Prezidentka si dala od práce oddych: Neuveríte, kde sa objaví Zuzana Čaputová! | Topky.sk

°C

Nedeľa, 26. január 2020. Meniny má Tamara, zajtra Bohuš.

Prezidentka si dala od práce oddych: Neuveríte, kde sa objaví Zuzana Čaputová!

Zuzana Čaputová
Zuzana Čaputová
Zdroj: TASR - Pavol Zachar
10.11.2019 05:55

BRATISLAVA - Hlava štátu Zuzana Čaputová má v súčasnosti plné ruky so schvaľovaním dôležitých zákonov a niektoré, vrátane predvolebného moratória, skončili opäť v parlamente na prerokovanie. Napriek náročnej práci prezidentky si vie naplánovať aj iné aktivity, ktoré na prvý pohľad s jej prácou nesúvisia, no nie je to celkom tak.


Prezidentka Čaputová sa totiž stala jednou zo špeciálnych hostí nadchádzajúcej epizódy relácie Inkognito na TV JOJ. V nej známi herci a zabávači hádajú povolania neznámych osôb, no výnimku robia pri tých, ktorí sú svojim povolaním celonárodne známi.

Prezidentka si dala od
Zdroj: reprofoto tv joj

Takou osobou je rozhodne aj Zuzana Čaputová, ktorá sa stala jednou z hostí večera. Jej povolanie hádalo čisto mužské osadenstvo v podobe Maroša Kramára, Michala Hudáka, Mariána Čekovského a Jozefa Vajdu. Skalní priaznivci relácie už vedia, že pri týchto hosťoch majú herci zakryté oči a hádajú doslova naslepo.

Prezidentka si dala od
Zdroj: reprofoto tv joj


Kramár verejne dourážal prezidentku Čaputovú: Dlho živá nebude... Je to opica zo ZOO!


Nie je prvým hosťom z politického života

Napriek tomu, že v relácii spravidla nevystupujú špeciálni hostia z politického života na Slovensku, v minulosti sa už pred kamerami v štúdiu tejto relácie objavili niektoré podobné osobnosti. Výnimkou nie je napríklad bývalý prezident Rudolf Schuster či bývalá predsedníčka vlády Iveta Radičová.

Prezidentka si dala od
Zdroj: reprofoto tv joj


Galéria

Zuzana Čaputová

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/msz

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články