°C

Pondelok, 8. marec 2021. Meniny má Alan, Alana, zajtra Františka.

Boris Kollár ukázal pikantný chat s chovankyňou Čistého dňa: Vyš*káme sa, zlatino!

Zdroj: Topky/Ján Zemiar
09.03.2017 09:35

BRATISLAVA - Nemám čo skrývať. Povedal Kollár a ukázal prepis komunikácie na Facebooku medzi ním a mladou chovankyňou resocializačného centra v Galante. Na verejnosť tak prenikli pikantné správy, ktoré si píše poslanec parlamentu s neplnoletou dievčinou. O Kollárovi je známe, že žije podľa veľmi uvoľnenej morálky, no to, čo písal maloletej, vyrazí dych.


Ženy má rád a koketuje s nimi

Opozičný poslanec obvinenia odmieta, na tom, že sa mu páčia ženy a koketuje s nimi, nevidí nič zlé. "Ja mám ženy rád. Píšem si s tisíc ľuďmi, väčšinou sú to ženy, priznávam. A sa ma pýtajú na politiku, píšeme si o politike, keď koketujú, tak s nimi koketujem. Ja sa tým netajím. Presne z takejto komunikácie mám päť detí. A táto slečna so mnou koketovala, tak som s ňou koketoval, ja v tom nevidím žiadny trestný čin," povedal Kollár.

Spomínané dievča podľa vlastných slov nekontaktoval prvý, vždy ho kontaktovala ona sama. Ako prvý sa jej, ako tvrdí, ozval len vtedy, keď na sociálnej sieti videl pátranie. Pýtal sa jej, či je v poriadku, na čo mu ona odpísala, že áno. Tvrdí, že sa s dievčaťom nikdy nestretol, nevedel, koľko má rokov, ani že je klientka resocializačného zariadenia.

Vyšu*áme sa

Toto je prepis komunikácie na Facebooku, kde si Kollár písal s dievčinou.

Boris Kollár ukázal pikantný
Zdroj: Facebook

Boris Kollár ukázal pikantný
Zdroj: Facebook

Boris Kollár ukázal pikantný
Zdroj: Facebook

Boris Kollár ukázal pikantný
Zdroj: Facebook

Boris Kollár ukázal pikantný
Zdroj: Facebook

Kollár tiež uviedol, že dievča na neho vyvíjalo nátlak, aby vystupoval v prospech Čistého dňa, ktorý čelil kauze sexuálneho zneužívania svojich klientov a z porušovania práv detí. "Chcela, aby som vystúpil v prospech Čistého dňa, hoci tam boli podozrenia zo sexuálneho zneužívania. To som odmietol, čo ju nahnevalo," opísal.

Vidí za tým Tomáša a Smer

Obvinenia z amorálneho správania k drogovo závislej 15-ročnej klientke resocializačného zariadenia Čistý deň sú diskreditačná kampaň proti Borisovi Kollárovi. Hovorí to sám Kollár, ktorý za touto hrou vidí poslanca Smeru-SD a premiérovho poradcu Erika Tomáša, premiéra Roberta Fica aj kontroverzného podnikateľa Mariána Kočnera. Smeru-SD podľa Kollára prekáža kritika a snaží sa prekryť vlastné kauzy.

Boris Kollár ukázal pikantný
Zdroj: Foto: Sme rodina

Úrad vlády to odmieta

"Úrad vlády to vníma ako zúfalú snahu o odpútanie pozornosti od podstaty problému, ktorou je podozrenie z nemorálneho konania voči mladistvej," uviedol v reakcii Úrad vlády s tým, že Kollár by sa mal viac sústrediť na vysvetlenie nevhodnej komunikácie s dievčaťom, ktoré sa liečilo z drogovej závislosti.

Celá tlačová konferencia Borisa Kollára


Galéria


Nástroje k článkuZDROJ: TASR, Topky
FOTO: Topky/Ján Zemiar

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články