Čistý deň | Topky.sk - Bleskovky

°C

Nedeľa, 19. január 2020. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Čistý deň

Uniklo VIDEO z Kočnerovej luxusnej dovolenky! Po jeho boku známa tvár z kauzy Čistý deň

FotoVideo
pred 2 hodinami

BRATISLAVA - Bývalý novinár a príslušník Slovenskej informačnej služby Peter Tóth vypovedal na súde v Pezinku v prípade vraždy novinára Jána Kuciaka dlhých deväť hodín. Z jeho slov bolo jasné, že kamarátske vzťahy s obžalovaným Marianom Kočnerom už hodil za hlavu. Povedal totiž, že je presvedčený, že plán popravy zosnoval práve Kočner spolu s ďalšou ... viac »

Kauza Čistý deň vrcholí: Jakub (27) dostal za sex so 14-ročnou päť rokov!

Kauza Čistý deň vrcholí:
Foto

26.11.2019 13:00

GALANTA - V kontexte bývalého resocializačného strediska Čistý deň padol rozsudok v ďalej kauze. V komplexe malo dôjsť k sexuálnemu zneužitiu len 14-ročného dievčaťa, pričom páchateľom mal byť jeden zo zamestnancov centra. Proti rozsudku sa chce muž odvolať. viac »


Kauza sa chýli ku koncu: Trnavský samosprávny kraj prebral od Čistého dňa budovu a pozemky

Kauza sa chýli ku

06.11.2018 17:50

GALANTA/TRNAVA - Trnavský samosprávny kraj (TTSK) prevzal od organizácie Čistý deň, n.o. budovu a pozemky v Galante, ktoré organizácia užívala na základe nájomnej zmluvy. viac »


Krajské zastupiteľstvo v Trnave odsúhlasilo ukončenie zmluvy s Čistým dňom

Zakladateľka zariadenia Čistý deň

20.06.2018 20:00

TRNAVA – V stredu sa uskutočnilo zastupiteľstvo Trnavského samosprávneho kraja, na ktorom prítomní poslanci prerokovali 18-bodový program. V úvode zložil sľub poslanca Rastislav Caletka z okresu Skalica, ktorý nastúpil na miesto po zosnulom bývalom primátorovi Skalice Stanislavovi Chovancovi. viac »


V Čistom dni je ešte päť klientov, brány by mal zatvoriť čoskoro

V Čistom dni je

23.01.2018 14:40

BRATISLAVA – Rozhodnutie o odňatí akreditácie galantskému resocializačnému zariadeniu Čistý deň by mohlo byť právoplatné v krátkom čase, avizuje Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) SR. Zákonné procesy, ktoré s tým súvisia, by už mali byť takmer na svojom konci. viac »


Ministerstvo práce zatiaľ nemohlo odoslať zrušenie akreditácie Čistému dňu, uviedlo dôvod

Ján Richter

06.09.2017 15:30

BRATISLAVA - Minister práce Ján Richter (Smer-SD) dnes po rokovaní vlády neprišiel medzi novinárov, pretože sa sústreďuje na mimoriadnu schôdzu parlamentu a všetky zásadné argumenty si necháva na štvrtkovú obhajobu. Uviedol to hovorca ministerstva práce Michal Stuška. Podľa hovorcu minister nemieni odstúpiť z funkcie, no bude musieť rešpektovať postoj ... viac »


Zvrat v kauze Čistý deň: Bývalého zamestnanca obvinili zo sexuálneho zneužívania mladistvej

Zvrat v kauze Čistý

11.08.2017 15:30

BRATISLAVA – Ministerstvo práce vyhovelo protestu Generálnej prokuratúry (GP) SR a zrušilo rozhodnutie o nezrušení akreditácie resocializačnému zariadeniu Čistý deň. Informovala o tom hovorkyňa GP Andrea Predajňová. viac »


Prvé obvinenie: Bývalého zamestnanca Čistého dňa obvinili zo sexuálneho zneužívania chovankyne

