SuperStar 2013 – Česko-Slovenská SuperStar aktuálne | Topky.sk
Streda, 14. apríl 2021. Meniny má Justína, zajtra Fedor.

Česko-Slovenská SuperStar 2013

Najväčšie talenty dva mesiace po SuperStar: Takto chcú preraziť!

Finalisti SuperStar 2013

Finalisti SuperStar 2013

03.08.2013 15:45

BRATISLAVA - Televízne spevácke šou bývajú neraz ozajstnou prehliadkou talentov. Po zhasnutí svetiel a uprataní konfetov, ktoré sa dostanú víťazovi, však málokto dokáže využiť marketingový potenciál získaný zo súťaže. Superstaristi Jaroslav Smejkal, Štefan Pčelár či Veronika Stýblová nechcú upadnúť do šoubiznisového zabudnutia a na svojich singloch si nechávajú naozaj záležať. viac »

Zo SuperStar k oltáru: Farna, Křováková, Šafařík i Šmajda sa stretli na tajnej svadbe!

Sabina Křováková, Ewa Farna

12.06.2013 17:30

BRATISLAVA/PRAHA - Ewa Farna včera v dlhých červených šatách po prvýkrát predstúpila pred oltár. Išla totiž za svedkyňu svojej manažérke Michaely Kocourovej, ktorá sa na luxusnom zámku Chateau Mcely vydávala za dizajnéra televíznych scén Martina Hrušku. viac »


Rekordne rýchla Křováková: Necelý týždeň po SuperStar má hotový album!

Sabina Křováková nahrávala album

07.06.2013 13:20

BRATISLAVA - Ihneď po skončení SuperStar zamierila víťazka Sabina Křováková do Bratislavy, aby v rekordne krátkom čase nahrala svoj prvý album. Nahrávka, ktorá vznikala v štyroch štúdiách naraz, uzrie svetlo sveta necelý týždeň po grandfinále. viac »


Nenalíčená Vondráčková na pódiu: Božskú Helenu nehľadajte!

Nenalíčená Vondráčková na pódiu:
Foto

05.06.2013 13:00

PRAHA - To snáď ani nie je tá istá osoba! Helena Vondráčková (65) sa ako špeciálny hosť objavila počas záverečného galavečera tohtoročnej SuperStar. Rovnako ako súťažiaci, aj dlhoročná spevácka stálica absolvovala generálnu skúšku. A tam by ju na prvý pohľad spoznal málokto. Na vine nebola len absencia mejkapu, ale hlavne oblečenie - rifle a neforemná... viac »


Široké boky a celulitída: Grandpostava Ewy Farnej!

Široké boky a celulitída:
Foto

04.06.2013 13:30

PRAHA – Veľké grandfinále! A to doslova. Česká speváčka a zároveň porotkyňa markizáckej SuperStar Ewa Farna (19) sa vďaka svojej postave neraz stala objektom kritiky. Hoci sa z kola na kolo zaguľacovala, aj napriek tomu si neustále obliekala obtiahnuté minišaty. Inak tomu nebolo ani v poslednom kole súťaže, kde to výberom outfitu úplne zaklincovala... viac »


Podraz na víťazku SuperStar: Obrali ju o výhru!

Podraz na víťazku SuperStar:

04.06.2013 06:00

PRAHA - Zobrali jej prvenstvo! Sabina Křováková (21) sa v nedeľu stala novou SuperStar. Ako ale podotkli porotcovia, z hudobného hľadiska bol víťazom niekto iný. A to vyradený finalista Jaroslav Smejkal (21). Ten totiž dostal ako jediný spomedzi všetkých účastníkov šancu odprezentovať svoj vlastný singel. Týmto krokom nielenže predbehol samotnú výherkyňu... viac »


Pčelár a Křováková po finále SuperStar: Dobre, že to už skončilo!

Pčelár a Křováková po

04.06.2013 00:00

BRATISLAVA – Dlhoočakávané grandfinále speváckej šou SuperStar má svojho víťaza. Slovák Štefan Pčelár (25) a Češka Sabina Křováková (20) zviedli boj v štyroch sólových vystúpeniach a jednom duete. Z titulu novej speváckej hviezdy sa nakoniec tešila ryšavá súťažiaca. V našom online rozhovore sa netajili, že sú radi, že už majú súťaž za sebou. Obaja ... viac »


Dusno na žúre SuperStar: Odstrčený Kukačka a arogantný Pčelár!

