Nevídaná markizácka šou: Slovenka tromfla Rihannu, Dangl odhaľoval bradavky a... Čobejovej kiks! | Topky.sk

Nedeľa, 26. máj 2019. Meniny má Dušan, zajtra Iveta.

Nevídaná markizácka šou: Slovenka tromfla Rihannu, Dangl odhaľoval bradavky a... Čobejovej kiks!

Tvoja tvár znie povedome
Tvoja tvár znie povedome
07.03.2016 18:00

BRATISLAVA - Skvelý začiatok! V nedeľu večer odštartovala na Markíze nová šou Tvoja tvár znie povedome. Superstaristka Emma Drobná vyzerala ako Rihanna maximálne vzrušujúco, podľa poroty dokonca viac sexi ako jej slávnejšia kolegyňa. Dano Dangl sa predviedol ako Robbie Williams a jeho odhalené bradavky naozaj zarezonovali. A Michaela Čobejová vyrobila menší trapas, ktorým všetkých pobavila.


Šou Tvoja tvár znie povedome sa prvý raz vysiela na Slovensku a sľubuje dobrú zábavu. V prvom kole sa za známych spevákov prezliekli aj traja stáli porotcovia, aby si vyskúšali, aké to budú mať súťažiaci. 

Mário Kuly Kollár sa predstavil ako Luciano Pavarotti a Zuzana Fialová vyzerala ako verná kópia Amy Winehouse. Dano Dangl v koži Robbieho Williamsa zaujal najviac kostýmom s veľkým výstrihom. „Tvoj pár bradaviek ma bude mátať ešte týždeň,” povedal mu moderátor Martin Pyco Rausch. „Kam sa hrabú moje šikmé oči na tvoje bradavky, Dano,” vyhlásil zas Andrej Bičan. 

Najväčší sexepíl prišiel na javisko so superstaristkou Emmou Drobnou, ktorá nemá rada opätky a vyzývavý štýl Rihanny bol pre ňu naozaj výzvou. Zvládla to ale na výbornú, dokonca jej nesmierne svedčali aj krátke vlasy. „Tam už niet čo vyzliecť, Emma,” zhodnotila porotkyňa Zuzana Fialová jej kostým. „Ty si omnoho, omnoho viac sexi,” dodala neskôr na margo porovnania mladej Slovenky a slávnej barbadoskej speváčky. 

Jediný kiks večera predviedla Michaela Čobejová pri záverečnom hodnotení. Každý zo súťažiacich mohol totiž udeliť 5 bodov jednému zo svojich kolegov. Tie sa prirátali k rebríčku, ktorý porotcovia vytvorili priraďovaním bodov od 1 do 8. „Mňa najviac prekvapil Vincent,” vyriekla herečka a okamžite spôsobila veľký smiech. Nikto s takým menom totiž v súťaži nefiguruje. Blondínka poplietla meno Viktora Vinczeho. Ospravedlnila sa tým, že zo spravodajstva si nepamätá nikoho okrem Švajdu.

Víťazkou prvého večera sa stala Barbora Švidraňová, ktorá interpretovala Skyfall od Adele. 1000 eur, ktoré získala, venovala neziskovej organizácii Plamienok. Na záver si účinkujúci vyžrebovali, koho predvedú budúci týždeň. 

Michaela Čobejová

Nevídaná markizácka šou: Slovenka

1. kolo Madonna

nabudúce Shakira

Andrej Bičan

Nevídaná markizácka šou: Slovenka

1. kolo PSY

nabudúce Axel Rose

Štefan Skrúcaný

Nevídaná markizácka šou: Slovenka

1. kolo Karel Gott

nabudúce Marilyn Monroe

Emma Drobná

Nevídaná markizácka šou: Slovenka

1. kolo Rihanna

nabudúce Katy Perry

Lukáš Adamec

Nevídaná markizácka šou: Slovenka

1. kolo Tina Turner

nabudúce Joe Cocker

Viktor Vincze

Nevídaná markizácka šou: Slovenka

1. kolo Enrique Iglesias

nabudúce Bruno Mars

Helena Krajčiová

Nevídaná markizácka šou: Slovenka

1. kolo George Michael

nabudúce Britney Spears

Barbora Švidraňová

Nevídaná markizácka šou: Slovenka

1. kolo Adele

nabudúce Maťo Ďurinda

Kto sa vám najviac páčil v prvom kole?


Galéria

Nástroje k článkuZDROJ: ev
FOTO: Tv Markíza

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články