Zomrel Jozef Bednárik | Topky.sk

°C

Utorok, 19. január 2021. Meniny má Drahomíra, Sára, zajtra Dalibor, Sebastián.

Zomrel Jozef Bednárik

Zeleneč sa zahalil do smútku: Na Jozefa Bednárika (†65) spomínala rodná obec

Jozef Bednárik

Jozef Bednárik

31.08.2013 20:00

ZELENEČ - S divadelníkom Jozefom Bednárikom sa dnes lúčil jeho rodný Zeleneč. Spomienka na herca, režiséra, ale aj veľkého lokálpatriota sa uskutočnila v kultúrnom dome. viac »

Rozlúčka s režisérom Bednárikom (†65): Odštartoval si ju sám!

Rozlúčka s režisérom Bednárikom

30.08.2013 20:00

BRATISLAVA - Smútia za ním mnohí! Režisér Jozef Bednárik (†65) pred týždňom podľahol metabolickým a srdcovým problémom. V piatok sa s ním v historickej budove Slovenského národného divadla lúčili nielen kolegovia, ale aj verejnosť. Na námestí bola totiž nainštalovaná veľkoplošná obrazovka, ktorá prenášala zábery z rozlúčky. Tú si odštartoval samotný ... viac »


Jozef Bednárik (†65) neodišiel sám: Ďalšia smrť v divadle!

Jozef Bednárik (†65) neodišiel

28.08.2013 22:00

BRATISLAVA - Umelecký svet je opäť v slzách! Od smrti Jozefa Bednárika (†65) prešlo len krátkych 5 dní a umelci majú opäť dôvod na smútok. Dnes ich totiž vo veku 72 rokov navždy opustila ich dlhoročná kolegyňa, šepkárka Aurélia Gurková. viac »


Bolesť vo fotkách: Takto smútia za zosnulým Jozefom Bednárikom (†65)!

Bolesť vo fotkách: Takto
Foto

24.08.2013 07:00

ZELENEČ – Chvíle plné zármutku! Správa o tom, že uznávaný režisér Jozef Bednárik (†65) odišiel vo štvrtok večer z tohto sveta, zaskočila každého. Smutná udalosť je bolestná nielen pre umelcovu rodinu a blízkych kolegov, ale aj pre všetkých ľudí, ktorí Béďa milovali. Keďže nikto nepredpokladal, že odíde tak náhle a na vrchole vitality, pre mnohých sú ... viac »


Smrť Jozefa Bednárika (†65): Zdrvený Ďurovčík, nahnevaná Paveleková!

Smrť Jozefa Bednárika (†65):

23.08.2013 22:00

BRATISLAVA - Legenda naveky odišla! Uznávaný režisér Jozef Bednárik (†65) nás opustil vo štvrtok večer krátko pred deviatou hodinou. Správa o jeho smrti šokovala celé Slovensko. Zasiahla nielen jeho najbližších, ale aj hereckých kolegov. Tých sme požiadali, aby nám priblížili, ako si na vždy usmiateho Béďa spomínajú. viac »


Životné »tajomstvá« Jozefa Bednárika (†65): Toto ste o ňom nevedeli!

Jozef Bednárik

23.08.2013 10:15

BRATISLAVA - Prišli sme o mimoriadneho človeka! Jozef Bednárik (†65) zomrel vo štvrtok večer v bratislavskej nemocnici. Medzi svojimi priateľmi a najbližšími bol obľúbený a uznávaný. Veľké sympatie si však získal aj medzi širokou verejnosťou. Množstvo ľudí si zamilovalo režisérov svojský humor a veselý prejav. Jeho život bol pestrý a plný zaujímavostí. viac »


Slovensko smúti: Obľúbený režisér Jozef Bednárik (†65) zomrel!

Slovensko smúti: Obľúbený režisér

22.08.2013 21:45

BRATISLAVA - Jeho život vyhasol! Najhoršie obavy priateľov a blízkych obľúbeného režiséra Jozefa Bednárika (†65) sa naplnili. Večne usmiaty umelec vo štvrtok krátko pred deviatou hodinou večer odišiel navždy z tohto sveta. viac »


Bednárikov zdravotný stav je vážny: Režisér skončil v kóme!

Bednárikov zdravotný stav je

22.08.2013 06:00

BRATISLAVA - Strach a obavy! Ako sme vás na topkách informovali, obľúbený a uznávaný režisér Jozef Bednárik (65) v pondelok večer nečakane skolaboval. V jeho bratislavskom byte ho v bezvedomí našli pracovníci záchrannej služby, ktorí ho ihneď previezli do nemocnice. A hoci je niekdajší porotca markizáckej šou Let´s Dance pod neustálym dohľadom odborníkov, ... viac »


Režisér a porotca Let´s Dance Jozef Bednárik skolaboval: Našli ho v bezvedomí!

Režisér a porotca Let´s

21.08.2013 11:45

BRATISLAVA – Skončil v nemocnici! Uznávaný režisér a obľúbený porotca z markizáckej šou Let´s Dance Jozef Bednárik (65) má vážne zdravotné problémy. V pondelok večer totiž nečakane skolaboval. Na pomoc mu museli prísť pracovníci záchrannej služby. Tí našli známeho umelca v jeho byte úplne bezvládneho. viac »


Najčítanejšie články