Šokujúce video, ktoré vzniklo pred streľbou v Horovciach: V hlavnej úlohe obvinený čudák Martin (35) | Topky.sk

°C

Štvrtok, 12. december 2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia.

Šokujúce video, ktoré vzniklo pred streľbou v Horovciach: V hlavnej úlohe obvinený čudák Martin (35)

Obvinený Martin.
Obvinený Martin.
Zdroj: reprofoto:mojevideo.sk
27.06.2019 10:00

HOROVCE - Uplynulý víkend došlo v obci Horovce ku krvavému incidentu. Miestny čudák Martin (35) mal po presne nešpecifikovanom incidente na diskotéke siahnuť po zbrani. Guľky zasiahli troch mladíkov. Dvaja z nich sú mŕtvi. Postupne na povrch vychádzajú šokujúce informácie o obvinenom. Zdá sa, že manipulácia so zbraňami mu nebola cudzia ani v minulosti. Čitateľ redakciu upozornil na video z roku 2015, v ktorom údajne "hviezdi" človek, ktorý má mať na rukách krv mladých mužov.


Jakub skončil po incidente na dedinskej zábave v nemocnici s prestreleným bruchom. Ďalší Jakub (†20) bol na mieste mŕtvy, Martin skonal 25. júna v bratislavskej nemocnici. Obaja mali utrpieť strelné poranenia hlavy. 

Obvinený Martin (35).
Zdroj: Facebook/Polícia SR

Vyšetrovateľ obvinil zo zločinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami v súbehu s obzvlášť závažným zločinom vraždy, sčasti dokonaným a sčasti v štádiu pokusu, 35-ročného Martina. Muža okolie označilo ako čudáka. Údajne sa mal zdržiavať v lese, kde si vystaval bunkre, v ktorých aj býval. Práve v jednom z nich ho mala vypátrať polícia, ktorá ho po incidente hľadala dlhé hodiny.

Šokujúce video

Čitateľ, ktorý nechcel byť menovaný, upozornil na video, v ktorom má byť podľa jeho slov v hlavnej úlohe práve obvinený Martin. Podľa údajov vzniklo v roku 2015, v záverečných titulkách je uvedené, že Maťo C. si zahral veliteľa Žižku. 

Obvinený Martin.
Zdroj: reprofoto:mojevideo.sk

Krátky amatérsky film, ktorý má takmer päť minúť, nesie názov Zákonodarca 2. Viacerí "herci" v ňom manipulujú s obrovským kanónom, strieľajú z neho.

Obvinený Martin mal byť
Zdroj: reprofoto:mojevideo.sk

Video sa nachádza v kategórii "zábavné". Ako však svoju rolu vnímal v tom čase Martin, a či v jeho prípade tiež išlo o zábavu, je otázne. V súčasnosti mu hrozí trest odňatia slobody na 25 rokov, môže však dostať aj výnimočný trest, ktorým je doživotie.

Obvinený Martin si zahral
Zdroj: reprofoto:mojevideo.sk

Hororový incident sa odohral na diskotéke, ktorú organizovali počas víkendu miestni hasiči. Viac sa dočítate tu.


Galéria

Obvinený Martin. Obvinený Martin (35). Obvinený Martin. Obvinený Martin mal byť Obvinený Martin si zahral Obvinený Martin si zahral

Nástroje k článku


AUTOR: © Zoznam/nin

Nahlásiť chybu

Tagy

Najčítanejšie články