Prvé obvinenie: Bývalého zamestnanca

11.08.2017 12:09

BRATISLAVA – V kauze resocializačného zariadenia Čistý deň v Galante padlo prvé obvinenie. Podľa informácií TV JOJ sa týka sexuálneho zneužívania chovankyne Čistého dňa Rebeky. Polícia v tomto prípade vzniesla obvinenie voči vtedajšiemu zamestnancovi Čistého dňa Igorovi J., ktorý tam pracoval ako terapeut a zastupoval aj riaditeľa. Túto informáciu pre ... viac »


Akreditačná komisia dnes nepovedala, či Čistému dňu treba vziať akreditáciu

Ján Richter

19.04.2017 20:15

BRATISLAVA - Akreditačná komisia ministerstva práce dnes nedospela k stanovisku, či resocializačnému zariadeniu Čistý deň v Galante treba odňať, alebo ponechať akreditáciu. V tejto veci jej členovia nehlasovali. Ku svojmu rozhodnutiu komisia potrebuje poznať ďalšie informácie a zistenia. Povedal to hovorca ministerstva práce Michal Stuška. viac »


Akreditačná komisia dnes opäť rieši Čistý deň: Richter očakáva odpovede

Ján Richter

19.04.2017 14:55

BRATISLAVA – Akreditačná komisia ministerstva práce dnes pokračuje v diskusii o galantskom resocializačnom zariadení Čistý deň. Zasadá od rána. Pokračuje v nedokončenej rozprave z predchádzajúceho zasadnutia. Minister práce Ján Richter (Smer-SD) verí, že dnes získa odpovede na viaceré nezodpovedané otázky. viac »


Richter je zhnusený časťou opozície: Na odvolávanie je pripravený, nenechá sa ňou vydierať

Ján Richter

23.03.2017 21:15

BRATISLAVA – Minister práce Ján Richter (Smer-SD) je na odvolávanie v parlamente pripravený. Opozičným politikom odkazuje, že o tomto kroku hovoria "už prakticky pol roka". Richter si stojí za tvrdením, že viaceré vyhlásenia v kauze Čistý deň opakovane vyvrátil už preverenými faktami a dôkazmi. viac »


Čistý deň sa opäť ocitne pred komisiou: Jeho akreditácia visí na vlásku

Čistý deň sa opäť

20.03.2017 14:35

BRATISLAVA - Už túto stredu opäť zasadne Akreditačná komisia Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR), aby prediskutovala situáciu v resocializačnom stredisku Čistý deň v Galante. Ako dnes novinárom povedal minister práce Ján Richter, na zasadnutie pozvali aj štatutárov Čistého dňa. viac »


Kauza Čistý deň špatí Slovensko: Všetko za 7 mesiacov! Mýty, obvinenia a škandalózne zvraty

Kauza Čistý deň špatí
FotoVideo

15.03.2017 05:55

BRATISLAVA - Kauza roka. Dianie v resocializačnom centre Čistý deň v týchto dňoch púta pozornosť celého Slovenska. Špina, ktorá sa valí z nových odhalení, doslova vyráža dych. Každý deň totiž vychádzajú na svetlo sveta zarážajúce informácie. Kto sú kľúčoví aktéri kauzy? Kedy to všetko začalo a ako pokračovala? Pripravili sme prehľadnú chronológiu celého príbehu. viac »


Najšokujúcejšie odhalenie v kauze roka: Lipšic má spis hrozivej pravdy o vedení Čistého dňa

Najšokujúcejšie odhalenie v kauze
FotoVideo

14.03.2017 18:20

BRATISLAVA - Kauza Čistý deň naberá každým dňom nový rozmer. Daniel Lipšic sa rozhodol reagovať na obvinenia matiek chovankýň kontroverzného centra. Predložil šokujúce dôkazy. Ako môže riaditeľ Čistého dňa vykonávať funkciu riaditeľa s takouto diagnózou? Pýta sa exposlanec a podáva trestné oznámenie. viac »


"Reality show" roka alebo kauza Čistý deň vrcholí: VIDEO Matky zaútočili na dcéry, sú v tom drogy!

