tandemu Marek Šulík a Jana Bučka. viac »


Herečky Siposová a Marcinková uviedli na AFF film 360. Vyvolal veľký záujem

Herečky Siposová a Marcinková

19.06.2012 12:25

Jubilejný 20. ročník Art Film Festu priniesol divákom exkluzívnu slovenskú premiéru medzinárodného filmu oscarových tvorcov 360, v ktorom si po boku hollywoodskych hviezd zahrali aj slovenské herečky Lucia Siposová a Gabriela Marcinková. viac »


Návštevníci Art Film Festu tvoria vlastný film

Návštevníci Art Film Festu

18.06.2012 14:17

Návštevníci 20. ročníka Art Film Festu pripravujú spoločne experimentálny film, ktorý sa na festivale robí po prvý raz. V príjemnej atmosfére otvoreného stánku v Trenčianskych Tepliciach si každý okoloidúci môže vystrihnúť ľubovoľné políčka z pripravených filmových pásov a dolepiť ich podľa vlastnej chuti do vznikajúceho materiálu. Tým vznikne experimentálna ... viac »


Hviezda Art Film Festu Emmanuelle Béart získala Hercovu misiu

Hviezda Art Film Festu

18.06.2012 14:00

Do 15-tich rokov nevidela žiaden film, jej idolmi boli futbalisti a k herectvu sa dostala vďaka náhodnému stretnutiu. Filmové umenie sa napokon stalo jej celoživotnou láskou. viac »


Svetoznámy režisér Končalovskij si na Art Film Feste prevzal Zlatú kameru

Svetoznámy režisér Andrej Končalovskij

18.06.2012 12:00

Jeden z najuznávanejších ruských režisérov, ktorý prerazil aj v Hollywoode, Andrej Končalovskij, si na Art Film Feste počas otváracieho ceremoniálu prevzal ocenenie Zlatá kamera. viac »


Medzinárodný filmový festival ART FILM FEST otvorili duša a pamäť

Medzinárodný filmový festival ART

18.06.2012 09:44

V znamení pripomienok, že v živote nie sú dôležité iba peniaze, sa nieslo slávnostné otvorenie 20. ročníka Art Film Festu, ktorý sa v sobotu začal v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne. ,,Ďakujem, že môžem na tomto festivale stretnúť ľudí, ktorí sa snažia odhaliť podstatu človeka. To jediné môžeme zanechať ďalším generáciám,“ povedal na slávnostnom ... viac »


Jubilejný 20. Art Film Fest oslavuje bohatou filmovou nádielkou a hviezdami

Art Film Fest

15.06.2012 11:13

Už od soboty 16. júna poteší priaznivcov kvalitného svetového aj domáceho filmu medzinárodný Art Film Fest, ktorý prinesie na plátna exkluzívne premiéry oceňovaných snímok z prestížnych festivalov aj slovenské novinky. Filmový maratón v Trenčianskych Tepliciach a Trenčíne potrvá do 23. júna. Art Film Fest si tento rok pripomenie 20. výročie od jeho založenia. viac »


Najčítanejšie články

Online hry

pauzicka.sk

Darkorbit

Darkorbit

Staň sa vesmírnym pilotom, znič nebezpečných votrelcov a plň napínavé misie!Khan Wars

Khan Wars

Bojová online hra Khan Wars, v ktorej bojuješ proti hráčom z celého sveta. Zaregistruj sa a zlepšuj svoje mesto i bojovníka.