°C

Sobota, 23. január 2021. Meniny má Miloš, zajtra Timotej.

Odvážna švédska sexbomba: Rukou si šmátrala v rozkroku... Na pláži!

Victoria Silvstedt
Victoria Silvstedt
06.10.2009 22:00

ST TROPEZ - Odhodila všetky zábrany! Bývalá playmate roka Victoria Silvstedt (35) zrejme nepotrebuje súkromie ani v tých najintímnejších chvíľach. Malé sexuálne dobrodružstvo si totiž nedávno dokázala vychutnať v bikinách pred zrakmi desiatok ľudí!


Rodáčka zo Švédska sa oddávala slnečným lúčom v spoločnosti neznámeho muža na Francúzskej riviére, ktorá tento rok patrí medzi najvychytenejšie dovolenkové destinácie celebrít. Victoria však naposledy okrem dlhých nôh a plného poprsia v dvojdielnych plavkách predviedla aj neuveriteľné erotické divadlo. Za bieleho dňa sa pravou rukou hladila v oblasti intímnych partií a neskôr zablúdila aj na svoje pekne tvarované pozadie. Na pláži sa v tej chvíli sotva našiel dovolenkár, ktorý by nebol presvedčený o tom, že táto kráska pred ním bez ostychu masturbuje!

Provokujúca blondínka svojím výstredným správaním vytŕča z radu už od čias dospievania. Vo veku 16 rokov sa spolu s desiatkou mužov v miestnom bare zúčastnila súťaže o najlepšie predstieraný orgazmus. Z rozhodne vzrušujúceho večera si vtedy odniesla zbrusu nový televízor. V očiach svojej matky sa však zahrala na neviniatko a povedala jej, že výhra pochádza z hry bingo.

Victoria svoju povahu exhibicionistky zúžitkovala aj v ďalšej kariére. Po tom, čo padla do oka Hughovi Hefnerovi, sa jej obnažené krivky objavili v najznámejšom pánskom magazíne a u čitateľov zabodovali. Švédka sa stala playmate mesiaca i playmate roka a začali sa jej sypať ponuky aj z iných renomovaných časopisov. Takisto ju oslovili módne domy - na móle predvádzala modely od takých návrhárov, akými sú Valentino, Giorgio Armani, či Christian Dior.{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Galéria

Victoria Silvstedt na pláži Victoria Silvstedt na pláži Victoria Silvstedt na pláži Victoria Silvstedt na pláži Victoria Silvstedt na pláži Victoria Silvstedt na pláži

Nástroje k článkuFOTO: egotastic.com;
ZDROJ: Topky.sk

Nahlásiť chybu

Najčítanejšie články