Nedeľa, 19. september 2021. Meniny má Konštantín, zajtra Ľuboslav, Ľuboslava.

VIDEO Dráma v centre Prahy: Muž (51) chcel skočiť z mosta, obetavý skutok náhodnej svedkyne!

Svedkyňa držala muža za ruku.
Svedkyňa držala muža za ruku.
Zdroj: Polícia ČR
28.07.2021 11:55

PRAHA - Minulý pondelok okolo tretej hodiny popoludní bolo na telefónnu linku 158 nahlásené, že na moste v centre Prahy stojí za zábradlím muž a chce skočiť do Vltavy. Jeho osud však nebol ľahostajný ani náhodnej okoloidúcej, ktorá nešťastného muža chytila za ruku a snažila sa ho upokojiť.


Mladík (24) v Prahe sa zastal ženy, ktorú obťažovali rusky hovoriaci muži: VIDEO Zbili ho päsťami!

"Operačný dôstojník ihneď vyslal na miesto všetky dostupné hliadky v okolí a ako prví boli na mieste policajti z pohotovostnej motorizovanej jednotky. Tí k mužovi museli pristupovať s maximálnou opatrnosťou, pretože bol veľmi nervózny, odovzdaný a bola tak dôvodná obava, že naozaj skočí," uviedol na policajnom webe pražský hovorca Richard Hrdina.

VIDEO Dráma v centre
Zdroj: Polícia ČR

"Policajti s ním pomaly nadviazali kontakt a snažili sa zistiť, čo ho vedie k tak zúfalému činu. V momente, kedy na chvíľu prestal vnímať svoje okolie, sa k nemu jeden zo zakročujúcich policajtov priblížil a strhol ho naspäť cez mostnú rímsu do bezpečného priestoru," dodal hovorca s tým, že na miesto bola privolaná zdravotná záchranná služba, ktorá muža previezla do psychiatrickej liečebne v Bohniciach. 

VIDEO Dráma v centre
Zdroj: Polícia ČR


Galéria

Svedkyňa držala muža za

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články