Simona (18) prehovorila o detailoch vzťahu s koketom Kollárom: Toto vám zatajil! | Topky.sk

°C

Štvrtok, 14. november 2019. Meniny má Irma, zajtra Leopold.

Simona (18) prehovorila o detailoch vzťahu s koketom Kollárom: Toto vám zatajil!

Simona, ktorú Kollár plánoval sex.
Simona, ktorú Kollár plánoval sex.
Zdroj: Facebook
10.03.2017 12:59

BRATISLAVA - Kollárova mladá dievčina prehovorila. Poslanec a multiotecko neukázal celú konverzáciu. Simona z kontroverzného centra Čistý deň, s ktorou laškoval opozičný poslanec Boris Kollár, tvrdí, že zamlčiava fakty. Ich verzie nesedia, jeden z nich klame.


Kollárova internetová známosť z Čistého dňa prehovorila. Jej spoveď je však iná, ako tvrdil poslanec. Prezradila tiež, že nejaké fakty zamlčal. "Niečo mu odtiaľ asi vypadlo. Napríklad to, že konverzáciu začal on. Tam ani nejde o šírku tej komunikácie, ako ide o účelne zamlčané fakty," povedala Simona pre televíziu JOJ.

Simona (18) prehovorila o
Zdroj: Facebook

Poslanec tvrdí, že dievča podľa vlastných slov nekontaktoval prvý, vždy ho kontaktovala ona sama. Ako prvý sa jej, ako tvrdí, ozval len vtedy, keď na sociálnej sieti videl pátranie. Pýtal sa jej, či je v poriadku, na čo mu ona odpísala, že áno. Tvrdí, že sa s dievčaťom nikdy nestretol, nevedel, koľko má rokov, ani že je klientka resocializačného zariadenia.

Simona odmietla, že by sa na jej Facebook prihlasoval niekto iný. "Celý čas som s ním komunikovala iba ja a nikto iný. Nikto sa ani neprihlasoval na môj Facebook, ani nikto nebol pri mne," ​tvrdí Simona.

Simona (18) prehovorila o
Zdroj: Facebook

Gašpar: neukázal všetko

Podľa policajného prezidenta Tibora Gašpara Kollár neukázal celú komunikáciu aj napriek tomu, že to verejne prisľúbil. Odmietol tiež podľa neho vydať mobilný telefón. Vyšetrovací spis bude mať na stole aj prokuratúra v Galante. "Vo veci bolo vykonaných viacero procesných úkonov, výsluchy aj znalecké dokazovania," uviedol Gašpar.

Podľa Gašpara polícia žiadala mobilný telefón okrem iného aj preto, že sa v ňom mohli nachádzať rôzne aplikácie či účty, ktoré strážcom zákona mohli pomôcť pri vyšetrovaní prípadu. Trestné oznámenie v tejto veci mala podať mladistvá a podľa Gašparových slov im pomohol poslanec, ktorý sa prihlásil ku komunikácii s dievčaťom".

Tibor Gašpar
Tibor Gašpar
Zdroj: SITA

Stále sa pýtali to isté

Kollár vypovedal včera na polícii v postavení svedka. Polícia vo veci vedie trestné stíhanie pre prečin ohrozovania mravnej výchovy mládeže. „Stále to bolo to isté. Stále tie isté otázky, či som vedel, koľko má rokov. No nevedel som, samozrejme, nevedel,“ opísal výsluch. Opäť zopakoval, že za stredajšou tlačovou konferenciou spoluzakladateľky a manželky riaditeľa centra Čistý deň Zuzany Tománkovej Mikovej a aktivitou polície vidí iba snahu odvrátiť pozornosť od kauzy Čistého dňa, kde je hlasným kritikom jej aktérov.

Kollár celú kauzu komentuje s úsmevom
Boris Kollár
Zdroj: SITA/Peter Maďar

Kollár ukázal prepis

Spoluzakladateľka Čistý deň Zuzana Tománková Miková na tlačovej konferencii uviedla, že jeden zo súčasných poslancov NR SR mal prostredníctvom sociálnej siete pred niekoľkými rokmi kontaktovať maloletú klientku resocializačného zariadenia Čistý deň v Galante a komunikovať s ňou lascívnym a chlipným spôsobom. Priznal sa k tomu opozičný poslanec Boris Kollár a ukázal aj prepis. V ňom mladej dievčine písal, že sa teší na sex, konkrétne "vyš*káme sa".

Simona (18) prehovorila o
Zdroj: Facebook

Akreditáciu centru minister nezobral

Resocializačné zariadenie Čistý deň v Galante čelilo podozreniam zo sexuálneho zneužívania klientok centra a zo zlyhávania v ochrane práv detí. Upozorňovala na to opozícia. Centru hrozila strata akreditácie. Hoci to akreditačná komisia odporúčala, akreditácia centru zostala. Podľa ministra práce Jána Richtera (Smer-SD) neexistujú "žiadne skutočnosti ani podmienky, ktoré by odôvodňovali zákonným spôsobom odňatie akreditácie". Odvolával sa na výsledky vnútorných šetrení aj ukončené závery prokuratúry aj polície. V týchto prípadoch nebolo vznesené trestné oznámenie. "Niektoré šetrenia však ešte prebiehajú, ak poukážu na závažné pochybenia, budeme operatívne konať," povedal Richter.


Galéria

Simona, ktorú Kollár plánoval Tibor Gašpar Kollár celú kauzu komentuje

Nástroje k článkuZDROJ: TASR, TMZ
FOTO: Facebook/archív, SITA/archív, Topky

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články