Dusno na žúre SuperStar:
FotoVideo

03.06.2013 12:40

PRAHA - Dlhá noc! Nedeľný večer patril grandfinále markizáckej šou SuperStar, z ktorého vzišla česká víťazka. Po skončení prenosu sa najlepšia z najlepších Sabina Křováková (21) presunula spolu so zvyšnými finalistami na afterpárty. Tam z radu ostatných najviac vytŕčal Adam Kukačka (16). Nádejný spevák totiž po celý čas pôsobil ako duchom neprítomný... viac »


Nudná víťazka Křováková: Habera skritizoval zvolenú SuperStar!

Nudná víťazka Křováková: Habera
FotoVideo

03.06.2013 06:00

PRAHA - A je koniec! Nová éra SuperStar sa v nedeľu skončila grandfinálovým kolom. V tom sa stretli Sabina Křováková (21) a Štefan Pčelár (25). Slovenský zástupca musel po celý večer počúvať, že on určite nevyhrá. A to sa v závere večera aj splnilo. Víťazka si však musí dávať veľký pozor. Podľa porotcu Paľa Haberu (51) je totiž čím ďalej, tým nudnejšia. viac »


Vyrovnané grandfinále SuperStar: Z víťazstva sa teší Češka Sabina Krováková!

Sabina Křováková a Štefan

03.06.2013 00:00

PRAHA - Je rozhodnuté! Nová éra SuperStar má svoju víťazku. Po tom, čo postupne zo súťaže povypadávali favorizovaní súťažiaci, sa postupujúcou dvojicou, ktorá v nedeľu bojovala o víťazstvo stala Sabina Křováková a Štefan Pčelár. Z absolútneho víťazstva sa tešila mladá Češka. Kto z tejto dvojice bol Vaším favoritom? viac »


Zakázaná láska Ewy Farnej a superstaristu: Koniec zatĺkaniu, FOTO ako dôkaz!

Zakázaná láska Ewy Farnej
Foto

02.06.2013 18:30

PRAHA - Hra, ktorá sa im vyšmykla z rúk?! Už od kastingov novej éry SuperStar sú Ewa Farna (19) a Štefan Pčelár (25) ostro sledovaní. Viaceré české portály publikovali dokonca informácie, že tmavovláska prespáva vo vile spolu so slovenským súťažiacim. Porotkyňa to rázne poprela a tvrdila, že vzájomnú náklonnosť len hrajú. Exkluzívne fotografie, ktoré... viac »


Grand finále SuperStar plné hitov a hviezd: Príde aj Celeste a Helena Vondráčková!

Celeste Buckingham, Helena Vondráčková

02.06.2013 18:00

BRATISLAVA - Hľadanie tretej česko-slovenskej superstar sa skončí už túto nedeľu. Aj keď to so slovenskými šancami ešte pár týždňov dozadu vyzeralo biedne, Štefan Pčelár vydržal až do konca. V grand finále si zmeria sily so Sabinou Křovákovou. Večer spestria vystúpenia Ewy Farnej, Celeste Buckingham či Heleny Vondráčkovej. viac »


Markizáci tipujú víťaza SuperStar: Kto vyhrá 100 tisíc eur?!

Mirka Almásy, Pavel Bruchala

01.06.2013 18:00

BRATISLAVA – Grandfinále sa blíži! Už zajtra sa rozhodne o tom, kto sa stane víťazom novej éry SuperStar. O titul a zároveň 100 tisíc eur sa pobijú Štefan Pčelár (25) a Sabina Křováková (20). Kto z nich má podľa tvárí televízie Markíza väčšie šance na úspech? viac »


Prvý superstarista s vlastnou skladbou: Vypočujte si Nevermind od Jara Smejkala!

Jaroslav Smejkal

30.05.2013 19:59

BRATISLAVA - Jaroslav Smejkal ako prvý z finalistov tohtoročnej SuperStar nahral nový singel Nevermind, ktorý naživo odpremiéruje v nedeľnom grand finále. Mladý spevák dúfa, že rýchly štart po vypadnutí zo súťaže mu pomôže venovať sa hudbe naplno a splniť si tak svoj životný sen. viac »


Superstaristka Mandzáková ukázala božské nohy, jej milenec prasačinky!

