Dievčina (21) randí s o 53 rokov starším mužom: Sex s dôchodcom každý deň, názor farára | Topky.sk

Nedeľa, 18. august 2019. Meniny má Elena, Helena, zajtra Lýdia.

Dievčina (21) randí s o 53 rokov starším mužom: Sex s dôchodcom každý deň, názor farára

Zdroj: Facebook/Milojko Bozic
31.03.2019 16:01

PILATOVIČI - Dvadsaťjedenročná Milijana Bogdanovičová a jej o 53 rokov starší partner asi nemôžu očakávať, že okolie bude mať pochopenie pre ich vzťah. Napriek tomu dvojica tvrdí, že im všetko vynikajúco funguje a dvojgeneračný vekový rozdiel vraj nijako neovplyvňuje ani kvalitu ich intímneho života.


Milijana a Milojko "Mikan" Bozic sú so svojím vzťahom maximálne spokojní. Ich najbližší ale pre neho vôbec nemajú pochopenie. A pravdupovediac, ani sa im nemožno diviť. Je totiž medzi nimi niekoľko generačný rozdiel. "Mrzí ma, že rodičia ma nechápu, ale ja som s ním naozaj veľmi šťastná. Milojko je úžasný a mne sa vždy viac páčili starší muži, tým mladším som nikdy nerozumela," hovorí mladučká Srbka.

Dievčina (21) randí s
Zdroj: Facebook/Milojko Bozic

Dievčina (21) randí s
Zdroj: Facebook/Milojko Bozic

Čo sa týka jej oveľa staršieho priateľa, nedá dopustiť na jeho milenecké kvality. Sex vraj majú každý deň a nechápe, prečo sú z toho všetci prekvapení. "Môj partner nepotrebuje nijakú viagru. Je to vynikajúci milenec, sex s ním je úžasný," opisuje intímne kvality otca troch dospelých detí vo veku 40, 35 a 30 rokov a dedka dvoch vnukov dievčina. 

Dievčina (21) randí s
Zdroj: Facebook/Milojko Bozic

Sedemdesiatnikovi údajne na jeho výkonnosti neubrala ani nedávna operácia srdca a je stále veľmi aktívny. Náklonnosť Milijany ho prekvapila. "Poznal som ju odmalička a nikdy som si nemyslel, že to medzi nami skončí takto. Lichotí mi, že mám tak krásnu partnerku," povedal Bozic. Dvojica spolu plánuje založiť novú rodinu. V septembri by dokonca chceli mať svadbu, no farár v ich dedinke ich odmietol zosobášiť, pretože miestna cirkev nedovoľuje uzavretie manželstva, pokiaľ je medzi partnermi viac ako 15-ročný rozdiel.  


Galéria


Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/gab

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články