Sobota, 18. september 2021. Meniny má Eugénia, zajtra Konštantín.

Mladík (24) v Prahe sa zastal ženy, ktorú obťažovali rusky hovoriaci muži: VIDEO Zbili ho päsťami!

Po údere zostal mladík ležať na zemi.
Po údere zostal mladík ležať na zemi.
Zdroj: Polícia ČR
15.07.2021 12:09

PRAHA - Za dobrotu na žobrotu! Asi tak dopadol cestujúci, ktorý sa rozhodol, že mu nebude ľahostajný výjav v pražskom metre. Podľa českej polície mala trojica rusky hovoriacich mužov slovne obťažovať neznámu ženu, ktorej sa mladík zastal. Na oplátku utŕžil niekoľko rán päsťou a po poslednom údere zostal bezvládne ležať na nástupišti Florenc. Jeho zranenia si vyžiadali prevoz do nemocnice.


VIDEO Hrôza v Prahe: Znásilnenie ženy (40) na ceste k MHD, polícia hľadá tohto muža!

Incident sa odohral 6. júna o 21.40 h. "Policajti šetrením zaistili kamerové záznamy, na ktorých sú vidieť ako podozriví, tak celé napadnutie. Ak mužov na záberoch spoznávate, alebo viete, kde by sa mohli zdržiavať, ozvite sa prosím na linku 158 alebo navštívte najbližšiu policajnú stanicu. V súčasnej chvíli nemôžeme vylúčiť, že ide o cudzincov, ktorí môžu bývať v hoteli či na ubytovni," vyzýva na policajnej stránke pražská hovorkyňa Violeta Siřišťová.

Mladík (24) v Prahe
Zdroj: Polícia ČR

Polícia zároveň pátra aj po žene, ktorú mali muži v metre obťažovať. K udalosti by sa mala vyjadriť ako svedkyňa. "Celý prípad policajti preverujú pre podozrenie zo spáchania trestných činov ublíženia na zdraví a výtržníctva. V prípade dolapenia a odsúdenia hrozí páchateľovi až trojročný pobyt za mrežami," dodala hovorkyňa.

Mladík (24) v Prahe
Zdroj: Polícia ČR

 


Galéria

Po údere zostal mladík

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/sz
VIDEO: Polícia ČR

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články