FotoVideo

14.03.2017 13:58

BRATISLAVA - Matky proti dcéram. Kauza Čistý deň sa zvrháva. Po žalobách na vedenie centra od dvoch chovankýň prišla dnes reakcia. Matky mladej Simony a Tamary vystúpili na tlačovke, aby vyhlásili, že ich dcéry boli pod vplyvom drog. Tvrdia, že ich niekto manipuluje a nekonajú podľa svojej vôle. Zástupcovia Čistého dňa spolu s matkami dokonca tvrdia, že ich sledujú. viac »


Brutálny zvrat v prípade pikantného chatu Kollára so Simonou: Všetko je inak! Únos a vydieranie

Brutálny zvrat v prípade
Foto

13.03.2017 18:03

BRATISLAVA - Totálny zvrat v kauze Čistý deň. Prehovorili dve klientky tohto kontroverzného centra. Ich výpoveď poriadne zatrasie pozíciou riaditeľa centra Petra Tománka a jeho manželky. Obe dievčatá hovoria o brutálnom nátlaku Tománkovcov. Simona sa dokonca rozhodla podať na Tománkovú trestné oznámenie. viac »


Simona (18) prehovorila o detailoch vzťahu s koketom Kollárom: Toto vám zatajil!

Simona (18) prehovorila o
Foto

10.03.2017 12:59

BRATISLAVA - Kollárova mladá dievčina prehovorila. Poslanec a multiotecko neukázal celú konverzáciu. Simona z kontroverzného centra Čistý deň, s ktorou laškoval opozičný poslanec Boris Kollár, tvrdí, že zamlčiava fakty. Ich verzie nesedia, jeden z nich klame. viac »


Boris Kollár ukázal pikantný chat s chovankyňou Čistého dňa: Vyš*káme sa, zlatino!

Boris Kollár ukázal pikantný
FotoVideo

09.03.2017 09:35

BRATISLAVA - Nemám čo skrývať. Povedal Kollár a ukázal prepis komunikácie na Facebooku medzi ním a mladou chovankyňou resocializačného centra v Galante. Na verejnosť tak prenikli pikantné správy, ktoré si píše poslanec parlamentu s neplnoletou dievčinou. O Kollárovi je známe, že žije podľa veľmi uvoľnenej morálky, no to, čo písal maloletej, vyrazí dych. viac »


Kauza Čistý deň: Proti ponechaniu akreditácie bojuje aj komora sociálnych pracovníkov

Kauza Čistý deň: Proti

03.03.2017 14:16

BRATISLAVA - Slovenská komora sociálnych pracovníkov a asistentov sociálnej práce nesúhlasí s rozhodnutím Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) ponechať resocializačnému stredisku Čistý deň v Galante akreditáciu. Vo vyhlásení, ktoré poskytol predseda komory Peter Kulifaj, zároveň vyjadril podporu dvom členom Akreditačnej komisie MPSVR, ... viac »


Dôležitý posun v kauze Čistý deň: Ministerstvo rozhodlo o akreditácii, Richter o výsledku mlčí

Minister práce, sociálnych vecí

10.02.2017 14:59

BRATISLAVA - Ministerstvo práce sociálnych vecí a rodiny (MPSVR) už rozhodlo, či resocializačné zariadenie Čistý deň v Galante príde, alebo nepríde o akreditáciu. Verejnosť sa však o verdikte ešte nedozvie, informoval dnes na tlačovej konferencii v Bratislave šéf rezortu Ján Richter (Smer-SD). Ten by mohol byť známy v priebehu dvoch týždňov. viac »


Drsné obvinenie v kauze Čistý deň: VIDEO Sex tutlali, vraj za dievčatami chodil minister!

Ján Richter
FotoVideo

10.02.2017 11:10

BRATISLAVA - Užíval si v kontroverznom centre minister práce s dievčatami? Aj takéto obvinenia padajú v parlamente, keď sa poslanci hádajú. Na pretrase bola včera v pléne správa odchádzajúcej ombudsmanky, no okamžite sa z rozpravy stala hádka. Zaujalo najmä kuriózne obvinenie ministra Jána Richtera. viac »


Najčítanejšie články