Superstaristka Mandzáková ukázala božské
Foto

28.05.2013 12:00

PRAHA - Chceli zaujať! Tereza Mandzáková (18) a Martin Šafařík (22), ktorí sa dali dokopy pred kamerami speváckej šou SuperStar, sú očividne radi stredobodom pozornosti. Zvýšený záujem o svoje osoby si užívali aj v zákulisí nedeľného priameho prenosu. Kým šarmantná Humenčanka bola neprehliadnuteľná vďaka svojim dokonale tvarovaným nohám, jej milenec kvôli detinskému správaniu. viac »


Nečakaný vyhadzov Kukačku zo SuperStar: Najhoršia bola Sabina!

Nečakaný vyhadzov Kukačku zo
Foto

27.05.2013 06:00

PRAHA - Skončil pred bránami grandfinále! Desiate kolo markizáckej SuperStar sa nieslo v duchu letných hitov, v ktorom každý súťažiaci predviedol po tri skladby. Hoci podal Adam Kukačka (16) veľmi dobrý výkon, na postup to nestačilo. Jeho vyradenie bolo pre mnohých šokujúce. Porotkyňa Ewa Farna sa od prekvapenia chytala za hlavu. O novej hviezde medzinárodnej... viac »


Šok v SuperStar: Tesne pred veľkým finále vypadol Adam Kukačka!

Adam Kukačka s tanečníkmi

27.05.2013 00:00

BRATISLAVA - Desiate finálové kolo patrilo zostávajúcej trojici finalistov a letným hitom, ktorými sa snažili zabojovať o postup do veľkého finále. To sa bude konať už v najbližšiu nedeľu. V ňom však už o titul SuperStar nezabojuje Adam Kukačka, ktorý nečakane vypadol tesne pred jeho bránami. viac »


Čo uvidíte v SuperStar: Letné hymny, tanečnice a Müllerov nový projekt Hlasy!

finalisti SuperStar / Richard

26.05.2013 18:00

BRATISLAVA – Nedeľná SuperStar okrem troch finalistov, ktorí budú spievať prevažne hity s letnou atmosférou a tematikou, prinesie aj exkluzívnu premiéru. Diváci po prvýkrát uvidia unikátne spojenie Richarda Müllera s a cappella formáciou Fragile. Pôjde o ochutnávku veľkého turné, na ktoré spoločne vyrazia v septembri. viac »


Superstarista Šafařík o vzťahu s krásnou Mandzákovou: Teším sa na svadbu!

Superstarista Šafařík o vzťahu

21.05.2013 00:00

BRATISLAVA – Martin Šafařík musel v nedeľu opustiť šou SuperStar. Zdá sa však, že sklamaný z toho nie je. Navyše, aj jeho láska Tereza Mandzáková je už z kola von. V našom online rozhovore superstarista netajil, že ich vzťahu dáva šancu na budúcnosť. Vie si predstaviť dokonca aj svadbu. viac »


Nevmestili sa do šiat: Ewa Farna ako jaternica, superstaristka s vyliezajúcimi prsiami!

Nevmestili sa do šiat:

20.05.2013 11:15

PRAHA - Snáď sa mohli nadýchnuť! Ženy s kyprými tvarmi vedia, že nájsť správne oblečenie na oblú postavu nie je vôbec ľahké. Podobným problémom sa často nevyhnú ani známe dámy. Za všetky možno spomenúť porotkyňu speváckej šou SuperStar Ewu Farnu (19), ktorá sa na nedeľný prenos doslova narvala do vypasovaných minišiat. Obtiahnutá látka dala vyniknúť... viac »


Prekvapujúce zvraty v SuperStar: Kukačka pohorel u poroty, Šafařík u divákov!

Prekvapujúce zvraty v SuperStar:

20.05.2013 11:14

BRATISLAVA - Jedno je isté - tohtoročná SuperStar nebude mať suverénneho víťaza, ktorý by nad ostatnými súťažiacimi vysoko vyčnieval. Najbližšie mal k tomu v doterajšom priebehu Adam Kukačka, no v nedeľu sa v plnej miere ukázali jeho slabiny, za čo si vyslúžil kritické komentáre poroty. Diváci však napokon rozhodli v neprospech Martina Šafaříka. viac »


Najčítanejšie články